Udana końcówka rundy Trampkarzy! Podsumowanie minionej kolejki ligowej!

Koniec minionego weekendu przyniósł nam mieszane uczucia związane z rozgrywkami ligowymi naszych zespół. W piątek walkę o pierwsze miejsce w ligowej tabeli, a tym samym możliwość gry w barażach o Makroregionalną Ligę przegrali nasi Juniorzy Młodsi. Podopieczni trenera Mirosława Kosowskiego w ostatnim meczu w rundzie jesiennej nie sprostali swoim rywalom ze Świdnika i niestety z boiska schodzi pokonani. Sam wynik nie odzwierciedlał przebiegu spotkania bo to nasi piłkarze prowadzili grę i stwarzali sobie więcej sytuacji strzeleckich. Jednak to zespół Avii pod bramką zachował więcej zimnej krwi i zdołał dwukrotnie pokonać naszego goalkeepera.

W odmiennych nastrojach swoje rozgrywki pierwszej części sezonu zakończyły oba zespoły trampkarzy, którzy w dwumeczu rywalizowali z OSiRem Biłgoraj. Starsi co prawda wygrali po dwóch bramkach zdobytych przez Mateusza Piekarza, jednak rundę skończyli na 7 miejscu i na wiosnę grać będą o miejsca 8-16. Młodsi natomiast potrzebowali zwycięstwa w ostatnim pojedynku, aby w rundzie rewanżowej móc bić się o najwyższe lokaty. Początek meczu był przez naszych zawodników nieco nerwowy, zwłaszcza pod bramką gości gdzie brakowało skuteczności w wykończeniu akcji. W 15 minucie mieliśmy doskonałą okazję na zdobycie pierwszego gola, jednak wychodzącego sam na sam z bramkarzem Kacpra Paździerskiego sfaulował przeciwnik pozbawiając nasz zespół realnej szansy na zdobycie bramki. Efektem tej sytuacji było wykluczenie zawodnika z Biłgoraja. Dziesięć minut później strzelecką niemoc przerwał Olaf Walczyński, który dał nam prowadzenie w meczu. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0. W drugiej połowie fantastyczne podania Kacpra Paździerskiego otworzyło drogę do bramki przeciwników z których skutecznie skorzystali: Jakub Giemza w 58 minucie, Damian Gil w 62 oraz Sebastian Kuźma w 68 ustalając wynik spotkania na 4:0. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy trenera Roberta Rogali zajęli 4 miejsce w tej odsłonie sezonu.

Okazałe zwycięstwo odniosła żeńska drużyna w Drugiej Lidze Kobiet, która u siebie nie dała żadnych szans zespołowi Starówki Nowy Sącz pewnie wygrywając mecz 3:0. Na listę strzelczyń w tym meczu wpisywały się kolejno: Weronika Dymowska, Karolina Barczak i Dominika Przewłoka z rzutu karnego. Skromne zwycięstwo w miniony weekend zaliczyli również Młodzicy Młodsi występujący w Lidze Wojewódzkiej. Na własnym terenie zawodnicy trenera Jarosława Walęciuka pokonali Wisłę Puławy 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów w ostatnich minutach meczu strzelił Jakub Duński.

Poniżej pozostałe wyniki ostatniej kolejki ligowej:

II Liga Kobiet:

Widok Lublin - Starówka Nowy Sącz - 3:0

Strzelcy bramek dla Widoku: Weronika Dymowska, K. Barczak, D. Przewłoka (rzut karny)

Strzelcy bramek dla Widoku: M. Chodkiewicz, Aleks Sobeścijański

Gratulujemy zwycięstw i dziękujemy wszystkim naszym zespołom za walkę na boisku!