Terminarz

Wybierz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GMLKS Piliczanka II Pilica
Pauza
Słomniczanka Słomniki
0:9
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
2:0
Clepardia Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:1
Jura Łobzów
Grębałowianka Kraków
2:1
Michałowianka Michałowice
Leśnik II Gorenice
0:3
Bronowianka II Kraków
Wieczysta Kraków
0:2
Przemsza Klucze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczysta Kraków
Pauza
Przemsza Klucze
5:2
Leśnik II Gorenice
Bronowianka II Kraków
1:2
Słomniczanka Słomniki
Michałowianka Michałowice
0:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Prądniczanka Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
Clepardia Kraków
4:2
GMLKS Piliczanka II Pilica
Jura Łobzów
0:2
KS Olkusz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
Pauza
Słomniczanka Słomniki
1:1
Przemsza Klucze
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
7:2
Prądniczanka Kraków
GMLKS Piliczanka II Pilica
4:2
Jura Łobzów
KS Olkusz
3:0
Michałowianka Michałowice
Grębałowianka Kraków
2:0
Bronowianka II Kraków
Leśnik II Gorenice
3:0
Wieczysta Kraków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik II Gorenice
Pauza
Bronowianka II Kraków
3:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Przemsza Klucze
0:3
Grębałowianka Kraków
Wieczysta Kraków
3:4
Słomniczanka Słomniki
Michałowianka Michałowice
0:2
GMLKS Piliczanka II Pilica
Prądniczanka Kraków
3:0
KS Olkusz
Jura Łobzów
2:4
Clepardia Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Łobzów
Pauza
Grębałowianka Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków
0:2
Michałowianka Michałowice
GMLKS Piliczanka II Pilica
1:0
Prądniczanka Kraków
Słomniczanka Słomniki
2:2
Leśnik II Gorenice
KS Olkusz
0:1
Bronowianka II Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:0
Przemsza Klucze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Słomniki
Pauza
Bronowianka II Kraków
1:3
GMLKS Piliczanka II Pilica
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
Wieczysta Kraków
3:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Michałowianka Michałowice
4:0
Jura Łobzów
Prądniczanka Kraków
1:0
Clepardia Kraków
Leśnik II Gorenice
0:4
Grębałowianka Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Michałowianka Michałowice
Pauza
KS Olkusz
3:2
Wieczysta Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
5:2
Leśnik II Gorenice
Clepardia Kraków
2:0
Bronowianka II Kraków
GMLKS Piliczanka II Pilica
1:2
Przemsza Klucze
Jura Łobzów
2:2
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
2:1
Słomniczanka Słomniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
Pauza
Bronowianka II Kraków
1:0
Jura Łobzów
Przemsza Klucze
1:2
Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki
1:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wieczysta Kraków
3:2
GMLKS Piliczanka II Pilica
Prądniczanka Kraków
3:3
Michałowianka Michałowice
Leśnik II Gorenice
1:3
KS Olkusz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
Pauza
GMLKS Piliczanka II Pilica
5:0
Leśnik II Gorenice
KS Olkusz
3:0
Słomniczanka Słomniki
Jura Łobzów
- : -
Przemsza Klucze
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:2
Grębałowianka Kraków
Michałowianka Michałowice
2:0
Bronowianka II Kraków
Clepardia Kraków
2:0
Wieczysta Kraków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Pauza
Leśnik II Gorenice
0:2
Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki
1:4
GMLKS Piliczanka II Pilica
Wieczysta Kraków
3:0
Jura Łobzów
Grębałowianka Kraków
- : -
KS Olkusz
Bronowianka II Kraków
- : -
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
- : -
Michałowianka Michałowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości