Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Dębno
4:0
Naprzód Sobolów
Strażak Mokrzyska
4:0
Dunajec Mikołajowice
Pagen Gnojnik
2:0
Radłovia Radłów
Polan II Żabno
2:0
Górnik Siedlec
Dunajec Zakliczyn
0:5
CANPACK Okocimski Brzesko
Rylovia Rylowa
1:1
Olimpia Wojnicz
Olimpia Kąty
5:0
Olimpia Bucze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
2:2
Olimpia Kąty
Strażak Mokrzyska
2:1
Rylovia Rylowa
Górnik Siedlec
3:0
Pagen Gnojnik
Dunajec Mikołajowice
1:2
Olimpia Bucze
Naprzód Sobolów
4:1
Dunajec Zakliczyn
Radłovia Radłów
2:0
Orzeł Dębno
Olimpia Wojnicz
2:3
Polan II Żabno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polan II Żabno
2:0
Strażak Mokrzyska
Orzeł Dębno
0:0
Górnik Siedlec
Dunajec Zakliczyn
0:1
Radłovia Radłów
Rylovia Rylowa
1:1
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Bucze
1:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Pagen Gnojnik
2:5
Olimpia Wojnicz
Olimpia Kąty
2:4
Naprzód Sobolów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
1:2
Polan II Żabno
Górnik Siedlec
0:0
Dunajec Zakliczyn
Radłovia Radłów
2:2
Olimpia Kąty
Dunajec Mikołajowice
0:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Strażak Mokrzyska
5:0
Pagen Gnojnik
Naprzód Sobolów
2:0
Olimpia Bucze
Olimpia Wojnicz
1:1
Orzeł Dębno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
2:1
Naprzód Sobolów
Dunajec Zakliczyn
1:3
Olimpia Wojnicz
Polan II Żabno
4:2
Dunajec Mikołajowice
Orzeł Dębno
2:1
Strażak Mokrzyska
Pagen Gnojnik
5:1
Rylovia Rylowa
Olimpia Bucze
2:2
Radłovia Radłów
Olimpia Kąty
2:2
Górnik Siedlec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Siedlec
0:0
Olimpia Bucze
Rylovia Rylowa
6:0
Orzeł Dębno
Dunajec Mikołajowice
0:2
Naprzód Sobolów
Strażak Mokrzyska
3:2
Dunajec Zakliczyn
Polan II Żabno
2:1
Pagen Gnojnik
Radłovia Radłów
1:3
CANPACK Okocimski Brzesko
Olimpia Wojnicz
2:0
Olimpia Kąty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
3:0
Górnik Siedlec
Dunajec Zakliczyn
1:0
Rylovia Rylowa
Olimpia Kąty
1:0
Strażak Mokrzyska
Naprzód Sobolów
1:1
Radłovia Radłów
Pagen Gnojnik
3:1
Dunajec Mikołajowice
Orzeł Dębno
2:5
Polan II Żabno
Olimpia Bucze
1:4
Olimpia Wojnicz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
0:2
Olimpia Kąty
Dunajec Mikołajowice
2:7
Radłovia Radłów
Strażak Mokrzyska
2:1
Olimpia Bucze
Pagen Gnojnik
0:3*
Orzeł Dębno
Olimpia Wojnicz
0:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Polan II Żabno
1:2
Dunajec Zakliczyn
Górnik Siedlec
0:3
Naprzód Sobolów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Bucze
1:2
Rylovia Rylowa
CANPACK Okocimski Brzesko
3:0
Strażak Mokrzyska
Dunajec Zakliczyn
0:3
Pagen Gnojnik
Olimpia Kąty
2:1
Polan II Żabno
Naprzód Sobolów
2:1
Olimpia Wojnicz
Orzeł Dębno
2:1
Dunajec Mikołajowice
Radłovia Radłów
1:0
Górnik Siedlec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
1:4
Olimpia Kąty
Rylovia Rylowa
0:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Dunajec Mikołajowice
3:1
Górnik Siedlec
Strażak Mokrzyska
3:2
Naprzód Sobolów
Olimpia Wojnicz
0:0
Radłovia Radłów
Polan II Żabno
4:0
Olimpia Bucze
Orzeł Dębno
1:1
Dunajec Zakliczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:2
Polan II Żabno
Dunajec Zakliczyn
5:2
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Kąty
3:3
Orzeł Dębno
Naprzód Sobolów
0:2
Rylovia Rylowa
Olimpia Bucze
2:0
Pagen Gnojnik
Radłovia Radłów
2:0
Strażak Mokrzyska
Górnik Siedlec
2:2
Olimpia Wojnicz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pagen Gnojnik
1:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Polan II Żabno
1:0
Naprzód Sobolów
Strażak Mokrzyska
1:1
Górnik Siedlec
Orzeł Dębno
2:1
Olimpia Bucze
Dunajec Zakliczyn
1:1
Olimpia Kąty
Rylovia Rylowa
2:1
Radłovia Radłów
Dunajec Mikołajowice
1:1
Olimpia Wojnicz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
2:2
Orzeł Dębno
Naprzód Sobolów
3:1
Pagen Gnojnik
Olimpia Wojnicz
1:2
Strażak Mokrzyska
Radłovia Radłów
2:4
Polan II Żabno
Olimpia Kąty
2:4
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Bucze
2:1
Dunajec Zakliczyn
Górnik Siedlec
0:1
Rylovia Rylowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Mikołajowice
0:3
Strażak Mokrzyska
CANPACK Okocimski Brzesko
4:3
Dunajec Zakliczyn
Naprzód Sobolów
0:0
Orzeł Dębno
Olimpia Bucze
1:3
Olimpia Kąty
Radłovia Radłów
1:0
Pagen Gnojnik
Górnik Siedlec
1:3
Polan II Żabno
Olimpia Wojnicz
1:1
Rylovia Rylowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
6:1
Naprzód Sobolów
Pagen Gnojnik
3:0
Górnik Siedlec
Rylovia Rylowa
1:0
Strażak Mokrzyska
Olimpia Bucze
2:1
Dunajec Mikołajowice
Polan II Żabno
3:1
Olimpia Wojnicz
Orzeł Dębno
2:0
Radłovia Radłów
Olimpia Kąty
1:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:1
Olimpia Bucze
Strażak Mokrzyska
0:1
Polan II Żabno
Naprzód Sobolów
3:3
Olimpia Kąty
Dunajec Mikołajowice
3:4
Rylovia Rylowa
Radłovia Radłów
1:0
Dunajec Zakliczyn
Górnik Siedlec
0:2
Orzeł Dębno
Olimpia Wojnicz
2:1
Pagen Gnojnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
3:0
Górnik Siedlec
Orzeł Dębno
1:2
Olimpia Wojnicz
Olimpia Kąty
2:2
Radłovia Radłów
Pagen Gnojnik
3:1
Strażak Mokrzyska
CANPACK Okocimski Brzesko
4:1
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Bucze
6:0
Naprzód Sobolów
Polan II Żabno
1:2
Rylovia Rylowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
1:2
Pagen Gnojnik
Dunajec Mikołajowice
1:4
Polan II Żabno
Naprzód Sobolów
1:2
CANPACK Okocimski Brzesko
Radłovia Radłów
0:2
Olimpia Bucze
Górnik Siedlec
1:3
Olimpia Kąty
Olimpia Wojnicz
2:5
Dunajec Zakliczyn
Strażak Mokrzyska
2:2
Orzeł Dębno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
2:0
Radłovia Radłów
Olimpia Bucze
4:0
Górnik Siedlec
Orzeł Dębno
0:1
Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów
4:3
Dunajec Mikołajowice
Dunajec Zakliczyn
3:2
Strażak Mokrzyska
Olimpia Kąty
1:3
Olimpia Wojnicz
Pagen Gnojnik
0:0
Polan II Żabno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mokrzyska
1:2
Olimpia Kąty
Dunajec Mikołajowice
4:2
Pagen Gnojnik
Polan II Żabno
4:1
Orzeł Dębno
Rylovia Rylowa
1:0
Dunajec Zakliczyn
Radłovia Radłów
4:3
Naprzód Sobolów
Górnik Siedlec
2:3
CANPACK Okocimski Brzesko
Olimpia Wojnicz
3:1
Olimpia Bucze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:1
Olimpia Wojnicz
Radłovia Radłów
2:3
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Kąty
1:2
Rylovia Rylowa
Orzeł Dębno
6:0
Pagen Gnojnik
Dunajec Zakliczyn
2:2
Polan II Żabno
Naprzód Sobolów
1:0
Górnik Siedlec
Olimpia Bucze
3:3*
Strażak Mokrzyska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mokrzyska
3:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Polan II Żabno
4:1
Olimpia Kąty
Dunajec Mikołajowice
1:3
Orzeł Dębno
Rylovia Rylowa
3:5
Olimpia Bucze
Pagen Gnojnik
2:1
Dunajec Zakliczyn
Górnik Siedlec
0:2
Radłovia Radłów
Olimpia Wojnicz
5:2
Naprzód Sobolów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Bucze
2:4
Polan II Żabno
Radłovia Radłów
2:2
Olimpia Wojnicz
CANPACK Okocimski Brzesko
0:0
Rylovia Rylowa
Dunajec Zakliczyn
4:1
Orzeł Dębno
Naprzód Sobolów
2:5
Strażak Mokrzyska
Górnik Siedlec
4:0
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Kąty
3:2
Pagen Gnojnik
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polan II Żabno
0:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Dunajec Mikołajowice
2:0
Dunajec Zakliczyn
Strażak Mokrzyska
2:2
Radłovia Radłów
Pagen Gnojnik
3:1
Olimpia Bucze
Orzeł Dębno
1:2
Olimpia Kąty
Rylovia Rylowa
3:0*
Naprzód Sobolów
Olimpia Wojnicz
3:0
Górnik Siedlec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Radłovia Radłów
0:1
Rylovia Rylowa
CANPACK Okocimski Brzesko
0:1
Pagen Gnojnik
Naprzód Sobolów
0:4
Polan II Żabno
Górnik Siedlec
1:3
Strażak Mokrzyska
Olimpia Kąty
0:5
Dunajec Zakliczyn
Olimpia Wojnicz
1:1
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Bucze
2:2
Orzeł Dębno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
1:1
Olimpia Bucze
Rylovia Rylowa
2:0
Górnik Siedlec
Dunajec Mikołajowice
4:4
Olimpia Kąty
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia Wojnicz
Pagen Gnojnik
7:0
Naprzód Sobolów
Polan II Żabno
4:0
Radłovia Radłów
Orzeł Dębno
0:5
CANPACK Okocimski Brzesko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości