Zapowiedź kolejki ligowej 30-31.03!!

W nadchodzący weekend nasze zespoły rozegrają kolejne mecze w ramach rozgrywek ligowych. Do rywalizacji po raz pierwszy po zimowej przerwie przystąpią zawodnicy młodzików grający w ligach wojewódzkich. Z sześciu zaplanowanych na ten weekend meczów, dwa zostaną rozegrane w sobotę, a pozostałe cztery dzień później. 30 marca równo o godzinie 11.00 grać będą Trampkarze Starsi, którzy w roli gospodarza podejmować będą zespół Wisły Puławy, a także Młodzicy Młodsi mierząc swoje siły w derbowym starciu z Motorem Lublin. 

W niedzielę 31.03. jako pierwsi do boju ruszą Młodzicy Starsi. Podopieczni trenera Jarosława Walęciuka pojadą do Zamościa na mecz z Hetmanem. Pierwszy gwizdek w tym meczu zabrzmi o godz. 10.00. Nieco później bo o 11.00 grać będą Trampkarze Młodsi oraz Juniorzy Starsi. Ci piersi jako gospodarze podejmować będą drużynę z Tomasovi, ci drudzy natomiast gościć będą w Tomaszowie gdzie również zagrają z zespołem TKSu. Na koniec ligowych zmagań zagrają jeszcze Juniorzy Młodsi mierząc swoje siły podobnie jak Młodzicy z drużyną Motoru Lublin. 

Poniżej rozkład meczów na weekend 30-31.03: 

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych, Gr. Mistrzowska:

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Widok, 31.03. (niedziela), godz. 11.00

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych, Gr. Spadkowa:

Motor Lublin - Widok, 31.03. (niedziela), godz. 15.30

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych, Gr. Spadkowa:

Widok - Wisła Puławy, 30.03. (sobota), godz. 11.00 - boczne boisko Arena Lublin

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych, Gr. Spadkowa:

Widok - Tomasovia Tomaszów Lubelski, 31.03. (niedziela), godz. 11.00 - boczne boisko Arena Lublin

Wojewódzka Liga Młodzików Starszych, Gr. Złota:

Hetman Zamość - Widok, 31.03. (niedziela), godz. 10.00

Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych, Gr. Srebrna:

Motor Lublin - Widok. 30.03. (sobota), godz. 11.00 

Wszystkich sympatyków klubu zapraszamy na mecze naszych drużyn!!