Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
1:0
Alit Ożarów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:0
Moravia Morawica
Unia Sędziszów
1:1
Wierna Małogoszcz
ŁKS Łagów
1:1
Lubrzanka Kajetanów
Hetman Włoszczowa
1:1
Partyzant Radoszyce
Naprzód Jędrzejów
1:0
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
4:2
Nidzianka Bieliny
Neptun Końskie
2:2
GKS Nowiny
Kamienna Brody
0:0
Olimpia Pogoń Staszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
0:5
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Olimpia Pogoń Staszów
1:2
Neptun Końskie
ŁKS Łagów
0:2
GKS Nowiny
Alit Ożarów
2:2
Lubrzanka Kajetanów
Wierna Małogoszcz
2:2
Naprzód Jędrzejów
Nida Pińczów
0:0
Kamienna Brody
Nidzianka Bieliny
1:2
Hetman Włoszczowa
Moravia Morawica
3:2
Unia Sędziszów
Czarni Połaniec
3:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamienna Brody
2:0
Wierna Małogoszcz
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:0
Nidzianka Bieliny
Lubrzanka Kajetanów
- : -
GKS Nowiny
Unia Sędziszów
2:1
Partyzant Radoszyce
ŁKS Łagów
- : -
Olimpia Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
2:2
Czarni Połaniec
Naprzód Jędrzejów
4:2
Moravia Morawica
Łysica Bodzentyn
2:2
Alit Ożarów
Neptun Końskie
1:0
Nida Pińczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
0:3
GKS Nowiny
Czarni Połaniec
4:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Partyzant Radoszyce
1:0
Naprzód Jędrzejów
Olimpia Pogoń Staszów
0:1
Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Łagów
2:1
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
1:1
Hetman Włoszczowa
Wierna Małogoszcz
0:4
Neptun Końskie
Nidzianka Bieliny
2:1
Unia Sędziszów
Moravia Morawica
1:1
Kamienna Brody
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:2
Łysica Bodzentyn
Lubrzanka Kajetanów
2:4
Nida Pińczów
Unia Sędziszów
0:2
Czarni Połaniec
ŁKS Łagów
4:0
Wierna Małogoszcz
Hetman Włoszczowa
1:1
Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów
4:0
Nidzianka Bieliny
Neptun Końskie
2:1
Moravia Morawica
Kamienna Brody
3:0
Partyzant Radoszyce
GKS Nowiny
4:1
Olimpia Pogoń Staszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Włoszczowa
2:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Alit Ożarów
3:0
Olimpia Pogoń Staszów
Czarni Połaniec
0:1
Naprzód Jędrzejów
Partyzant Radoszyce
0:2
Neptun Końskie
Łysica Bodzentyn
5:1
Unia Sędziszów
Wierna Małogoszcz
1:1
Lubrzanka Kajetanów
Nida Pińczów
0:1
GKS Nowiny
Nidzianka Bieliny
1:2
Kamienna Brody
Moravia Morawica
1:1
ŁKS Łagów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamienna Brody
0:0
Czarni Połaniec
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:2
Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów
1:3
Moravia Morawica
Olimpia Pogoń Staszów
2:1
Nida Pińczów
Unia Sędziszów
1:1
Hetman Włoszczowa
ŁKS Łagów
0:3
Partyzant Radoszyce
Naprzód Jędrzejów
2:1
Łysica Bodzentyn
Neptun Końskie
5:1
Nidzianka Bieliny
GKS Nowiny
0:2
Wierna Małogoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
4:1
Nida Pińczów
Czarni Połaniec
0:2
Neptun Końskie
Partyzant Radoszyce
5:0
Lubrzanka Kajetanów
Unia Sędziszów
0:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Hetman Włoszczowa
0:1
Naprzód Jędrzejów
Łysica Bodzentyn
4:3
Kamienna Brody
Wierna Małogoszcz
1:0
Olimpia Pogoń Staszów
Nidzianka Bieliny
1:6
ŁKS Łagów
Moravia Morawica
1:2
GKS Nowiny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamienna Brody
1:2
Hetman Włoszczowa
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Nidzianka Bieliny
Olimpia Pogoń Staszów
4:0
Moravia Morawica
Unia Sędziszów
1:2
Alit Ożarów
ŁKS Łagów
1:2
Czarni Połaniec
Naprzód Jędrzejów
0:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Nida Pińczów
2:1
Wierna Małogoszcz
Neptun Końskie
5:1
Łysica Bodzentyn
GKS Nowiny
3:6
Partyzant Radoszyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
1:0
Wierna Małogoszcz
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:1
Kamienna Brody
Czarni Połaniec
4:1
Lubrzanka Kajetanów
Partyzant Radoszyce
5:1
Olimpia Pogoń Staszów
Unia Sędziszów
2:2
Naprzód Jędrzejów
Hetman Włoszczowa
2:2
Neptun Końskie
Łysica Bodzentyn
1:1
ŁKS Łagów
Nidzianka Bieliny
0:1
GKS Nowiny
Moravia Morawica
1:1
Nida Pińczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
3:1
Łysica Bodzentyn
Olimpia Pogoń Staszów
3:2
Nidzianka Bieliny
ŁKS Łagów
3:0
Hetman Włoszczowa
Naprzód Jędrzejów
4:2
Alit Ożarów
Wierna Małogoszcz
3:0
Moravia Morawica
Nida Pińczów
3:0
Partyzant Radoszyce
Neptun Końskie
1:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kamienna Brody
0:1
Unia Sędziszów
GKS Nowiny
1:1
Czarni Połaniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
4:0
Moravia Morawica
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:2
ŁKS Łagów
Czarni Połaniec
4:0
Olimpia Pogoń Staszów
Partyzant Radoszyce
1:1
Wierna Małogoszcz
Unia Sędziszów
2:3
Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa
0:0
Lubrzanka Kajetanów
Naprzód Jędrzejów
1:0
Kamienna Brody
Łysica Bodzentyn
1:0
GKS Nowiny
Nidzianka Bieliny
2:3
Nida Pińczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamienna Brody
1:1
Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów
1:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Olimpia Pogoń Staszów
2:5
Łysica Bodzentyn
ŁKS Łagów
2:1
Unia Sędziszów
Wierna Małogoszcz
2:1
Nidzianka Bieliny
Nida Pińczów
0:1
Czarni Połaniec
Neptun Końskie
1:1
Naprzód Jędrzejów
GKS Nowiny
0:1
Hetman Włoszczowa
Moravia Morawica
0:2
Partyzant Radoszyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
2:1
Partyzant Radoszyce
Kamienna Brody
2:4
Neptun Końskie
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
GKS Nowiny
Czarni Połaniec
- : -
Wierna Małogoszcz
Unia Sędziszów
- : -
Lubrzanka Kajetanów
Hetman Włoszczowa
- : -
Olimpia Pogoń Staszów
Naprzód Jędrzejów
- : -
ŁKS Łagów
Łysica Bodzentyn
2:1
Nida Pińczów
Nidzianka Bieliny
- : -
Moravia Morawica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
1:2
Naprzód Jędrzejów
Partyzant Radoszyce
6:1
Nidzianka Bieliny
Olimpia Pogoń Staszów
1:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
ŁKS Łagów
1:0
Kamienna Brody
Wierna Małogoszcz
0:3
Łysica Bodzentyn
Nida Pińczów
0:1
Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie
3:1
Alit Ożarów
GKS Nowiny
1:1
Unia Sędziszów
Moravia Morawica
1:2
Czarni Połaniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
5:0
Nidzianka Bieliny
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:0
Nida Pińczów
Czarni Połaniec
1:0
Partyzant Radoszyce
Unia Sędziszów
1:1
Olimpia Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
0:0
Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów
0:1
GKS Nowiny
Łysica Bodzentyn
3:2
Moravia Morawica
Neptun Końskie
0:0
ŁKS Łagów
Kamienna Brody
0:1
Lubrzanka Kajetanów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
2:3
Neptun Końskie
Partyzant Radoszyce
7:2
Łysica Bodzentyn
Olimpia Pogoń Staszów
0:3
Naprzód Jędrzejów
ŁKS Łagów
3:2
Alit Ożarów
Wierna Małogoszcz
1:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Nida Pińczów
0:2
Unia Sędziszów
Nidzianka Bieliny
1:5
Czarni Połaniec
GKS Nowiny
0:2
Kamienna Brody
Moravia Morawica
1:0
Hetman Włoszczowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości