Letni obóz sportowy Stalowa Wola 01.08-7.08.2022 Najwżniejsze informacje.

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczniemy pierwszy obóz piłkarski organizowany przez nasz Klub w 2022 roku. Jako pierwsze na zgrupowanie pojadą roczniki 2005/2006, 2007 oraz 2008/2009. Naszą bazą sportową będzie Hotel Hutnik w Stalowej Woli.


Wyjazd został zaplanowany na poniedziałek 01.08 na godzinę 11:00. Zbiórkę natomiast organizujemy o godzinie 10:30 na parkingu pod GLOBUSEM (ul. Filaretów 44).

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze kart kwalifikacyjnych oraz innych dokumentów na obóz bardzo prosimy o dostarczenie ich do piątku 29.07.2022 do biura klubu lub zabranie ich ze sobą na zbiórkę. Ponadto prosimy dopilnować żeby chłopcy mieli ze sobą odpowiednią ilość ubrań treningowych (koszulki, spodenki, getry, ortalion, dres klubowy), butów (korki, turfy, halówki), przybory do mycia i higieny osobistej(żel pod prysznic, szampon, pastę do zębów, antyperspirant, dezodorant), a także wszystkie inne rzeczy codziennego użytku (klapki, ręcznik,kąpielówki, bieliznę na zmianę, skarpety,ubrania wyjściowe, czapki z daszkiem itp.) Warto także wyposażyć chłopaków w filtry przeciwsłoneczne oraz spray przeciw komarom i kleszczom oraz leki które zażywają na co dzień.


Ważna informacja! Nie zabieramy żadnych gier typu playstation czy tabletów. Telefony służyć będą wyłącznie w celu komunikacji z rodzicami.


Bardzo prosimy o punktualne stawienie się na zbiórce!