Relacja z zaległych meczów Trampkarzy

W środę 11 maja na boisku w Dąbrowicy odbyły się dwa zaległe spotkania Trampkarzy Starszych i Młodszych w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej. Oba nasze zespoły swoje mecze rozgrywały z Osirem Biłgoraj, które pierwotnie miały się odbyć 23 kwietnia. Pierwsi do rywalizacji przystąpili podopieczni trenera Tomasza Bednaruka, którzy za wszelką cenę chcieli zrehabilitować się za porażkę w miniony w/end z Niedźwiadkiem Chełm. Od pierwszej to jednak przyjezdni prezentowali się lepiej na boisku raz po raz próbując atakować naszą bramkę. Efektem ich dobrej gry był gol w 25 minucie spotkania zdobyty przez Jakuba Smołę, który popisał się pięknym strzałem z ok. 30 metrów nie dając szans Mateuszowi Wójcickiemu na skuteczną obronę. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania słabo grającemu Widokowi dopisało szczęście i za sprawą Marcina Zabłockiego nasi trampkarze doprowadzili do remisu. Druga odsłona meczu to już zdecydowanie lepsza gra w naszym wykonaniu. Dwie szybko strzelone brami autorstwa Janka Wankiewicza i ponownie Marcina Zabłockiego po stałych fragmentach gry rozluźniło naszych zawodników którzy tego dnia wbili rywalom z Biłgoraja jeszcze trzy bramki. Kolejno gole zdobywali, Adrian Linkiewicz - 57', Dominik Wójcik - 58' oraz Marcin Zabłocki, który w 66 minucie strzelił swoją trzecią bramkę w meczu popisując się tym samym hattrickiem! Mecz zakończył się wynikiem 6:1.

W drugim tego dnia spotkaniu, trampkarze młodsi mieli trudniejsze wyzwanie przed sobą niż ich starsi koledzy bowiem ekipa z Biłgoraja w tabeli ligowej obecnie jest wyżej sklasyfikowana niż zawodnicy trenera Łukasza Jankowskiego. Na boisku jednak to gospodarze od początku spotkania narzucili swój rytm gry i kontrolowali przebieg meczu. Nagrodą za dobrą postawę, była bramka strzelona przez Bartka Chabrosa w 25 minucie po ładnej akcji całego zespołu. Niestety nasi młodzi piłkarze nie ustrzegli się błędu po którym OSiR zdobył bramkę wyrównującą. W drugiej połowie gra się wyrównała, nie brakowało dobrych okazji strzeleckich z obu stron, ale żadnej ze drużyn tego dnia nie udało się już pokonać dobrze grających bramkarzy obu zespołów. W końcówce spotkania mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą Maćka Wosia, który w sytuacji sam na sam minimalnie chybił. Nie mniej jednak były to dobre zawody w wykonaniu naszej drużyny.