Rozpoczynamy zapisy do Akademii Techniki!!

Już niebawem rozpoczną się pierwsze zajęcia w ramach projektu - Akademia Techniki Individual Soccer Skills & Widok Lublin. To pomysł skierowany wyłącznie dla zawodników naszego klubu z roczników od 2013 do 2008 włącznie. Projekt ma na celu indywidualizację szkolenia piłkarskiego jako formę uzupełniania zajęć prowadzonych przez nasz klub. Zajęcia w "Akademii Techniki" będą się odbywały raz w tygodniu po 60 minut każde i będą prowadzone przez kadrę trenerów ISS w małych grupach do 8-10 zawodników złożonych z maksymalnie dwóch roczników (np. roczniki 2013/2012) w zależności od liczby chętnych osób z danego rocznika. Miesięczny koszt zajęć za zawodnika, czyli 4/5 godzinnych jednostek treningowych wynosi 30 zł.  

Zajęcia indywidualne są nie tylko doskonałym uzupełnieniem standardowych treningów, ale pozwalają pracować nad elementami takimi jak technika, drybling czy choćby czas reakcji, które ciężko efektywnie rozwijać w trakcie treningów z całym zespołem. Ze swojej strony gwarantujemy dołożenie wszelkich starań, aby nasza praca przyniosła oczekiwane efekty!

Zapisy na zajęcia indywidualne oraz wszelkie pozostałe informacje można otrzymać pisząc na adres: 

- biuro@widoklublin.pl 

lub dzwoniąc pod nr tel:

- 603 623 013

Treningi odbywać się będą w nastepujących dniach i godzinach:

- Środa 17:00 – Rocznik 2011

- Czwartek 19:00 – Rocznik 2012/2013 oraz Rocznik 2010

- Piątek 17:00 – Rocznik 2008/2009

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.