II MIEJSCE ROCZNIKA 2009 W TURNIEJU - WIDOK CUP 2017

II MIEJSCE ROCZNIKA 2009 W TURNIEJU - WIDOK CUP 2017

Mocnym akcentem zakończył się cykl turniejów piłki nożnej zorganizowanych na 15-lecie naszego klubu. W minioną sobotę 18 marca nasze drużyny bardzo dobrze zaprezentowały się na hali sportowej Zespołu Szkół w Piaskach i zajęły kolejno drugie i szóste miejsce. 

Sportowe zmagania tego dnia zaczęły się wcześnie rano. Na pierwszy ogień wyruszyły nasze drużyny, które zostały podzielone na dwa zespoły - Widok Niebieski oraz Widok Czerwony. Pierwsze mecze obie drużyny skromnie wygrały po 1:0 ze swoimi rywalami. Widok Niebieski po pięknej bramce Mateusza Świątka pokonał Stal Poniatową, Widok Czerwony natomiast zwyciężył Lubliniankę, a jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Wojciech Łuszczak. Kolejne spotkania naszych zespołów to kolejne dwa zwycięstwa w którym pokonaliśmy Orlik Bełżyce 2:0 oraz UKS Dys 3:0. Na koniec rywalizacji grupowych oba nasze zespoły pewne już awansu do półfinałów uległy swoim rywalom z Niedźwiadka Chełm. Ostatecznie Widok Niebieski zajął pierwsze miejsce w grupie, a Widok Czerwony drugie co spowodowało, że w półfinale mieliśmy braterski pojedynek. Tutaj o jedną bramkę lepsi byli Niebiescy, którzy bo bramce Oliwiera Sternika wygrali z Czerwonymi 1:0. Zwycięstwo drużyny Niebieskich dało im szanse gry o miejsca 1-3 w turnieju, natomiast zawodnikom Czerwonym pozostawała gra o miejsca 4-6. 

Mecze o miejsca naszych zespołów rozpoczeły się od wysokiej porażki Czerwonych z lepiej dysponowanym tego dnia zespołem Vrotcovii 0:5 i pechowej porażki w rzutach karnych po bardzo emocjonującym meczu z pierwszą drużyną Niedźwiadka Chełm 0:1. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2, a nasza drużyna bramkę straciła na minutę przed końcem meczu. Kolejny mecz Czerwonych to druga porażka, tym razem 1:4 z Górnikiem Łęczna oraz pewne zwycięstwo Niebieskich 3:0 przeciwko Orlikowi Bełżyce. W końcowej klasyfikacji Widok Niebieski zajął drugie miejsce, a Widok Czerwony - szóste. Na uwagę zasługuję również fakt, że nasz bramkarz z drużyny Niebieskich - Wiktor Żydek został uznany najlepszym bramkarzem całego turnieju! Obu naszym drużynom serdecznie gratulujemy sukcesu! Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację. 

1. Niedźwiadek Chełm I 

2. Widok Niebiescy

3. Orli Bełżyce 

4. Vrotcovia Lublin

5. Górnik Łęczna

6. Widok Czerwoni

7. Tomasovia Tomaszów Lubelski

8. Stal Poniatowa

9. KS Lublinianka 

10. Niedźwiadek Chełm II

11. BKS Lublin

12. UKS DYS

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości