Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
2:3
WKS Śląsk Wrocław
Korona Kielce
1:1
DAP Dębica
Arka Gdynia 1929
0:2
Rozwój Katowice KS
Dunajec Nowy Sącz
4:1
Progres Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
3:3
Korona Kielce
WKS Śląsk Wrocław
1:0
DAP Dębica
Dunajec Nowy Sącz
0:6
Arka Gdynia 1929
Progres Kraków
2:4
Rozwój Katowice KS
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
3:3
DAP Dębica
WKS Śląsk Wrocław
0:4
Korona Kielce
Dunajec Nowy Sącz
0:2
Rozwój Katowice KS
Progres Kraków
0:4
Arka Gdynia 1929
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
0:4
Arka Gdynia 1929
DAP Dębica
0:4
Rozwój Katowice KS
FC Wrocław Academy
4:1
Dunajec Nowy Sącz
WKS Śląsk Wrocław
3:1
Progres Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
2:5
Rozwój Katowice KS
DAP Dębica
0:2
Arka Gdynia 1929
FC Wrocław Academy
4:2
Progres Kraków
WKS Śląsk Wrocław
0:1
Dunajec Nowy Sącz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
0:5
Arka Gdynia 1929
WKS Śląsk Wrocław
0:2
Rozwój Katowice KS
Korona Kielce
1:1
Progres Kraków
DAP Dębica
0:3
Dunajec Nowy Sącz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
3:3
Rozwój Katowice KS
WKS Śląsk Wrocław
1:5
Arka Gdynia 1929
Korona Kielce
1:0
Dunajec Nowy Sącz
DAP Dębica
5:1
Progres Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
1:2
Rozwój Katowice KS
Dunajec Nowy Sącz
2:1
Progres Kraków
FC Wrocław Academy
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Korona Kielce
2:0
DAP Dębica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Nowy Sącz
0:2
Arka Gdynia 1929
Progres Kraków
0:3
Rozwój Katowice KS
FC Wrocław Academy
1:1
Korona Kielce
WKS Śląsk Wrocław
2:1
DAP Dębica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Nowy Sącz
0:3
Rozwój Katowice KS
Progres Kraków
0:3
Arka Gdynia 1929
FC Wrocław Academy
2:0
DAP Dębica
WKS Śląsk Wrocław
1:1
Korona Kielce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
1:2
Arka Gdynia 1929
DAP Dębica
0:2
Rozwój Katowice KS
FC Wrocław Academy
0:1
Dunajec Nowy Sącz
WKS Śląsk Wrocław
4:1
Progres Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
4:1
Rozwój Katowice KS
DAP Dębica
0:3
Arka Gdynia 1929
FC Wrocław Academy
3:1
Progres Kraków
WKS Śląsk Wrocław
1:1
Dunajec Nowy Sącz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
0:2
Dunajec Nowy Sącz
DAP Dębica
0:4
Progres Kraków
FC Wrocław Academy
0:3
Rozwój Katowice KS
WKS Śląsk Wrocław
2:3
Arka Gdynia 1929
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
2:0
Progres Kraków
DAP Dębica
1:1
Dunajec Nowy Sącz
FC Wrocław Academy
0:0
Arka Gdynia 1929
WKS Śląsk Wrocław
2:2
Rozwój Katowice KS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości