Juniorzy na 6-tkę! Wyniki 21. kolejki ligowej.

Sześć bramek padło w Parczewie gdzie nasz zespół Juniorów Starszych rywalizował z miejscową Victorią i wszystkie bramki były udziałem naszych zawodników. Strzelanie w sobotnie popołudnie rozpoczął Michał Dudek wykorzystując podyktowany w 9 minucie spotkanie dla nas rzut karny. Dwadzieścia minut później drugą bramkę dla Widoku zdobył Michał Mojski, który także  w 75 minucie meczu jako ostatni wpisał się na listę strzelców ustalając wynik spotkania na 0:6. W międzyczasie po golu dołożyli - Kacper Wiktorek - 40 minuta, Igor Lipiński - 59 minuta oraz Karol Dunda - 62 minuta.

Niestety był to jedyny zwycięski mecz naszej drużny w miniony weekend. Remis w spotkaniu z MOSiRem Lubartów zanotowali Orlicy Starsi, którzy po bramce Partyka Procyka w 33 minucie wyrównali stan meczu na 1:1. Pozostałe mecze zakończyły się porażkami naszych drużyn gdzie każda z nich traciła równo po 4 bramki. Poniżej komplet wyników 21. kolejki ligowej.