INAUGURACJA RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2016/2017!

W sobotę 25 marca ruszyła runda wiosenna sezonu 2016/2017. Inaugurację rundy rewanżowej po zimowej przerwie rozpoczęli zawodnicy Trampkarzy Starszych i Młodszych, którzy pojechali w daleki wyjazd na mecz do Białej Podlaskiej. Punktualnie o godzinie 13.00 na murawie boiska TOP-54 jako pierwsi zameldowali się podopieczni trenera Łukasza Jankowskiego. Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty, wyrównany i toczył się głównie w środkowej części boiska. Konsekwencją takiej sytuacji był wynik, który od pierwszego gwizdka sędziego do końca meczu nie uległ zmianie. Bezpośrednio po meczu starszej grupy, swój mecz rozgrywali trampkarze młodsi. Niestety w tym pojedynku to gospodarze głownie prowadzili grę spychając nasz zespół do głębokiej obrony. Ambicja i dobra gra w defensywie wprowadziła dużo nerwowości w szeregach TOPu, który nie potrafił znaleźć drogi do bramki Widoku. Jednak konsekwentna gra i upór zawodników z Białej Podlaskiej spowodował, że na 7 minut przed końcem spotkania gospodarze dopięli swego i strzelili bramkę na wagę 3 punktów. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i w drugim meczu tej rundy przegraliśmy 1:0.

W trzecim spotkaniu tego dnia rywalizowały nasze zawodniczki, które na swój mecz również wyjazdowy udały się do Dębicy gdzie rozgrywały mecz przeciwko drużynie DABu. Niestety początek meczu podopieczne trenera Piotra Rodaka nie zaliczą do udanych gdyż już w 2 minucie spotkania straciły bramkę. Po rzucie rożnym wykonywanym przez zawodniczki z Dębicy w polu karnym powstało zamieszanie, które bez skrupułów wykorzystały gospodynie strzelając bramkę z najbliższej odległości. Od momentu utraty gola, nasze zawodniczki z minuty na minutę zaczynały grać coraz lepiej czego efektem było stworzenie kilku dogodnych sytuacji bramkowych. Niestety brak skuteczności, a także dużo pecha w postaci strzałów w słupek i poprzeczkę spowodowały, że wynik do końca spotkania nie zmienił się. DAB Dębica - Widok Lublin - 1:0.

Do rozegrania w pierwszej kolejce rundy wiosennej pozostał do rozegrania jeden mecz w którym nasz zespół Juniorów Młodszych w derbowym spotkaniu zmierzy się z BKSem Lublin. Początek spotkania w niedzielę 26 marca o godzinie 11.00 na bocznym boisku przy Arenie Lublin. Chętnych zapraszamy na mecz!