Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
10:0
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
2:8
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
Wisła Puławy
Avia Świdnik
1:4
BKS Lublin
Górnik Łęczna
1:3
MUKS Kraśnik
Niedźwiadek Chełm
6:2
Unia Hrubieszów
Orlęta Łuków
6:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
3:10
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
6:1
Avia Świdnik
BKS Lublin
1:2
Niedźwiadek Chełm
Unia Hrubieszów
3:4
Orlęta Łuków
Widok Lublin
10:0
Lewart Lubartów
MUKS Kraśnik
0:8
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Górnik Łęczna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
7:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Lewart Lubartów
2:3
MUKS Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:5
Widok Lublin
Avia Świdnik
5:0
KS Hetman Zamość
Orlęta Łuków
3:0
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:3
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
3:1
Unia Hrubieszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
3:4
Niedźwiadek Chełm
Wisła Puławy
1:2
Orlęta Łuków
BKS Lublin
2:2
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:0
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów
2:3
Motor Lublin
Widok Lublin
6:3
MUKS Kraśnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
6:0
BKS Lublin
Lewart Lubartów
1:2
Unia Hrubieszów
MUKS Kraśnik
6:6
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
1:1
Widok Lublin
Orlęta Łuków
2:0
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
2:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
3:0
Wisła Puławy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:5
Górnik Łęczna
Wisła Puławy
1:7
Motor Lublin
BKS Lublin
1:0
Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
Orlęta Łuków
Avia Świdnik
1:0
Niedźwiadek Chełm
Unia Hrubieszów
4:2
MUKS Kraśnik
Widok Lublin
9:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
3:0
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
5:2
Wisła Puławy
MUKS Kraśnik
0:2
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Unia Hrubieszów
Orlęta Łuków
6:0
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
0:10
Widok Lublin
Górnik Łęczna
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:5
Lewart Lubartów
Wisła Puławy
3:1
MUKS Kraśnik
BKS Lublin
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:6
Motor Lublin
Avia Świdnik
0:8
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
1:3
Orlęta Łuków
Widok Lublin
10:2
Unia Hrubieszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
3:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
MUKS Kraśnik
7:2
KS Hetman Zamość
Orlęta Łuków
1:1
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Wisła Puławy
Unia Hrubieszów
3:2
BKS Lublin
Górnik Łęczna
7:0
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin
11:0
Avia Świdnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
1:1
Unia Hrubieszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
MUKS Kraśnik
Avia Świdnik
1:1
Lewart Lubartów
Orlęta Łuków
0:3
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
1:3
Motor Lublin
Widok Lublin
2:2
BKS Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
5:0
Orlęta Łuków
BKS Lublin
4:1
Wisła Puławy
Lewart Lubartów
7:1
Niedźwiadek Chełm
Unia Hrubieszów
7:2
KS Hetman Zamość
MUKS Kraśnik
4:2
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
2:2
Widok Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:2
Unia Hrubieszów
Avia Świdnik
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
7:2
Wisła Puławy
KS Hetman Zamość
2:2
BKS Lublin
Orlęta Łuków
3:0
Lewart Lubartów
Niedźwiadek Chełm
3:8
MUKS Kraśnik
Górnik Łęczna
1:5
Motor Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
1:2
Widok Lublin
Wisła Puławy
1:3
KS Hetman Zamość
BKS Lublin
0:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów
1:1
Górnik Łęczna
MUKS Kraśnik
4:3
Orlęta Łuków
Unia Hrubieszów
4:2
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
3:1
Avia Świdnik
MUKS Kraśnik
3:3
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:4
Orlęta Łuków
Unia Hrubieszów
5:0
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
6:2
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
0:2
Motor Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
3:5
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
0:7
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
0:0
Unia Hrubieszów
Niedźwiadek Chełm
2:6
BKS Lublin
Górnik Łęczna
5:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
5:2
MUKS Kraśnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
4:0
Avia Świdnik
Wisła Puławy
13:0
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
1:2
Orlęta Łuków
MUKS Kraśnik
4:1
Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów
1:3
Górnik Łęczna
Widok Lublin
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Motor Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
9:0
Unia Hrubieszów
Lewart Lubartów
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
MUKS Kraśnik
0:5
Widok Lublin
Avia Świdnik
1:7
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
4:1
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
5:3
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
5:1
BKS Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:4
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
1:6
Górnik Łęczna
BKS Lublin
0:3
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
8:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
MUKS Kraśnik
Unia Hrubieszów
1:0
Lewart Lubartów
Widok Lublin
9:0
Avia Świdnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:0
Wisła Puławy
Lewart Lubartów
1:2
BKS Lublin
MUKS Kraśnik
0:1
Unia Hrubieszów
Orlęta Łuków
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
5:1
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:9
Widok Lublin
Górnik Łęczna
3:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:7
Motor Lublin
Wisła Puławy
3:0
Lewart Lubartów
BKS Lublin
1:0
MUKS Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
0:13
Orlęta Łuków
Unia Hrubieszów
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
7:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
1:3
KS Hetman Zamość
MUKS Kraśnik
2:2
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
14:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:3
BKS Lublin
Unia Hrubieszów
1:5
Widok Lublin
Górnik Łęczna
13:0
Avia Świdnik
Motor Lublin
6:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:1
MUKS Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Lewart Lubartów
Avia Świdnik
0:12
Motor Lublin
Widok Lublin
6:1
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
4:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
3:2
Unia Hrubieszów
Niedźwiadek Chełm
2:13
Górnik Łęczna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
1:3
Widok Lublin
Lewart Lubartów
0:0
Avia Świdnik
MUKS Kraśnik
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
3:1
Orlęta Łuków
Motor Lublin
16:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
KS Hetman Zamość
Unia Hrubieszów
0:2
Wisła Puławy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:2
Unia Hrubieszów
Wisła Puławy
2:2
BKS Lublin
Avia Świdnik
0:3
MUKS Kraśnik
Orlęta Łuków
0:3
Motor Lublin
Niedźwiadek Chełm
2:3
Lewart Lubartów
Widok Lublin
2:1
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
8:0
Niedźwiadek Chełm
Unia Hrubieszów
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
1:2
Widok Lublin
BKS Lublin
2:5
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
1:3
Orlęta Łuków
AP TOP 54 Biała Podlaska
9:0
Avia Świdnik
Motor Lublin
6:1
Górnik Łęczna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
4:1
MUKS Kraśnik
KS Hetman Zamość
3:3
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
BKS Lublin
Avia Świdnik
0:3
Unia Hrubieszów
Niedźwiadek Chełm
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
1:2
Motor Lublin
Górnik Łęczna
9:0
Lewart Lubartów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości