Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Star Juventa Starachowice
2:0
GKS Obrazów
GTS Raków
0:6
LZS Samborzec
Oldboys Jędrzejów
1:2
Nida Sobków
Źródło Solec Zdrój
1:5
Agricola Łoniów
Strażak Bidziny
3:1
Wodnik Styków
Unia Małogoszcz
1:3
Nida Oksa
GKS Imielno
2:6
Start Słupia Jędrzejowska
Wisła Nowy Korczyn
1:3
Ekom Futsal Nowiny
MSS Klonówka Masłów
4:1
Arka Pawłów
FKS Łazy Starachowice
1:0
Victoria Mniów
Radiators Stąporków
3:0
Sparta Strawczynek
Samson Samsonów
5:3
Nidzianka Bieliny
Gród Ćmińsk
4:0
Bucovia Bukowa
LKS Bolmin
4:2
Granat Borki
ŁKS Łopuszno
1:0
Dąb Nagłowice
Polonia Białogon
2:1
UKS Baćkowice
Płomień Wólka Kłucka
0:3
Astra Piekoszów
Zryw Skroniów
1:4
Sokół Rykoszyn
Lechia Strawczyn
0:9
Korona III Kielce
Polanie Pierzchnica
3:2
Zryw Zbigniewice
KS Smyków
4:3
Tęcza Gowarczów
Orlęta Kielce
3:1
GKS Górno
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bolmin
0:3
ŁKS Łopuszno
FKS Łazy Starachowice
1:3
Gród Ćmińsk
MSS Klonówka Masłów
2:5
Korona III Kielce
Agricola Łoniów
8:3
Polanie Pierzchnica
Gród Wiślica
2:1
Orlęta Kielce
Ekom Futsal Nowiny
3:3   k. 4 : 5
Samson Samsonów
LZS Samborzec
1:3
Zorza Tempo Pacanów
KS Smyków
5:4
Radiators Stąporków
Nida Sobków
0:6
Astra Piekoszów
Start Słupia Jędrzejowska
3:2
Sokół Rykoszyn
Nida Oksa
3:2
Polonia Białogon
Star Juventa Starachowice
3:0
Strażak Bidziny
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Włoszczowa
4:1
Astra Piekoszów
Agricola Łoniów
4:1
ŚWIT Ćmielów
Zorza Tempo Pacanów
1:2
GKS Rudki
Gród Wiślica
2:2   k. 3 : 1
Sparta Kazimierza Wielka
OKS Opatów
0:3
Orlicz Suchedniów
Sparta Dwikozy
0:0   k. 3 : 4
Alit Ożarów
Piast Stopnica
0:2
Naprzód Jędrzejów
Samson Samsonów
3:1
Kamienna Brody
Gród Ćmińsk
0:3
Moravia Morawica
KS Smyków
2:3
Piaskowianka Piaski
Wicher Miedziana Góra
0:4
Korona III Kielce
Start Słupia Jędrzejowska
3:0
Victoria Skalbmierz
ŁKS Łopuszno
2:3
Zenit Chmielnik
Nida Oksa
0:1
Unia Sędziszów
Klimontowianka PBI Klimontów
3:0*
Star Starachowice
Star Juventa Starachowice
3:0*
Stal Kunów
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Star Juventa Starachowice
4:5
Lubrzanka Kajetanów
Agricola Łoniów
1:4
Alit Ożarów
Gród Wiślica
0:10
MKS Czarni Połaniec
Moravia Morawica
1:4
Neptun Końskie
Zenit Chmielnik
1:4
ŁKS Probudex Łagów
Samson Samsonów
3:2
Łysica Bodzentyn
GKS Rudki
4:0
Spartakus Daleszyce
Piaskowianka Piaski
2:5
GKS Nowiny
Start Słupia Jędrzejowska
0:2
Nida Pińczów
Klimontowianka PBI Klimontów
0:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hetman Włoszczowa
1:3
Partyzant Radoszyce
Unia Sędziszów
2:1
Wierna Małogoszcz
Pogoń Staszów
0:5
Wisła Sandomierz
Orlicz Suchedniów
0:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Naprzód Jędrzejów
1:4
Korona II Kielce
Zdrój Busko Zdrój
1:2
Korona III Kielce
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
- : -
Wisła Sandomierz
GKS Nowiny
- : -
Partyzant Radoszyce
Lubrzanka Kajetanów
- : -
Neptun Końskie
Unia Sędziszów
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
ŁKS Probudex Łagów
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Nida Pińczów
- : -
Korona II Kielce
Samson Samsonów
- : -
GKS Rudki
MKS Czarni Połaniec
- : -
Korona III Kielce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości