Kolejka ligowa 6-7 kwietnia!

W najbliższy weekend obędzie się aż 10 spotkań z udziałem naszych drużyn. Sześć z nich zostanie rozegrane w sobotę natomiast pozostałe cztery w niedzielę. 6 kwietnia o godz. 9.30 na boisku przy ul. Rusałki ligowe zmagania rozpoczną zawodnicy trenera Michała Czarneckiego, którzy w lidze lubelskiej zagrają z Motorem Lublin. Nieco później bo o 10.00 i 11.30 na Diamentowej na boisko wyjdą kolejno Młodzicy Starsi i Młodzicy Młodsi. W ramach lig wojewódzkich w dwu meczu podejmować będą drużyny Jedynki Krasnystaw. W sobotę jako gospodarze grać bedą jeszcze zawodniczki trenerów Piotra Rodaka i Pawła Porzucka, które w II Lidze Kobiet zmierzą się z Resovią Rzeszów. Dla naszych piłkarek będzie to pierwszy ligowy mecz w rundzie wiosennej. 

Dwa sobotnie wyjazdy to potyczki naszych trampkarzy. Młodsi pojadą do Lubartowa na spotkanie z MOSiRem, natomiast ich starsi koledzy mierzyć się będą z drużyną Gaudium Zamość. Oba mecze kolejno o 11.00 i 14.00. 

W niedzielę jako pierwsi bo o 10.00 na boisko wyjadą Młodzicy Młodsi którzy zagrają w lidze lubelskiej przeciwko Błękitowi Cyców. Po nich w kolejnym derbowym starciu z Motorem zmierzą się ich starsi koledzy. Oba te mecze odbędą się na boisku przy ul. Diamentowej 2. Na boisku w Dąbrowicy natomiast po raz pierwszy w tej rundzie zagrają juniorzy. Najpierw młodsi pod wodzą trenera Tomasza Prasnala podejmować będą Wisłę Puławy, a później w już trzecim w ten weekend meczu derbowym z Lubelskim Motorem grać będą zawodnicy Juniorów Starszych. 

Wszystkim naszym drużynom życzymy powodzenia nadchodzącej kolejce!