Zwycięstwo w finale turnieju "Z podwórka na stadion"!!

Rewelacyjnie spisali się chłopcy z rocznika 2009, którzy 2 kwietnia udali się do Międzyrzeca Podlaskiego na finały wojewódzkie turnieju "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku. Podopieczni trenera Arkadiusza Perduty oraz Marcina Kozieła podczas zawodów rozegrali sześć meczów i wszystkie wygrali. Pierwsze trzy mecze to pojedynki grupowe przeciwko Stali Poniatowa, Jedynce Parczew oraz Szkole Podstawowej z Ostrowa Lubelskiego które bez większych problemów zwyciężyli. 

W ćwierć finale nasza drużyna zmierzyła się ze Szkołą Podstawową z Wierzbicy w którym również byliśmy zdecydowanie lepsi pokonując rywali 4:1. Półfinał to już bardziej wyrównane spotkanie choć z początku wydawało się, że pójdzie gładko. W meczu w którym nasza drużyna prowadziła z FA Zamość już 3:0 zespół przeciwny zdołał doprowadzić do wyrównania, a o awansie do finały zdecydowały rzuty karne. W tym elemencie gry byliśmy jednak skuteczniejsi pokonując zespół z Zamościa 2:1. 

W finale Widok mierzył swoje siły z UKS Niedźwiadkiem Chełm. Od początku było wiadomo, że nie będzie to łatwe spotkanie. Obie drużyny prezentowały wysoki ale również wyrównany poziom. Jednak to nasz zespół jako pierwszy przełamał obronę rywali i strzałem z rzutu wolnego pokonaliśmy bramkarza gości. Jednobramkowy wynik spotkania utrzymywał się aż do ostatnich minut meczu w którym drużyna rywali po zamieszaniu w polu karnym doprowadziła do wyrównania.  Po raz kolejny czekała nas seria rzutów karnych i po raz drugi to nasi zawodnicy byli góra. Pewnie wykonywane strzały dały zwycięstwo 3:2 i tym samym awans do finału ogólnopolskiego który odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym! 

Warto dodać, że nasz bramkarz - Wiktor Żydek został wybrany najlepszym bramkarzem całego turnieju!! 

Poniżej poszczególne wyniki z turnieju: 

Faza grupowa:

Widok - Stal Poniatowa - 4:0 

Widok - Jedynka Parczew - 2:0

Widok - SP Ostrów Lubelski - 12:1

1/4 finału: 

Widok - SP Wierzbica - 4:1

1/2 finału: 

Widok - FA Zamość - 3:3 k. 2:1

Finał: 

Widok - Niedźwiadek - 1:1 k. 3:2

Chłopcom i trenerom gratulujemy fantastycznego sukcesu!!