Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
Pauza
KS Uniszowice
3:1
Gigant Przytoczno
Piekiełko Przykwa
3:0
Lubelski Klub Piłkarski Turka
Świdniczanka Świdnik Mały
5:1
GLKS Głusk
Wodnik Uścimów
11:1
Widok Lublin
SKS Leokadiów
1:2
GSKS Ułęż
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
3:1
KS Uniszowice
Gigant Przytoczno
0:1
Świdniczanka Świdnik Mały
GSKS Ułęż
4:1
Piekiełko Przykwa
Widok Lublin
0:6
Lubelski Klub Piłkarski Turka
GLKS Głusk
4:1
SKS Leokadiów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Widok Lublin
KS Uniszowice
3:5
Wodnik Uścimów
Lubelski Klub Piłkarski Turka
4:2
GSKS Ułęż
Piekiełko Przykwa
3:1
GLKS Głusk
Świdniczanka Świdnik Mały
4:0
Gabaryty Dęblin
SKS Leokadiów
2:3
Gigant Przytoczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Uniszowice
Pauza
Gabaryty Dęblin
0:5
SKS Leokadiów
Gigant Przytoczno
2:3
Piekiełko Przykwa
Wodnik Uścimów
1:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Widok Lublin
5:2
GSKS Ułęż
GLKS Głusk
1:1
Lubelski Klub Piłkarski Turka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
Pauza
GSKS Ułęż
2:3
GLKS Głusk
KS Uniszowice
1:0
Widok Lublin
Lubelski Klub Piłkarski Turka
8:1
Gigant Przytoczno
Piekiełko Przykwa
6:1
Gabaryty Dęblin
SKS Leokadiów
3:0
Wodnik Uścimów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
Pauza
Gabaryty Dęblin
1:5
Lubelski Klub Piłkarski Turka
Gigant Przytoczno
2:2
GSKS Ułęż
KS Uniszowice
0:3
Świdniczanka Świdnik Mały
Wodnik Uścimów
2:3
Piekiełko Przykwa
Widok Lublin
0:1
GLKS Głusk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
Pauza
GSKS Ułęż
8:4
Gabaryty Dęblin
Lubelski Klub Piłkarski Turka
6:1
Wodnik Uścimów
Świdniczanka Świdnik Mały
2:1
Widok Lublin
SKS Leokadiów
6:1
KS Uniszowice
GLKS Głusk
3:0
Gigant Przytoczno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubelski Klub Piłkarski Turka
Pauza
Gabaryty Dęblin
1:12
GLKS Głusk
KS Uniszowice
0:9
Piekiełko Przykwa
Świdniczanka Świdnik Mały
1:1
SKS Leokadiów
Wodnik Uścimów
6:0
GSKS Ułęż
Widok Lublin
2:1
Gigant Przytoczno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GSKS Ułęż
Pauza
Gigant Przytoczno
0:3
Gabaryty Dęblin
Lubelski Klub Piłkarski Turka
6:1
KS Uniszowice
Piekiełko Przykwa
4:3
Świdniczanka Świdnik Mały
SKS Leokadiów
2:3
Widok Lublin
GLKS Głusk
3:0
Wodnik Uścimów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Głusk
Pauza
KS Uniszowice
3:0
GSKS Ułęż
Świdniczanka Świdnik Mały
1:3
Lubelski Klub Piłkarski Turka
Wodnik Uścimów
9:1
Gigant Przytoczno
SKS Leokadiów
2:4
Piekiełko Przykwa
Widok Lublin
0:0
Gabaryty Dęblin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
Pauza
Gabaryty Dęblin
4:0
Wodnik Uścimów
GSKS Ułęż
6:0
Świdniczanka Świdnik Mały
Lubelski Klub Piłkarski Turka
4:1
SKS Leokadiów
Piekiełko Przykwa
7:1
Widok Lublin
GLKS Głusk
5:0
KS Uniszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
Pauza
Gigant Przytoczno
2:1
KS Uniszowice
GSKS Ułęż
0:5
SKS Leokadiów
Lubelski Klub Piłkarski Turka
4:3
Piekiełko Przykwa
Widok Lublin
0:3
Wodnik Uścimów
GLKS Głusk
2:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodnik Uścimów
Pauza
KS Uniszowice
4:4
Gabaryty Dęblin
Lubelski Klub Piłkarski Turka
6:0
Widok Lublin
Piekiełko Przykwa
0:2
GSKS Ułęż
Świdniczanka Świdnik Mały
1:1
Gigant Przytoczno
SKS Leokadiów
4:5
GLKS Głusk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Gabaryty Dęblin
2:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Gigant Przytoczno
0:3
SKS Leokadiów
GSKS Ułęż
1:4
Lubelski Klub Piłkarski Turka
Wodnik Uścimów
1:0
KS Uniszowice
GLKS Głusk
5:2
Piekiełko Przykwa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Uniszowice
Pauza
GSKS Ułęż
8:1
Widok Lublin
Lubelski Klub Piłkarski Turka
1:2
GLKS Głusk
Piekiełko Przykwa
13:0
Gigant Przytoczno
Świdniczanka Świdnik Mały
3:0
Wodnik Uścimów
SKS Leokadiów
0:3
Gabaryty Dęblin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
Pauza
Gabaryty Dęblin
1:4
Piekiełko Przykwa
Gigant Przytoczno
1:4
Lubelski Klub Piłkarski Turka
Wodnik Uścimów
2:2
SKS Leokadiów
Widok Lublin
0:6
KS Uniszowice
GLKS Głusk
2:0
GSKS Ułęż
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
Pauza
GSKS Ułęż
1:0
Gigant Przytoczno
Lubelski Klub Piłkarski Turka
9:0
Gabaryty Dęblin
Piekiełko Przykwa
4:1
Wodnik Uścimów
Świdniczanka Świdnik Mały
4:2
KS Uniszowice
GLKS Głusk
5:0
Widok Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
Pauza
Gabaryty Dęblin
2:1
GSKS Ułęż
KS Uniszowice
2:0
SKS Leokadiów
Wodnik Uścimów
1:4
Lubelski Klub Piłkarski Turka
Widok Lublin
7:3
Świdniczanka Świdnik Mały
Gigant Przytoczno
0:3
GLKS Głusk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Głusk
11:1
Gabaryty Dęblin
Gigant Przytoczno
3:0
Widok Lublin
GSKS Ułęż
4:3
Wodnik Uścimów
Piekiełko Przykwa
6:1
KS Uniszowice
SKS Leokadiów
3:0
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GSKS Ułęż
Gabaryty Dęblin
3:0
Gigant Przytoczno
KS Uniszowice
3:1
Lubelski Klub Piłkarski Turka
Świdniczanka Świdnik Mały
0:3
Piekiełko Przykwa
Widok Lublin
0:3
SKS Leokadiów
Wodnik Uścimów
2:6
GLKS Głusk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Głusk
Pauza
Gabaryty Dęblin
1:2
Widok Lublin
Gigant Przytoczno
0:3
Wodnik Uścimów
GSKS Ułęż
4:1
KS Uniszowice
Lubelski Klub Piłkarski Turka
7:3
Świdniczanka Świdnik Mały
Piekiełko Przykwa
3:0
SKS Leokadiów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
Pauza
SKS Leokadiów
1:4
Lubelski Klub Piłkarski Turka
KS Uniszowice
0:0
GLKS Głusk
Świdniczanka Świdnik Mały
4:6
GSKS Ułęż
Wodnik Uścimów
2:2
Gabaryty Dęblin
Widok Lublin
2:2
Piekiełko Przykwa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości