Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
Pauza
Lewart Lubartów
Pauza
Widok Lublin
3:1
Łada Biłgoraj
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Chełmianka Chełm
KS Hetman Zamość
1:0
Olimpia Miączyn
Orlęta Radzyń Podlaski
3:4
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Avia Świdnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Chełmianka Chełm
5:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
5:0
Lewart Lubartów
Łada Biłgoraj
0:1
Olimpia Miączyn
Avia Świdnik
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
4:5
Orlęta Łuków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Olimpia Miączyn
Pauza
Orlęta Łuków
6:3
Chełmianka Chełm
KS Hetman Zamość
0:7
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
2:4
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Widok Lublin
Lewart Lubartów
4:4
Łada Biłgoraj
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Łada Biłgoraj
Pauza
Chełmianka Chełm
4:1
KS Hetman Zamość
Widok Lublin
0:8
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
3:1
Orlęta Łuków
Lewart Lubartów
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
4:0
Olimpia Miączyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
Pauza
Górnik Łęczna
Pauza
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:0
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
0:3
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
1:4
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Łada Biłgoraj
Olimpia Miączyn
3:2
Chełmianka Chełm
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
Pauza
KS Hetman Zamość
Pauza
Widok Lublin
1:2
Orlęta Łuków
Łada Biłgoraj
1:2
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
6:2
Olimpia Miączyn
Lewart Lubartów
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Avia Świdnik
Olimpia Miączyn
Pauza
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Łada Biłgoraj
KS Hetman Zamość
1:6
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
4:1
Lewart Lubartów
Górnik Łęczna
3:1
Chełmianka Chełm
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:1
Olimpia Miączyn
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Łada Biłgoraj
3:3
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Orlęta Łuków
Avia Świdnik
2:0
Górnik Łęczna
Lewart Lubartów
2:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Widok Lublin
Górnik Łęczna
Pauza
Chełmianka Chełm
1:3
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
0:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
6:1
Łada Biłgoraj
Orlęta Łuków
0:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Olimpia Miączyn
0:1
Lewart Lubartów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
Pauza
Lewart Lubartów
Pauza
Widok Lublin
1:2
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:1
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
6:1
Orlęta Łuków
Łada Biłgoraj
2:6
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Olimpia Miączyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
Pauza
Chełmianka Chełm
0:0
Widok Lublin
KS Hetman Zamość
2:12
Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków
3:3
Łada Biłgoraj
Olimpia Miączyn
0:6
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
10:0
Lewart Lubartów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Łada Biłgoraj
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Olimpia Miączyn
Orlęta Łuków
0:3
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Górnik Łęczna
Lewart Lubartów
2:2
Chełmianka Chełm
Widok Lublin
1:4
Avia Świdnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
Pauza
Chełmianka Chełm
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
3:2
Łada Biłgoraj
Avia Świdnik
6:0
Lewart Lubartów
Olimpia Miączyn
2:2
Orlęta Łuków
Górnik Łęczna
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlęta Łuków
Pauza
Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
4:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Olimpia Miączyn
0:1
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Łada Biłgoraj
3:1
Widok Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
Pauza
Orlęta Łuków
2:2
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Olimpia Miączyn
4:3
Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów
0:0
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
4:1
Chełmianka Chełm
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Olimpia Miączyn
Chełmianka Chełm
3:0
Orlęta Łuków
Łada Biłgoraj
1:3
Lewart Lubartów
Avia Świdnik
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
4:0
KS Hetman Zamość
Widok Lublin
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Łada Biłgoraj
KS Hetman Zamość
6:1
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Orlęta Łuków
1:1
Avia Świdnik
Olimpia Miączyn
1:8
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:2
Lewart Lubartów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlęta Łuków
Chełmianka Chełm
3:2
Olimpia Miączyn
Łada Biłgoraj
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
5:1
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
1:6
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
Pauza
Widok Lublin
5:5
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Chełmianka Chełm
KS Hetman Zamość
Pauza
Olimpia Miączyn
0:0
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
2:2
Łada Biłgoraj
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
Lewart Lubartów
Orlęta Łuków
2:1
Widok Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olimpia Miączyn
Chełmianka Chełm
2:2
Górnik Łęczna
Łada Biłgoraj
2:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
Pauza
Lewart Lubartów
1:4
Orlęta Łuków
Widok Lublin
2:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
0:1
Łada Biłgoraj
Górnik Łęczna
0:0
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
0:3
Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski
3:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Olimpia Miączyn
0:3
Widok Lublin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik Łęczna
Widok Lublin
Pauza
Lewart Lubartów
3:0
Olimpia Miączyn
AP TOP 54 Biała Podlaska
10:0
Orlęta Łuków
Avia Świdnik
4:1
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
KS Hetman Zamość
Łada Biłgoraj
2:5
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm
Pauza
KS Hetman Zamość
0:11
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
5:3
Łada Biłgoraj
Olimpia Miączyn
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
3:2
Widok Lublin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Olimpia Miączyn
Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
KS Hetman Zamość
Łada Biłgoraj
3:0
Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Lewart Lubartów
2:4
Górnik Łęczna
Widok Lublin
3:2
Chełmianka Chełm
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Łada Biłgoraj
KS Hetman Zamość
1:3
Orlęta Łuków
Olimpia Miączyn
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
3:0
Lewart Lubartów
Avia Świdnik
5:1
Widok Lublin
Górnik Łęczna
2:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
3:0
Olimpia Miączyn
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów
0:8
Avia Świdnik
Widok Lublin
Pauza
Łada Biłgoraj
0:2
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:2
Górnik Łęczna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij