Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Vitalpol Solec-Zdrój
1:4
Victoria Skalbmierz
Start Słupia Jędrzejowska
7:1
Zieleń Żelisławice
Arka Pawłów
1:2
Orlęta Kielce
Oldboys Rytwiany
4:2
DK Truck Agricola Łoniów
Płomień Wólka Kłucka
0:2
Top Spin Promnik
GTS Raków
3:0*
Zryw Zbigniewice
Star Starachowice
4:1
UKS Baćkowice
KS Tarłów
3:3   k. 2 : 4
Strażak Bidziny
GKS Imielno
3:0*
Nidzica Dobiesławice
FKS Łazy Starachowice
3:2
Ester Wojciechowice
KS Smyków
1:7
Lechia Strawczyn
Polanie Pierzchnica
1:2
GKS Górno
GKS Kluczewsko
3:2
ŁKS Łopuszno
Polonia Białogon
2:1
Nida Oksa
Zryw Skroniów
3:0
Wisła Nowy Korczyn
Sokół Rykoszyn
4:0
Trofex Kielce
Granat Borki
2:3
Nida Sobków
Spartakus II Daleszyce
0:3*
Wicher Miedziana Góra
Gród Wiślica
0:2
Zorza Tempo Pacanów
GLKS Fałków
1:1   k. 3 : 4
Tęcza Gowarczów
MSS Masłów
4:0
LKS Bolmin
Victoria Mniów
3:2
Samson Samsonów
Czarnovia Kielce
1:3
Politechnika Świętokrzyska Kielce
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Star Starachowice
4:0
MSS Masłów
Politechnika Świętokrzyska Kielce
6:1
Gród Ćmińsk
FKS Łazy Starachowice
0:5
Orlęta Kielce
GKS Imielno
0:3*
Polonia Białogon
Oldboys Rytwiany
2:6
Zorza Tempo Pacanów
GTS Raków
1:5
Strażak Bidziny
GKS Kluczewsko
3:0*
Top Spin Promnik
Lechia Strawczyn
2:0
Nida Sobków
Zryw Skroniów
2:1
Sokół Rykoszyn
Wicher Miedziana Góra
5:2
GKS Górno
Victoria Mniów
2:2   k. 3 : 1
Tęcza Gowarczów
Start Słupia Jędrzejowska
6:1
Victoria Skalbmierz
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
3:5
Korona II Kielce
Zorza Tempo Pacanów
3:0*
Sparta Kazimierza Wielka
ŚWIT Ćmielów
1:0
Alit Ożarów
Sparta Dwikozy
1:3
Klimontowianka PBI Klimontów
LZS Samborzec
0:3*
Pogoń Staszów
Zenit Chmielnik
0:4
Lubrzanka Kajetanów
GKS Rudki
3:2
Kamienna Brody
Victoria Mniów
1:4
Granat Skarżysko-Kamienna
Lechia Strawczyn
1:3
Moravia Morawica
Wicher Miedziana Góra
1:0
Łysica Bodzentyn
Piaskowianka Piaski
7:0
Unia Sędziszów
Astra Piekoszów
1:1   k. 4 : 2
Wierna Małogoszcz
Polonia Białogon
0:2
ŁKS Probudex Łagów
GKS Kluczewsko
1:5
Partyzant Radoszyce
Start Słupia Jędrzejowska
3:1
Naprzód Jędrzejów
Bucovia Bukowa
2:10
GKS Nowiny
Politechnika Świętokrzyska Kielce
1:11
Star Starachowice
Zryw Skroniów
0:2
Hetman Włoszczowa
Orlęta Kielce
6:2
Nidzianka Bieliny
Piast Stopnica
0:5
Nida Pińczów
Star Starachowice
4:1
Stal Kunów
Strażak Bidziny
5:0
OKS Opatów
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rudki
4:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Start Słupia Jędrzejowska
1:3
Hetman Włoszczowa
Astra Piekoszów
0:3
Partyzant Radoszyce
Strażak Bidziny
0:9
Pogoń Staszów
Piaskowianka Piaski
0:4
GKS Nowiny
Zorza Tempo Pacanów
4:2
Nida Pińczów
ŚWIT Ćmielów
0:3*
ŁKS Probudex Łagów
Star Starachowice
3:4
Granat Skarżysko-Kamienna
Moravia Morawica
3:1
Korona II Kielce
Orlęta Kielce
3:1
Lubrzanka Kajetanów
Wicher Miedziana Góra
2:3
AKS 1947 Busko Zdrój
Star Starachowice
0:4
Neptun Końskie
1/8 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Neptun Końskie
1:2
MKS Czarni Połaniec
Orlęta Kielce
3:0
Partyzant Radoszyce
AKS 1947 Busko Zdrój
0:5
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
GKS Rudki
3:1
Hetman Włoszczowa
Zorza Tempo Pacanów
3:6
ŁKS Probudex Łagów
Pogoń Staszów
1:7
Spartakus Daleszyce
Granat Skarżysko-Kamienna
2:1
Wisła Sandomierz
Moravia Morawica
0:2
GKS Nowiny
Ćwierćfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Probudex Łagów
1:4
Granat Skarżysko-Kamienna
GKS Nowiny
1:1   k. 0 : 2
Spartakus Daleszyce
Orlęta Kielce
1:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
GKS Rudki
0:1
MKS Czarni Połaniec
Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Daleszyce
1:5
Granat Skarżysko-Kamienna
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
MKS Czarni Połaniec
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
1:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości