Letni obóz sportowy Krasnobród - najważniejsze informacje

Letni obóz sportowy Krasnobród - najważniejsze informacje

Letni obóz sportowy Krasnobród 2023 [⚽️] , najważniejsze informacje. [❗️]
Już w najbliższą niedzielę rozpoczniemy kolejny obóz piłkarski organizowany przez nasz Klub w 2023 roku. Tym razem na zgrupowanie pojadą roczniki 2010, 2011, 2012, 2013 oraz 2014. Naszą bazą sportową będzie Pensjonat " Pszczeliniec " w Krasnobrodzie.
Wyjazd został zaplanowany na niedzielę 13.08 na godzinę 10:00.
Zbiórkę natomiast organizujemy o godzinie 9:30 na parkingu pod GLOBUSEM (ul. Filaretów 44).
Osoby, które nie dostarczyły jeszcze kart kwalifikacyjnych oraz innych dokumentów na obóz bardzo prosimy o dostarczenie ich do czwartku 8.07.2023 do biura klubu lub zabranie ich ze sobą na zbiórkę. Ponadto prosimy dopilnować żeby chłopcy mieli ze sobą odpowiednią ilość ubrań treningowych (koszulki, spodenki, getry, ortalion, dres klubowy), butów (korki, turfy, halówki), przybory do mycia i higieny osobistej(żel pod prysznic, szampon, pastę do zębów, antyperspirant, dezodorant), a także wszystkie inne rzeczy codziennego użytku (klapki, ręcznik,kąpielówki, bieliznę na zmianę, skarpety,ubrania wyjściowe, czapki z daszkiem itp.) Warto także wyposażyć chłopaków w filtry przeciwsłoneczne oraz spray przeciw komarom i kleszczom oraz leki które zażywają na co dzień.
Ważna informacja! Nie zabieramy żadnych gier typu playstation czy tabletów. Telefony służyć będą wyłącznie w celu komunikacji z rodzicami.
Bardzo prosimy o punktualne stawienie się na zbiórce!
 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości