Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:2
Victoria Parczew
Orlęta Łuków
3:0
Lewart Lubartów
Widok Lublin
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
6:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:3
Orlęta Łuków
Victoria Parczew
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
0:3
Wisła Puławy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
5:0
Widok Lublin
Lewart Lubartów
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Victoria Parczew
2:3
Orlęta Łuków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
2:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Victoria Parczew
3:6
Lewart Lubartów
Widok Lublin
1:0
Orlęta Łuków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
6:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
1:7
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:2
Victoria Parczew
Lewart Lubartów
3:1
Widok Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Victoria Parczew
Wisła Puławy
2:1
Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski
5:1
Orlęta Łuków
Widok Lublin
5:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:9
Wisła Puławy
Victoria Parczew
1:1
Widok Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
3:3
Orlęta Łuków
Victoria Parczew
1:2
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:6
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Widok Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
8:0
Victoria Parczew
Lewart Lubartów
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
6:0
Widok Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Victoria Parczew
1:3
Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:10
Lewart Lubartów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
3:5
Wisła Puławy
Lewart Lubartów
4:2
Victoria Parczew
Orlęta Łuków
5:1
Widok Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
1:1
Lewart Lubartów
Wisła Puławy
4:0
Orlęta Łuków
Victoria Parczew
5:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
2:0
Wisła Puławy
Victoria Parczew
0:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:1
Widok Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:3
Orlęta Łuków
Widok Lublin
1:6
Victoria Parczew
Wisła Puławy
10:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Lewart Lubartów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości