Wyniki 14. kolejki ligowej

W miniony weekend rozegrana została już ostatnia kolejka ligowa rundy jesiennej sezonu 2016/2017. Z przytupem swoją rundę zakończyli Juniorzy Starsi, którzy w ramach rozgrywek Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych na własnym boisku rozgromili  Wisłę Józefów aż 13:1! Najskuteczniejszy w tym meczu w naszym zespole był Szymon Taracha, który swoim rywalom wbił 4 bramki. Nie mniej efektywny, a napewno bardziej efektowny tego dnia był Krystian Cienkusz. Nasz zawodnik do zdobycia hat-tricka potrzebował zaledwie 4 minut! Dwie bramki dołożył jeszcze Igor Sanudenko, który rozpoczął kanonadę naszego zespołu, a po jednym trafieniu zanotowali również: Bartosz Gołębiewski, Kamil Niedzielski, Michał Dudek oraz Michał Mojski. Równie udanie swoje potyczki ligowe w tym roku podsumowały nasze drugoligowe zawodniczki. W rozegranym na wyjeździe meczu przeciwko Grodziszczance Grodzisko Dolne zwyciężyły 4:0. Bramki w tym spotkaniu kolejno strzeliły: Karolina Barczak, Patrycja Włodarczyk, Dominika Przewłoka i Karolina Koss. Również cztery, ale punkty przywieźli piłkarze Młodzików Starszych i Młodszych z Radzynia Podlaskiego. W spotkaniu przeciwko Orlętom, starsi oddali dwubramkowe prowadzenie i niestety musieli pogodzić się ze stratą dwóch punktów. Lepiej zaprezentowali się ich młodsi koledzy, którzy pewnie pokonali zespół gospodarzy 1:3. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, gdyż były to pierwsze 3 punkty od 10 kolejek ligowych. Na zakończenie długiego weekendu swój zaległy mecz grali Juniorzy Młodsi. Po bardzo zaciętym meczu, nasi zawodnicy nie dali rady mającej więcej tego dnia szczęścia Avii, ulegając 1:0. Poniżej wyniki wszystkich rozgranych meczów z 11-13 listopada: 

II Liga Kobiet:

Grodziszczanka Grodzisk Dolny - Widok Lublin - 0:4 (0:2)

Strzelczynie bramek: Karolina Barczak - 26', Patrycja Włodarczyk - 44', Dominika Przewłoka - 75', Karolina Koss - 80'

Lubelska Liga Juniorów Starszych:

Widok Lublin - Wisła Józefów - 13:1 (7:1)

Strzelcy bramek: Igor Sanudenko - 9', 23', Bartosz Gołębiewski - 16', Kamil Niedzielski - 29', Szymon Taracha - 30', 32', 39', 68', Michał Dudek - 59', Michał Mojski - 72', Krystian Cienkusz - 74', 76' 78'. 

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych:

Avia Świdnik - Widok Lublin - 1:0 (0:0)

Wojewódzka Liga Młodzików Starszych: 

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Widok Lublin - 2:2 (1:2)

Strzelcy bramek: Marcel Złomańczuk - 13', Kacper Paździerski - 14'

Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych:

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Widok Lublin - 1:3 (0:1)

Strzelcy bramek: Mateusz Rudź - 8', Michał Błaziak - 33', Przemysław Siejka - 51'