Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Pauza
Ostrowianka Ostrów Królewski
1:2
Husaria Łapczyca
Naprzód II Sobolów
3:1
Błyskawica Proszówki
Korona Brzeźnica
2:3
Czarni Kobyle
Promień Mikluszowice
0:0
Gryf Chronów
LKS Wisła Grobla
2:3
Raba Książnice
Beskid II Żegocina
2:0
Polonia Wyżyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Husaria Łapczyca
Pauza
Raba Książnice
2:1
Korona Brzeźnica
Gryf Chronów
2:2
Beskid II Żegocina
Polonia Wyżyce
0:1
LKS Wisła Grobla
Czarni Kobyle
4:3
Ostrowianka Ostrów Królewski
Błyskawica Proszówki
2:0
Promień Mikluszowice
Szreniawa Nowy Wiśnicz
4:1
Naprzód II Sobolów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Sobolów
Pauza
Szreniawa Nowy Wiśnicz
7:0
Promień Mikluszowice
Beskid II Żegocina
1:2
Błyskawica Proszówki
Ostrowianka Ostrów Królewski
2:1
Raba Książnice
LKS Wisła Grobla
3:1
Gryf Chronów
Korona Brzeźnica
2:0
Polonia Wyżyce
Husaria Łapczyca
0:1
Czarni Kobyle
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kobyle
Pauza
Polonia Wyżyce
2:0
Ostrowianka Ostrów Królewski
Gryf Chronów
2:2
Korona Brzeźnica
Raba Książnice
1:3
Husaria Łapczyca
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Beskid II Żegocina
Naprzód II Sobolów
1:3
Promień Mikluszowice
Błyskawica Proszówki
1:3
LKS Wisła Grobla
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mikluszowice
Pauza
Ostrowianka Ostrów Królewski
7:1
Gryf Chronów
Czarni Kobyle
2:3
Raba Książnice
Beskid II Żegocina
3:0*
Naprzód II Sobolów
Husaria Łapczyca
5:0
Polonia Wyżyce
LKS Wisła Grobla
1:2
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Korona Brzeźnica
3:2
Błyskawica Proszówki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Raba Książnice
Korona Brzeźnica
2:2
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Naprzód II Sobolów
3:0*
LKS Wisła Grobla
Promień Mikluszowice
3:0
Beskid II Żegocina
Gryf Chronów
1:3
Husaria Łapczyca
Błyskawica Proszówki
0:4
Ostrowianka Ostrów Królewski
Polonia Wyżyce
1:1
Czarni Kobyle
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid II Żegocina
Pauza
Raba Książnice
4:0
Polonia Wyżyce
Husaria Łapczyca
5:1
Błyskawica Proszówki
Czarni Kobyle
3:1
Gryf Chronów
LKS Wisła Grobla
1:0
Promień Mikluszowice
Korona Brzeźnica
9:0
Naprzód II Sobolów
Ostrowianka Ostrów Królewski
0:5
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Wyżyce
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:0
Husaria Łapczyca
Beskid II Żegocina
2:4
LKS Wisła Grobla
Promień Mikluszowice
2:2
Korona Brzeźnica
Naprzód II Sobolów
0:6
Ostrowianka Ostrów Królewski
Gryf Chronów
5:5
Raba Książnice
Błyskawica Proszówki
3:1
Czarni Kobyle
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Grobla
Pauza
Raba Książnice
6:3
Błyskawica Proszówki
Korona Brzeźnica
3:2
Beskid II Żegocina
Ostrowianka Ostrów Królewski
2:1
Promień Mikluszowice
Husaria Łapczyca
8:1
Naprzód II Sobolów
Czarni Kobyle
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Polonia Wyżyce
2:5
Gryf Chronów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Chronów
Pauza
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:1
Raba Książnice
LKS Wisła Grobla
1:1
Korona Brzeźnica
Naprzód II Sobolów
0:3*
Czarni Kobyle
Promień Mikluszowice
2:5
Husaria Łapczyca
Beskid II Żegocina
5:8
Ostrowianka Ostrów Królewski
Błyskawica Proszówki
4:1
Polonia Wyżyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Brzeźnica
Pauza
Ostrowianka Ostrów Królewski
3:1
LKS Wisła Grobla
Husaria Łapczyca
3:1
Beskid II Żegocina
Gryf Chronów
3:0
Błyskawica Proszówki
Czarni Kobyle
4:1
Promień Mikluszowice
Raba Książnice
5:0
Naprzód II Sobolów
Polonia Wyżyce
0:7
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Proszówki
Pauza
Szreniawa Nowy Wiśnicz
7:2
Gryf Chronów
Naprzód II Sobolów
5:2
Polonia Wyżyce
LKS Wisła Grobla
0:1
Husaria Łapczyca
Korona Brzeźnica
2:4
Ostrowianka Ostrów Królewski
Promień Mikluszowice
0:0
Raba Książnice
Beskid II Żegocina
1:9
Czarni Kobyle
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrowianka Ostrów Królewski
Pauza
Raba Książnice
6:0
Beskid II Żegocina
Husaria Łapczyca
3:2
Korona Brzeźnica
Gryf Chronów
4:3
Naprzód II Sobolów
Czarni Kobyle
0:2
LKS Wisła Grobla
Polonia Wyżyce
1:0
Promień Mikluszowice
Błyskawica Proszówki
0:4
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Raba Książnice
2:1
LKS Wisła Grobla
Polonia Wyżyce
3:0*
Beskid II Żegocina
Gryf Chronów
3:3
Promień Mikluszowice
Czarni Kobyle
3:0
Korona Brzeźnica
Husaria Łapczyca
1:1
Ostrowianka Ostrów Królewski
Błyskawica Proszówki
2:1
Naprzód II Sobolów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Husaria Łapczyca
Pauza
Ostrowianka Ostrów Królewski
1:2
Czarni Kobyle
LKS Wisła Grobla
2:0
Polonia Wyżyce
Beskid II Żegocina
0:3*
Gryf Chronów
Korona Brzeźnica
5:2
Raba Książnice
Promień Mikluszowice
0:0
Błyskawica Proszówki
Naprzód II Sobolów
2:8
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Sobolów
Pauza
Błyskawica Proszówki
3:0*
Beskid II Żegocina
Raba Książnice
6:1
Ostrowianka Ostrów Królewski
Polonia Wyżyce
0:4
Korona Brzeźnica
Gryf Chronów
1:3
LKS Wisła Grobla
Czarni Kobyle
4:1
Husaria Łapczyca
Promień Mikluszowice
0:7
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kobyle
Pauza
Beskid II Żegocina
0:3*
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Ostrowianka Ostrów Królewski
5:0
Polonia Wyżyce
Husaria Łapczyca
2:2
Raba Książnice
LKS Wisła Grobla
1:2
Błyskawica Proszówki
Korona Brzeźnica
4:1
Gryf Chronów
Promień Mikluszowice
1:1
Naprzód II Sobolów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mikluszowice
Pauza
Naprzód II Sobolów
3:0*
Beskid II Żegocina
Gryf Chronów
4:2
Ostrowianka Ostrów Królewski
Polonia Wyżyce
0:5
Husaria Łapczyca
Raba Książnice
1:2
Czarni Kobyle
Błyskawica Proszówki
4:2
Korona Brzeźnica
Szreniawa Nowy Wiśnicz
3:1
LKS Wisła Grobla
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Książnice
Pauza
Beskid II Żegocina
0:3*
Promień Mikluszowice
Ostrowianka Ostrów Królewski
1:2
Błyskawica Proszówki
LKS Wisła Grobla
4:6
Naprzód II Sobolów
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Korona Brzeźnica
Czarni Kobyle
9:1
Polonia Wyżyce
Husaria Łapczyca
3:3
Gryf Chronów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid II Żegocina
Pauza
Polonia Wyżyce
1:4
Raba Książnice
Gryf Chronów
1:3
Czarni Kobyle
Naprzód II Sobolów
2:5
Korona Brzeźnica
Szreniawa Nowy Wiśnicz
5:4
Ostrowianka Ostrów Królewski
Promień Mikluszowice
0:1
LKS Wisła Grobla
Błyskawica Proszówki
3:3
Husaria Łapczyca
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wyżyce
Pauza
LKS Wisła Grobla
3:0*
Beskid II Żegocina
Raba Książnice
1:5
Gryf Chronów
Korona Brzeźnica
7:0
Promień Mikluszowice
Ostrowianka Ostrów Królewski
6:4
Naprzód II Sobolów
Czarni Kobyle
1:0
Błyskawica Proszówki
Husaria Łapczyca
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Grobla
Pauza
Beskid II Żegocina
0:3*
Korona Brzeźnica
Błyskawica Proszówki
3:0
Raba Książnice
Naprzód II Sobolów
1:3
Husaria Łapczyca
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:0
Czarni Kobyle
Promień Mikluszowice
1:3
Ostrowianka Ostrów Królewski
Gryf Chronów
7:1
Polonia Wyżyce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Chronów
Pauza
Ostrowianka Ostrów Królewski
3:0
Beskid II Żegocina
Czarni Kobyle
5:2
Naprzód II Sobolów
Raba Książnice
0:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Husaria Łapczyca
3:0
Promień Mikluszowice
Korona Brzeźnica
3:0
LKS Wisła Grobla
Polonia Wyżyce
2:9
Błyskawica Proszówki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Brzeźnica
Pauza
Błyskawica Proszówki
2:3
Gryf Chronów
Naprzód II Sobolów
5:1
Raba Książnice
LKS Wisła Grobla
1:4
Ostrowianka Ostrów Królewski
Beskid II Żegocina
0:3
Husaria Łapczyca
Szreniawa Nowy Wiśnicz
10:0
Polonia Wyżyce
Promień Mikluszowice
0:1
Czarni Kobyle
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Proszówki
Pauza
Gryf Chronów
2:5
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Raba Książnice
3:1
Promień Mikluszowice
Czarni Kobyle
3:0
Beskid II Żegocina
Polonia Wyżyce
1:5
Naprzód II Sobolów
Ostrowianka Ostrów Królewski
0:3
Korona Brzeźnica
Husaria Łapczyca
2:2
LKS Wisła Grobla
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrowianka Ostrów Królewski
Pauza
LKS Wisła Grobla
1:4
Czarni Kobyle
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:0
Błyskawica Proszówki
Korona Brzeźnica
4:0
Husaria Łapczyca
Promień Mikluszowice
1:0
Polonia Wyżyce
Naprzód II Sobolów
2:2
Gryf Chronów
Beskid II Żegocina
0:3
Raba Książnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości