Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
3:9
BKS Lublin
Motor Lublin
5:4
Górnik Łęczna
Dubler Opole Lubelskie
3:0
MUKS Kraśnik
Błękit Cyców
1:3
Widok Lublin
Stok Zakrzówek
1:1
Tęcza Bełżyce
Vrotcovia Lublin
4:0
Sygnał II Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
2:2
Dubler Opole Lubelskie
Tęcza Bełżyce
8:0
Błękit Cyców
MUKS Kraśnik
2:0
Stok Zakrzówek
BKS Lublin
6:0
Widok Lublin
Lublinianka Lublin
1:1
Vrotcovia Lublin
Sygnał II Lublin
1:4
Motor Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:0
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
0:1
Tęcza Bełżyce
Błękit Cyców
1:14
MUKS Kraśnik
Stok Zakrzówek
2:6
Górnik Łęczna
Dubler Opole Lubelskie
8:0
Sygnał II Lublin
Vrotcovia Lublin
0:3
BKS Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
10:1
Błękit Cyców
Lublinianka Lublin
0:2
Dubler Opole Lubelskie
MUKS Kraśnik
10:2
Widok Lublin
BKS Lublin
3:1
Tęcza Bełżyce
Vrotcovia Lublin
1:0
Motor Lublin
Sygnał II Lublin
0:1
Stok Zakrzówek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
3:0
MUKS Kraśnik
Motor Lublin
0:5
BKS Lublin
Widok Lublin
0:5
Górnik Łęczna
Stok Zakrzówek
2:0
Lublinianka Lublin
Dubler Opole Lubelskie
0:0
Vrotcovia Lublin
Błękit Cyców
1:2
Sygnał II Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
4:1
Tęcza Bełżyce
Lublinianka Lublin
8:0
Błękit Cyców
Motor Lublin
0:1
Dubler Opole Lubelskie
BKS Lublin
4:0
MUKS Kraśnik
Vrotcovia Lublin
0:1
Stok Zakrzówek
Sygnał II Lublin
1:3
Widok Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
2:3
Górnik Łęczna
Widok Lublin
0:2
Lublinianka Lublin
Dubler Opole Lubelskie
0:2
BKS Lublin
Stok Zakrzówek
4:1
Motor Lublin
Tęcza Bełżyce
9:0
Sygnał II Lublin
Błękit Cyców
1:7
Vrotcovia Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
1:0
Tęcza Bełżyce
Motor Lublin
5:0
Błękit Cyców
Dubler Opole Lubelskie
1:1
Stok Zakrzówek
BKS Lublin
6:3
Górnik Łęczna
Sygnał II Lublin
2:8
MUKS Kraśnik
Vrotcovia Lublin
2:0
Widok Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
3:3
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
0:6
Motor Lublin
Błękit Cyców
0:7
Dubler Opole Lubelskie
Stok Zakrzówek
2:2
BKS Lublin
Tęcza Bełżyce
5:0
Vrotcovia Lublin
Górnik Łęczna
14:0
Sygnał II Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
2:4
Górnik Łęczna
Dubler Opole Lubelskie
1:0
Widok Lublin
Stok Zakrzówek
10:1
Błękit Cyców
Vrotcovia Lublin
1:4
MUKS Kraśnik
BKS Lublin
16:1
Sygnał II Lublin
Motor Lublin
1:0
Tęcza Bełżyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
3:1
Dubler Opole Lubelskie
MUKS Kraśnik
4:2
Motor Lublin
Widok Lublin
2:1
Stok Zakrzówek
Błękit Cyców
0:6
BKS Lublin
Górnik Łęczna
6:2
Vrotcovia Lublin
Sygnał II Lublin
0:5
Lublinianka Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości