Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Pysznica
2:0
Korona Tuchla
Sanovia Lesko
0:4
Izolator Boguchwała
Start Jarosław
1:1
DAP Dębica
Sitowianka Budy-Łańcuckie
0:7
Inter Gnojnica
Sokół II Kolbuszowa Dolna
3:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
2:2
Korona Tuchla
Izolator Boguchwała
2:1
Olimpia Pysznica
Inter Gnojnica
3:1
Sanovia Lesko
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
12:0
Sitowianka Budy-Łańcuckie
Start Jarosław
1:0
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
3:1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Korona Tuchla
0:3
Izolator Boguchwała
Olimpia Pysznica
4:3
Inter Gnojnica
Sokół II Kolbuszowa Dolna
0:2
DAP Dębica
Sitowianka Budy-Łańcuckie
0:12
Start Jarosław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:1
Izolator Boguchwała
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:2
Olimpia Pysznica
Inter Gnojnica
3:0
Korona Tuchla
Sokół II Kolbuszowa Dolna
8:0
Sitowianka Budy-Łańcuckie
Start Jarosław
4:0
Sanovia Lesko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
3:1
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Olimpia Pysznica
2:8
Start Jarosław
Korona Tuchla
2:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sitowianka Budy-Łańcuckie
0:10
DAP Dębica
Izolator Boguchwała
3:1
Inter Gnojnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
3:2
Inter Gnojnica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:4
Izolator Boguchwała
Sokół II Kolbuszowa Dolna
0:3
Olimpia Pysznica
Sitowianka Budy-Łańcuckie
0:8
Sanovia Lesko
Start Jarosław
4:0
Korona Tuchla
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
0:0
DAP Dębica
Inter Gnojnica
3:0*
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Korona Tuchla
2:1
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Olimpia Pysznica
11:0
Sitowianka Budy-Łańcuckie
Izolator Boguchwała
1:2
Start Jarosław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
2:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sanovia Lesko
0:1
Olimpia Pysznica
Sokół II Kolbuszowa Dolna
0:2
Izolator Boguchwała
Sitowianka Budy-Łańcuckie
0:7
Korona Tuchla
Start Jarosław
7:0
Inter Gnojnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0:5
Start Jarosław
Izolator Boguchwała
8:0
Sitowianka Budy-Łańcuckie
Inter Gnojnica
5:1
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Korona Tuchla
2:1
Sanovia Lesko
Olimpia Pysznica
1:1
DAP Dębica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości