Juniorzy młodsi dużo lepsi od Hetmana

W sobotę na boisku w Dąbrowicy odbył się mecz pomiędzy zespołem juniorów młodszych a Hetmanem Zamość. Podopieczni trenera Marcina Popławskiego bez większych problemów zwyciężyli 3:0.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia. Już w 2. minucie świetną prostopadłą piłkę otrzymał Igor Lipiński, wyszedł sam na sam z bramkarzem i umieścił piłkę w siatce. Tak szybko zdobyty gol pozwolił naszym piłkarzom na luz i kontrolowanie spotkania. Choć do przerwy wynik nie uległ już zmianie, to kolejne bramki wisiały w powietrzu.

Druga połowa potoczyła się więc bez większych niespodzianek. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Igor Lipiński, a po nim wynik na 3:0 ustalił Emil Zieliński.

Skład: Andrzejkiewicz,Prus, Czeranowski, Dudek, Plesz, Balicki, Zieliński, Supryn, Daszkiewicz, Wójcik, Lipiński, Pasieczny, Dajos, Dunda, Berezecki, Sanudenko, Dziurkowski.