Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Brzeźnica
Pauza
Orzeł Cikowice
4:0
LKS Wisła Grobla
Gryf Chronów
3:11
Raba II Książnice
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
3:3
Promień Mikluszowice
Raba Niedary
2:2
Macierz Lipnica Murowana
Naprzód II Sobolów
1:1
Ostrowianka Ostrów Królewski
Husaria Łapczyca
2:1
Błyskawica Proszówki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Chronów
Pauza
Macierz Lipnica Murowana
8:1
Husaria Łapczyca
Orzeł Cikowice
1:0
Raba II Książnice
LKS Wisła Grobla
2:1
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Ostrowianka Ostrów Królewski
5:3
Korona Brzeźnica
Błyskawica Proszówki
5:1
Naprzód II Sobolów
Promień Mikluszowice
1:3
Raba Niedary
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrowianka Ostrów Królewski
Pauza
Orzeł Cikowice
9:0
Gryf Chronów
Raba II Książnice
5:0
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Naprzód II Sobolów
1:4
Macierz Lipnica Murowana
Raba Niedary
2:2
LKS Wisła Grobla
Korona Brzeźnica
0:1
Błyskawica Proszówki
Husaria Łapczyca
0:1
Promień Mikluszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Cikowice
Pauza
Macierz Lipnica Murowana
2:0
Korona Brzeźnica
Promień Mikluszowice
0:1
Naprzód II Sobolów
Raba II Książnice
0:2
Raba Niedary
LKS Wisła Grobla
1:0
Husaria Łapczyca
Gryf Chronów
8:3
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Błyskawica Proszówki
5:2
Ostrowianka Ostrów Królewski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Proszówki
Pauza
Raba Niedary
6:2
Gryf Chronów
Korona Brzeźnica
4:2
Promień Mikluszowice
Ostrowianka Ostrów Królewski
1:3
Macierz Lipnica Murowana
Husaria Łapczyca
0:1
Raba II Książnice
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
0:5
Orzeł Cikowice
Naprzód II Sobolów
1:3
LKS Wisła Grobla
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Pauza
Orzeł Cikowice
3:0
Raba Niedary
LKS Wisła Grobla
0:2
Korona Brzeźnica
Macierz Lipnica Murowana
1:0
Błyskawica Proszówki
Raba II Książnice
4:0
Naprzód II Sobolów
Promień Mikluszowice
2:5
Ostrowianka Ostrów Królewski
Gryf Chronów
2:3
Husaria Łapczyca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Macierz Lipnica Murowana
Pauza
Raba Niedary
3:1
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Korona Brzeźnica
2:1
Raba II Książnice
Husaria Łapczyca
0:2
Orzeł Cikowice
Naprzód II Sobolów
0:1
Gryf Chronów
Ostrowianka Ostrów Królewski
3:2
LKS Wisła Grobla
Błyskawica Proszówki
0:3
Promień Mikluszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Niedary
Pauza
Orzeł Cikowice
3:0
Naprzód II Sobolów
LKS Wisła Grobla
0:10
Błyskawica Proszówki
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
1:3
Husaria Łapczyca
Promień Mikluszowice
0:3
Macierz Lipnica Murowana
Raba II Książnice
1:4
Ostrowianka Ostrów Królewski
Gryf Chronów
1:0
Korona Brzeźnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mikluszowice
Pauza
Macierz Lipnica Murowana
3:0*
LKS Wisła Grobla
Błyskawica Proszówki
3:0
Raba II Książnice
Korona Brzeźnica
0:2
Orzeł Cikowice
Ostrowianka Ostrów Królewski
3:3
Gryf Chronów
Husaria Łapczyca
2:3
Raba Niedary
Naprzód II Sobolów
3:4
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Husaria Łapczyca
Pauza
Orzeł Cikowice
3:0
Ostrowianka Ostrów Królewski
Raba II Książnice
1:2
Macierz Lipnica Murowana
LKS Wisła Grobla
1:1
Promień Mikluszowice
Gryf Chronów
1:5
Błyskawica Proszówki
Raba Niedary
8:1
Naprzód II Sobolów
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
1:3
Korona Brzeźnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Grobla
Pauza
Macierz Lipnica Murowana
2:1
Gryf Chronów
Promień Mikluszowice
1:3
Raba II Książnice
Korona Brzeźnica
2:2
Raba Niedary
Ostrowianka Ostrów Królewski
5:2
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Błyskawica Proszówki
1:1
Orzeł Cikowice
Naprzód II Sobolów
3:0
Husaria Łapczyca
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Sobolów
Pauza
Orzeł Cikowice
1:0
Macierz Lipnica Murowana
Husaria Łapczyca
0:0
Korona Brzeźnica
Gryf Chronów
4:7
Promień Mikluszowice
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
1:5
Błyskawica Proszówki
Raba Niedary
1:1
Ostrowianka Ostrów Królewski
Raba II Książnice
2:1
LKS Wisła Grobla
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Książnice
Pauza
LKS Wisła Grobla
2:1
Gryf Chronów
Macierz Lipnica Murowana
2:2
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Korona Brzeźnica
5:4
Naprzód II Sobolów
Promień Mikluszowice
2:0
Orzeł Cikowice
Ostrowianka Ostrów Królewski
2:3
Husaria Łapczyca
Błyskawica Proszówki
3:1
Raba Niedary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Brzeźnica
Pauza
LKS Wisła Grobla
3:3
Orzeł Cikowice
Macierz Lipnica Murowana
3:0
Raba Niedary
Ostrowianka Ostrów Królewski
5:1
Naprzód II Sobolów
Błyskawica Proszówki
8:2
Husaria Łapczyca
Promień Mikluszowice
1:2
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Raba II Książnice
3:0
Gryf Chronów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Chronów
Pauza
Raba Niedary
1:0
Promień Mikluszowice
Raba II Książnice
2:3
Orzeł Cikowice
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
3:1
LKS Wisła Grobla
Korona Brzeźnica
4:5
Ostrowianka Ostrów Królewski
Husaria Łapczyca
0:3
Macierz Lipnica Murowana
Naprzód II Sobolów
0:1
Błyskawica Proszówki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrowianka Ostrów Królewski
Pauza
Błyskawica Proszówki
2:0
Korona Brzeźnica
LKS Wisła Grobla
4:3
Raba Niedary
Gryf Chronów
2:3
Orzeł Cikowice
Promień Mikluszowice
1:2
Husaria Łapczyca
Macierz Lipnica Murowana
4:0
Naprzód II Sobolów
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
3:3
Raba II Książnice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Cikowice
Pauza
Ostrowianka Ostrów Królewski
0:1
Błyskawica Proszówki
Husaria Łapczyca
1:2
LKS Wisła Grobla
Naprzód II Sobolów
3:1
Promień Mikluszowice
Korona Brzeźnica
0:1
Macierz Lipnica Murowana
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
4:0
Gryf Chronów
Raba Niedary
2:2
Raba II Książnice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Proszówki
Pauza
Orzeł Cikowice
4:2
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
LKS Wisła Grobla
4:0
Naprzód II Sobolów
Macierz Lipnica Murowana
2:0
Ostrowianka Ostrów Królewski
Raba II Książnice
3:4
Husaria Łapczyca
Promień Mikluszowice
1:3
Korona Brzeźnica
Gryf Chronów
2:4
Raba Niedary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Pauza
Błyskawica Proszówki
4:1
Macierz Lipnica Murowana
Korona Brzeźnica
3:2
LKS Wisła Grobla
Naprzód II Sobolów
0:4
Raba II Książnice
Ostrowianka Ostrów Królewski
5:0
Promień Mikluszowice
Husaria Łapczyca
0:3
Gryf Chronów
Raba Niedary
1:2
Orzeł Cikowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Macierz Lipnica Murowana
Pauza
Orzeł Cikowice
5:0
Husaria Łapczyca
Gryf Chronów
4:3
Naprzód II Sobolów
Promień Mikluszowice
0:6
Błyskawica Proszówki
Raba II Książnice
2:1
Korona Brzeźnica
LKS Wisła Grobla
2:3
Ostrowianka Ostrów Królewski
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
2:1
Raba Niedary
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Niedary
Pauza
Błyskawica Proszówki
5:1
LKS Wisła Grobla
Macierz Lipnica Murowana
3:0
Promień Mikluszowice
Ostrowianka Ostrów Królewski
- : -
Raba II Książnice
Naprzód II Sobolów
0:8
Orzeł Cikowice
Husaria Łapczyca
0:1
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Korona Brzeźnica
3:3
Gryf Chronów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mikluszowice
Pauza
Orzeł Cikowice
3:0
Korona Brzeźnica
Raba II Książnice
1:4
Błyskawica Proszówki
LKS Wisła Grobla
0:1
Macierz Lipnica Murowana
Raba Niedary
5:2
Husaria Łapczyca
Gryf Chronów
3:3
Ostrowianka Ostrów Królewski
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
3:0*
Naprzód II Sobolów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Husaria Łapczyca
Pauza
Błyskawica Proszówki
7:0
Gryf Chronów
Naprzód II Sobolów
2:8
Raba Niedary
Macierz Lipnica Murowana
3:0
Raba II Książnice
Promień Mikluszowice
2:1
LKS Wisła Grobla
Ostrowianka Ostrów Królewski
2:3
Orzeł Cikowice
Korona Brzeźnica
4:1
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Grobla
Pauza
Orzeł Cikowice
0:3
Błyskawica Proszówki
Raba Niedary
4:1
Korona Brzeźnica
Husaria Łapczyca
3:0*
Naprzód II Sobolów
Raba II Książnice
3:0*
Promień Mikluszowice
Gryf Chronów
1:2
Macierz Lipnica Murowana
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
3:0
Ostrowianka Ostrów Królewski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Sobolów
Pauza
Błyskawica Proszówki
4:1
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
LKS Wisła Grobla
2:4
Raba II Książnice
Macierz Lipnica Murowana
1:3
Orzeł Cikowice
Promień Mikluszowice
0:3
Gryf Chronów
Ostrowianka Ostrów Królewski
2:1
Raba Niedary
Korona Brzeźnica
7:1
Husaria Łapczyca
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Książnice
Pauza
Orzeł Cikowice
2:0
Promień Mikluszowice
Raba Niedary
3:4
Błyskawica Proszówki
Husaria Łapczyca
0:3
Ostrowianka Ostrów Królewski
Gryf Chronów
8:3
LKS Wisła Grobla
Nieszkowianka Nieszkowice Małe
2:1
Macierz Lipnica Murowana
Naprzód II Sobolów
6:3
Korona Brzeźnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości