Dublet drużyn Widoku Lublin w halowych turniejach!

Szczęśliwie zakończył się dzień 6 marca dla naszych młodzieżowych zespołów. Na początek biorąca udział w niezwykle prestiżowym turnieju rocznika 2007 - Lublinianka Cup, nasza drużyna prowadzona przez trenerów Tomasza Prasnala oraz Przemysława Kwiatkowskiego zajęła wysokie 2 miejsce, przegrywając jedynie w finale ze świetnie dysponowanym tego dnia zespołem z Łukowa. Z naszej drużyny został wyróżniony również Maciej Mojsym, który otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika całego turnieju!

Więcej szczęścia miała dziś drużyna rocznika 2005, która w finałowej edycji Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów nie dała szans rywalom i zwyciężyła w całym turnieju! Podopieczni Łukasza Jankowskiego pod nazwą Bayern Monachium w finale po serii rzutów karnych pokonała Atletico Madryt (Avia Świdnik) 3:2 (w meczu było 1:1). Było to drugie z rzędu zwycięstwo w tego rodzaju turnieju naszej drużyny! Drugi zespół rocznika 2005 - Wolfsburg odpadł w 2 rundzie ulegając PSV Eindhoven (Motor Lublin) 1:0.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż Kacper Paździerski został wybrany MVP całego turnieju, a Przemysław Siejka - królem strzelców. Swoje wyróżnienia otrzymali również Maciej Bednarczyk i Bartosz Siejka, którzy zostali wybrani najlepszymi zawodnikami w swoich drużynach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wielkiego osiągnięcia i życzymy więcej takich sukcesów!!