Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
0:3
Neptun Końskie
Unia Sędziszów
2:0
Kamienna Brody
Hetman Włoszczowa
0:5
Korona II Kielce
Klimontowianka Klimontów
1:2
Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów
2:0
ŁKS Łagów
Granat Skarżysko-Kamienna
0:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Wierna Małogoszcz
3:0
Olimpia Pogoń Staszów
Lubrzanka Kajetanów
1:1
GKS Nowiny
Nida Pińczów
2:2
Łysica Bodzentyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:0
Partyzant Radoszyce
Lubrzanka Kajetanów
2:2
Korona II Kielce
Olimpia Pogoń Staszów
1:0
ŁKS Łagów
Unia Sędziszów
0:0
Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów
4:1
Hetman Włoszczowa
Łysica Bodzentyn
2:0
Klimontowianka Klimontów
Wierna Małogoszcz
2:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Neptun Końskie
1:0
Nida Pińczów
Kamienna Brody
0:1
GKS Nowiny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
0:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Nowiny
1:2
Korona II Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna
3:1
ŁKS Łagów
Olimpia Pogoń Staszów
2:1
Unia Sędziszów
Klimontowianka Klimontów
1:5
Neptun Końskie
Lubrzanka Kajetanów
1:2
Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów
2:1
Kamienna Brody
Partyzant Radoszyce
1:0
Wierna Małogoszcz
Hetman Włoszczowa
4:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
5:0
Klimontowianka Klimontów
Partyzant Radoszyce
2:2
ŁKS Łagów
Unia Sędziszów
2:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów
2:1
GKS Nowiny
Naprzód Jędrzejów
1:2
Olimpia Pogoń Staszów
Wierna Małogoszcz
3:2
Nida Pińczów
Neptun Końskie
3:0
Hetman Włoszczowa
Kamienna Brody
1:4
Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn
4:2
Lubrzanka Kajetanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
0:1
Neptun Końskie
Partyzant Radoszyce
5:1
Unia Sędziszów
Olimpia Pogoń Staszów
3:1
Kamienna Brody
Hetman Włoszczowa
2:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Klimontowianka Klimontów
0:3
Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko-Kamienna
2:1
Naprzód Jędrzejów
Korona II Kielce
2:0
Alit Ożarów
Nida Pińczów
4:1
ŁKS Łagów
GKS Nowiny
3:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:1
Lubrzanka Kajetanów
Olimpia Pogoń Staszów
2:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Unia Sędziszów
0:2
Nida Pińczów
ŁKS Łagów
3:1
Klimontowianka Klimontów
Naprzód Jędrzejów
1:1
Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz
0:0
Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie
1:2
GKS Nowiny
Kamienna Brody
3:1
Alit Ożarów
Łysica Bodzentyn
1:3
Korona II Kielce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
0:3
Wierna Małogoszcz
Partyzant Radoszyce
2:3
Olimpia Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
3:2
ŁKS Łagów
Klimontowianka Klimontów
3:1
Unia Sędziszów
Granat Skarżysko-Kamienna
6:1
Kamienna Brody
Korona II Kielce
3:0
Neptun Końskie
Nida Pińczów
1:0
Naprzód Jędrzejów
GKS Nowiny
2:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Alit Ożarów
4:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:2
Korona II Kielce
Olimpia Pogoń Staszów
2:1
Nida Pińczów
Unia Sędziszów
0:3*
Hetman Włoszczowa
ŁKS Łagów
2:1
Lubrzanka Kajetanów
Naprzód Jędrzejów
3:2
Klimontowianka Klimontów
Granat Skarżysko-Kamienna
3:0
Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz
1:0
GKS Nowiny
Neptun Końskie
4:0
Alit Ożarów
Kamienna Brody
1:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Unia Sędziszów
Partyzant Radoszyce
3:0
Kamienna Brody
Hetman Włoszczowa
0:1
Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów
2:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Klimontowianka Klimontów
2:3
Olimpia Pogoń Staszów
Korona II Kielce
0:2
Wierna Małogoszcz
Nida Pińczów
2:0
Granat Skarżysko-Kamienna
GKS Nowiny
2:1
ŁKS Łagów
Łysica Bodzentyn
2:3
Neptun Końskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
0:0
Nida Pińczów
Olimpia Pogoń Staszów
6:1
Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów
0:3
GKS Nowiny
ŁKS Łagów
0:6
Korona II Kielce
Naprzód Jędrzejów
0:2
Lubrzanka Kajetanów
Granat Skarżysko-Kamienna
8:1
Klimontowianka Klimontów
Wierna Małogoszcz
2:5
Alit Ożarów
Kamienna Brody
1:1
Neptun Końskie
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
6:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
4:1
Olimpia Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
1:5
Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów
4:0
ŁKS Łagów
Klimontowianka Klimontów
0:4
Partyzant Radoszyce
Korona II Kielce
6:0
Unia Sędziszów
Nida Pińczów
1:1
Kamienna Brody
Neptun Końskie
2:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Nowiny
3:0
Naprzód Jędrzejów
Łysica Bodzentyn
0:2
Wierna Małogoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
2:0
Hetman Włoszczowa
Olimpia Pogoń Staszów
1:1
GKS Nowiny
Unia Sędziszów
1:2
Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów
0:5
Korona II Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna
3:0
Lubrzanka Kajetanów
Wierna Małogoszcz
2:4
Neptun Końskie
Nida Pińczów
1:0
Klimontowianka Klimontów
Kamienna Brody
1:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
ŁKS Łagów
0:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
Wierna Małogoszcz
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Partyzant Radoszyce
Hetman Włoszczowa
2:0
Nida Pińczów
Alit Ożarów
2:2
Naprzód Jędrzejów
Klimontowianka Klimontów
2:2
Kamienna Brody
Korona II Kielce
5:2
Olimpia Pogoń Staszów
Neptun Końskie
2:0
ŁKS Łagów
GKS Nowiny
0:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn
5:0
Unia Sędziszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
0:2
GKS Nowiny
Olimpia Pogoń Staszów
4:1
Alit Ożarów
Unia Sędziszów
0:8
Neptun Końskie
ŁKS Łagów
1:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Klimontowianka Klimontów
1:1
Hetman Włoszczowa
Granat Skarżysko-Kamienna
4:2
Korona II Kielce
Nida Pińczów
0:0
Lubrzanka Kajetanów
Kamienna Brody
1:4
Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów
0:2
Łysica Bodzentyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
Unia Sędziszów
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Klimontowianka Klimontów
Hetman Włoszczowa
0:0
Kamienna Brody
Alit Ożarów
1:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Korona II Kielce
5:0
Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz
0:0
ŁKS Łagów
Neptun Końskie
5:2
Naprzód Jędrzejów
GKS Nowiny
3:1
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
1:0
Olimpia Pogoń Staszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
2:1
Alit Ożarów
Olimpia Pogoń Staszów
1:4
Neptun Końskie
Unia Sędziszów
0:2
Wierna Małogoszcz
Hetman Włoszczowa
0:2
Lubrzanka Kajetanów
Klimontowianka Klimontów
1:1
GKS Nowiny
Naprzód Jędrzejów
0:6
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Nida Pińczów
1:2
Korona II Kielce
Kamienna Brody
0:3
ŁKS Łagów
Granat Skarżysko-Kamienna
3:2
Łysica Bodzentyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:0
Olimpia Pogoń Staszów
Lubrzanka Kajetanów
2:2
Kamienna Brody
ŁKS Łagów
2:1
Unia Sędziszów
Alit Ożarów
5:0
Nida Pińczów
Korona II Kielce
4:0
Klimontowianka Klimontów
Wierna Małogoszcz
1:3
Naprzód Jędrzejów
Neptun Końskie
1:2
Granat Skarżysko-Kamienna
GKS Nowiny
4:0
Hetman Włoszczowa
Łysica Bodzentyn
1:1
Partyzant Radoszyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości