Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:3
Stal Mielec
Team Przecław
2:1
Chemik Pustków
Strzelec Frysztak
1:3
DAP Dębica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
5:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
MKS Dębica
0:0
Olchovia Olchowa
Team Przecław
3:0
Strzelec Frysztak
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:1
Team Przecław
Strzelec Frysztak
1:3
Chemik Pustków
Olchovia Olchowa
0:6
Stal Mielec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelec Frysztak
0:6
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków
4:0
MKS Dębica
DAP Dębica
9:1
Olchovia Olchowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dębica
1:9
Stal Mielec
Olchovia Olchowa
0:10
Team Przecław
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:3
Chemik Pustków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
6:1
MKS Dębica
Strzelec Frysztak
3:0*
Olchovia Olchowa
Chemik Pustków
0:0
Stal Mielec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dębica
2:6
Team Przecław
Olchovia Olchowa
0:7
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Stal Mielec
2:1
DAP Dębica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Team Przecław
1:1
Stal Mielec
Strzelec Frysztak
1:0
MKS Dębica
Chemik Pustków
1:1
DAP Dębica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:0
Team Przecław
MKS Dębica
2:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Stal Mielec
12:0
Strzelec Frysztak
Olchovia Olchowa
0:3
Chemik Pustków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Pustków
0:1
Team Przecław
Stal Mielec
10:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
DAP Dębica
9:0
Strzelec Frysztak
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:3
DAP Dębica
Olchovia Olchowa
5:1
MKS Dębica
Strzelec Frysztak
0:3
Team Przecław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
6:0
Olchovia Olchowa
Team Przecław
2:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków
5:1
Strzelec Frysztak
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:2
Strzelec Frysztak
MKS Dębica
0:4
Chemik Pustków
Olchovia Olchowa
0:4
DAP Dębica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Team Przecław
10:1
Olchovia Olchowa
Stal Mielec
15:0
MKS Dębica
Chemik Pustków
2:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dębica
0:5
DAP Dębica
Stal Mielec
3:1
Chemik Pustków
Olchovia Olchowa
1:3
Strzelec Frysztak
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:2
Stal Mielec
Team Przecław
11:2
MKS Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:0
Olchovia Olchowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
4:0
Chemik Pustków
MKS Dębica
4:1
Strzelec Frysztak
Stal Mielec
8:0
Team Przecław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelec Frysztak
0:10
Stal Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:2
MKS Dębica
Chemik Pustków
13:0
Olchovia Olchowa
Team Przecław
3:1
DAP Dębica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości