Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
PRIMAVERA CALCIO
0:0
Izolator Boguchwała
FC ORUNIA
7:10
FC CHEŁM
FC KORTY
3:0
PRZEPOMPOWNIA SW. WOJCIECH
ABSTYNENCJI
4:9
OKS BRĘTOWO
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FC ORUNIA
- : -
OKS BRĘTOWO
ABSTYNENCJI
- : -
PRIMAVERA CALCIO
FC KORTY
- : -
Izolator Boguchwała
FC CHEŁM
- : -
GKS Ujescisko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC ORUNIA
3:0
PRIMAVERA CALCIO
FC KORTY
3:0
ABSTYNENCJI
Legendarni
0:3
PRZEPOMPOWNIA SW. WOJCIECH
GKS Ujescisko
3:0
OKS BRĘTOWO
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legendarni
6:15
Izolator Boguchwała
FC ORUNIA
6:14
FC KORTY
FC CHEŁM
6:6
OKS BRĘTOWO
PRIMAVERA CALCIO
1:22
GKS Ujescisko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legendarni
0:3
ABSTYNENCJI
FC KORTY
- : -
GKS Ujescisko
PRZEPOMPOWNIA SW. WOJCIECH
3:0
Izolator Boguchwała
FC CHEŁM
4:11
PRIMAVERA CALCIO
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Legendarni
0:3
FC ORUNIA
PRZEPOMPOWNIA SW. WOJCIECH
6:10
ABSTYNENCJI
FC CHEŁM
- : -
FC KORTY
OKS BRĘTOWO
- : -
PRIMAVERA CALCIO
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
- : -
ABSTYNENCJI
Legendarni
0:3
GKS Ujescisko
PRZEPOMPOWNIA SW. WOJCIECH
0:3
FC ORUNIA
OKS BRĘTOWO
9:4
FC KORTY
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
- : -
FC ORUNIA
PRZEPOMPOWNIA SW. WOJCIECH
- : -
GKS Ujescisko
FC CHEŁM
- : -
Legendarni
PRIMAVERA CALCIO
- : -
FC KORTY
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
- : -
GKS Ujescisko
ABSTYNENCJI
- : -
FC ORUNIA
PRZEPOMPOWNIA SW. WOJCIECH
- : -
FC CHEŁM
OKS BRĘTOWO
- : -
Legendarni
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
- : -
FC CHEŁM
ABSTYNENCJI
0:3
GKS Ujescisko
OKS BRĘTOWO
- : -
PRZEPOMPOWNIA SW. WOJCIECH
PRIMAVERA CALCIO
- : -
Legendarni
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
- : -
OKS BRĘTOWO
FC ORUNIA
- : -
GKS Ujescisko
ABSTYNENCJI
- : -
FC CHEŁM
FC KORTY
- : -
Legendarni
PRIMAVERA CALCIO
- : -
PRZEPOMPOWNIA SW. WOJCIECH
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości