Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Uniszowice
3:1
Gigant Przytoczno
Piekiełko Przykwa
0:0
Mila Turka
Wodnik Uścimów
11:1
Widok Lublin
SKS Leokadiów
1:2
GSKS Ułęż
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
3:1
KS Uniszowice
Gigant Przytoczno
0:1
Świdniczanka Świdnik Mały
GSKS Ułęż
4:1
Piekiełko Przykwa
Widok Lublin
0:6
Mila Turka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Uniszowice
3:5
Wodnik Uścimów
Świdniczanka Świdnik Mały
4:0
Gabaryty Dęblin
SKS Leokadiów
2:3
Gigant Przytoczno
Mila Turka
4:2
GSKS Ułęż
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
0:5
SKS Leokadiów
Gigant Przytoczno
2:3
Piekiełko Przykwa
Widok Lublin
5:2
GSKS Ułęż
Wodnik Uścimów
1:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Uniszowice
1:0
Widok Lublin
Piekiełko Przykwa
6:1
Gabaryty Dęblin
SKS Leokadiów
3:0
Wodnik Uścimów
Mila Turka
8:1
Gigant Przytoczno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
1:5
Mila Turka
Gigant Przytoczno
2:2
GSKS Ułęż
KS Uniszowice
0:3
Świdniczanka Świdnik Mały
Wodnik Uścimów
2:3
Piekiełko Przykwa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GSKS Ułęż
8:4
Gabaryty Dęblin
Świdniczanka Świdnik Mały
2:1
Widok Lublin
SKS Leokadiów
6:1
KS Uniszowice
Mila Turka
6:1
Wodnik Uścimów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Uniszowice
0:9
Piekiełko Przykwa
Świdniczanka Świdnik Mały
1:1
SKS Leokadiów
Wodnik Uścimów
6:0
GSKS Ułęż
Widok Lublin
2:1
Gigant Przytoczno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:3
Gabaryty Dęblin
Piekiełko Przykwa
4:3
Świdniczanka Świdnik Mały
SKS Leokadiów
2:3
Widok Lublin
Mila Turka
6:1
KS Uniszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Uniszowice
3:0
GSKS Ułęż
Świdniczanka Świdnik Mały
1:3
Mila Turka
Wodnik Uścimów
9:1
Gigant Przytoczno
SKS Leokadiów
2:4
Piekiełko Przykwa
Widok Lublin
0:0
Gabaryty Dęblin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
4:0
Wodnik Uścimów
GSKS Ułęż
6:0
Świdniczanka Świdnik Mały
Piekiełko Przykwa
7:1
Widok Lublin
Mila Turka
4:1
SKS Leokadiów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
Pauza
GSKS Ułęż
0:5
SKS Leokadiów
Mila Turka
4:3
Piekiełko Przykwa
Gigant Przytoczno
2:1
KS Uniszowice
Widok Lublin
0:3
Wodnik Uścimów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wodnik Uścimów
KS Uniszowice
4:4
Gabaryty Dęblin
Piekiełko Przykwa
0:2
GSKS Ułęż
Świdniczanka Świdnik Mały
1:1
Gigant Przytoczno
Mila Turka
6:0
Widok Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Gigant Przytoczno
0:3
SKS Leokadiów
Gabaryty Dęblin
2:2
Świdniczanka Świdnik Mały
GSKS Ułęż
1:4
Mila Turka
Wodnik Uścimów
1:0
KS Uniszowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
13:0
Gigant Przytoczno
Świdniczanka Świdnik Mały
3:0
Wodnik Uścimów
SKS Leokadiów
0:3
Gabaryty Dęblin
GSKS Ułęż
8:1
Widok Lublin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:6
KS Uniszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości