Podsumowanie kolejki ligowej z dnia 30-31.03!

Nie był to udany weekend dla większości naszych zespołów które w sobotę i niedzielę rywalizowały w rozgrywkach ligowych. Spośród sześciu rozegranych meczów dwa z nich zakończyły się zwycięstwemi naszych drużyn, natomiast w czterech pozostałych to przeciwnicy schodzili z boiska z wygraną i trzema punktami na koncie. 

Zwycięstwem pochwalić się mogą Trampkarze Starsi, którzy w miniony weekend grali swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej. W sobotnie przedpołudnie podopieczni trenera Grzegorza Sitarza i Jakuba Drzewieckiego na bocznym boisku Areny Lublin podejmowali Wisłę Puławy. Od początku zawodów to nasz zespół był częściej przy piłce zaznaczając swoją przewagę na boisku. Niestety jak to często w piłce bywa to przeciwnik jako pierwszy wyprowadził skuteczny atak po którym arbiter spotkania podyktował rzut karny. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0. Stracona bramka w końcówce pierwszej połowy nie wpłynęła demobilizująco na drużynę Widoku i od początku drugiej odsłony widać było chęć odrobienia wyniku. W 63 minucie celnym strzałem popisał się Sebastian Kuźma doprowadzając do remisu. Cztery minuty później podobnie Sebastian znalazł się w dogodnej sytuacji i po raz drugi w tym spotkaniu pokonał bramkarza gości wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. W końcówce meczu mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale wynik nie uległ już zmianie. Na inauguracje rundy wygraliśmy z Wisłą Puławy 2:1. 

Druga wygrana była dziełem drużyny trenera Jarosława Walęciuka występująca w Złotej Grupie Ligi Wojewódzkiej czyli sześciu najlepszych zespołów w całym regionie. W spotkaniu wyjazdowym przeciwko Hetmanowi Zamość to nasi zawodnicy wykazali się lepszą skutecznością i do ostatniej minuty meczu wygrywali 2:0. W końcowych sekundach spotkania gospodarzom szczęśliwie udało się zdobyć bramkę kontaktową, która w efekcie była zaledwie honorowym trafieniem. 

Poniżej pozostałe wyniki ligowych kolejek rozegranych w dniach 30 i 31 marca:

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych, Gr. Mistrzowska:

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Widok - 1:0

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych, Gr. Spadkowa:

Motor Lublin - Widok - 4:0

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych,Gr. Spadkowa:

Widok - Wisła Puławy - 2:1

Bramki dla Widoku: Sebastian Kuźma x2 

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych, Gr. Spadkowa:

Widok - Tomasovia Tomaszów Lubelski - 3:4

Bramki dla Widoku: Michał Błaziak, gol samobójczy, Szymon Kułak

Wojewódzka Liga Młodzików Starszych, Gr. Złota:

Hetman Zamość - Widok - 1:2

Bramki dla Widoku: Maciej Adamczyk, Jakub Badzian

Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych, Gr. Srebrna:

Motor Lublin - Widok - 3:0

Zwycięzcom gratulujemy wygranych!! Wszystkim naszym zawodnikom dziękujemy za walkę na boisku!!