Podsumowanie kolejki ligowej z 21-22 kwietnia!

Ciężki to był weekend dla naszych zespołów pod względem osiągniętych wyników w rozgrywkach ligowych. W sobotę i niedzielę 21 i 22 kwietnia rozegraliśmy łącznie dziewięć spotkań w których zdobyliśmy zaledwie 1 punkt.

Niezwykły charakter oraz wolę walki pokazały nasze zawodniczki grające w II Lidze Kobiet. Po bardzo emocjonującym meczu, pełnym walki i zaangażowania zremisowały 3:3 z wiceliderem ligi - Spartą Daleszyce. I choć do przerwy nasz zespół przegrywał 2:0 to jednak nie poddał się i już w pierwszych minutach drugiej połowy nasze dziewczęta zdobyły gola kontaktowego. Autorką trafienia na 2:1 była Weronika Dymowska. Następnie po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym, nasze zawodniczki znów przegrywały dwoma bramkami. Upór, ambicja, walka do końca, a także odważna gra naszego zespołu przyniosły w końcu oczekiwane efekty w postaci dwóch strzelonych goli. Na listę strzelczyń ponownie wpisała się Weronika Dymowska, a wynik spotkania ustaliła Wiktoria Dymowska.

Mecz został uhonorowany minutą ciszy ku pamięci przyjaciela drużyny Pana Jerzego Stomy.