Letni obóz sportowy Stalowa Wola 08.08-14.08.2022 Najważniejsze informacje.

Letni obóz sportowy Stalowa Wola 08.08-14.08.2022 Najważniejsze informacje.

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczniemy drugi obóz piłkarski organizowany przez nasz Klub w 2022 roku. Jako następne  na zgrupowanie pojadą roczniki 2010, 2011 oraz 2012/2013. Naszą bazą sportową będzie Hotel Hutnik w Stalowej Woli.


Wyjazd został zaplanowany na poniedziałek 08.08 na godzinę 11:00. Zbiórkę natomiast organizujemy o godzinie 10:30 na parkingu pod Areną Lublin ul. Stadionowa 1

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze kart kwalifikacyjnych oraz innych dokumentów( oświadczeń o stanie zdrowia, zgody na leczenie oraz regulamin obozu) na obóz bardzo prosimy o dostarczenie ich do piątku 5.08.2022 do biura klubu lub zabranie ich ze sobą na zbiórkę. Ponadto prosimy dopilnować żeby chłopcy mieli ze sobą odpowiednią ilość ubrań treningowych (koszulki, spodenki, getry, ortalion, dres klubowy), butów (korki, turfy, halówki), przybory do mycia i higieny osobistej(żel pod prysznic, szampon, pastę do zębów, antyperspirant, dezodorant), a także wszystkie inne rzeczy codziennego użytku (klapki, ręcznik,kąpielówki, bieliznę na zmianę, skarpety,ubrania wyjściowe, czapki z daszkiem itp.) Warto także wyposażyć chłopaków w filtry przeciwsłoneczne oraz spray przeciw komarom i kleszczom oraz leki które zażywają na co dzień.


Ważna informacja! Nie zabieramy żadnych gier typu playstation czy tabletów. Telefony służyć będą wyłącznie w celu komunikacji z rodzicami.


Bardzo prosimy o punktualne stawienie się na zbiórce!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości