Podsumowanie 18. kolejki ligowej

Spośród ośmiu rozegranych w ubiegły weekend spotkań ligowych połowa z nich zakończył się zwycięstwami naszych drużyn, a połowa musiała uznać wyższość swoich rywali. Świetnie zaprezentowały się w minioną sobotę nasze dziewczęta, które pewnie wygrały z wiceliderem Lubelskiej Drugiej Ligi - Starówką Nowy Sącz 2:0. Bramki na wagę trzech punktów zdobyły Karolina Koss oraz Weronika Dymowska. Równie przekonujące zwycięstwo odnieśli Młodzicy Młodsi. Podopieczni trenera Roberta Rogali w derbowym spotkaniu z Sygnałem Lublin za sprawą Franciszka Wojtana, Szymona Kryka oraz Jakuba Borowca pokonali gospodarzy 3:1. Trzy punkty do ligowej tabeli dopisali również Juniorzy Młodsi oraz Trampkarze Młodsi którzy w podobnym stosunku bramkowym pokonali kolejno Avię Świdnik i OSiR Biłgoraj 2:1. Poniżej komplet wyników 18 kolejki ligowej.