Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:0
LKS Biskupice
Sprint Wierzchowiska
1:4
Perła Mełgiew
Vir Dorohucza
1:0
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Roztocze Batorz
0:1
Perła Rudnik
Widok Lublin
1:2
Krzczonovia Krzczonów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
1:0
Świdniczanka Świdnik Mały
Krzczonovia Krzczonów
3:3
Perła Rudnik
LKS TRAWENA
5:1
Sprint Wierzchowiska
Widok Lublin
0:7
Vir Dorohucza
Perła Mełgiew
11:1
Roztocze Batorz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:0*
Widok Lublin
Sprint Wierzchowiska
1:5
LKS Biskupice
Vir Dorohucza
1:1
Krzczonovia Krzczonów
Perła Rudnik
1:5
Perła Mełgiew
Roztocze Batorz
1:4
LKS TRAWENA
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
3:0*
Sprint Wierzchowiska
Vir Dorohucza
1:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Krzczonovia Krzczonów
1:3
Perła Mełgiew
LKS Biskupice
3:2
Roztocze Batorz
LKS TRAWENA
3:3
Perła Rudnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
5:2
Krzczonovia Krzczonów
Perła Rudnik
2:5
LKS Biskupice
Roztocze Batorz
0:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Sprint Wierzchowiska
9:2
Widok Lublin
Perła Mełgiew
0:1
LKS TRAWENA
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Krzczonovia Krzczonów
1:6
LKS TRAWENA
Klub Sportowy Bronowice Lublin
3:1
Perła Rudnik
Vir Dorohucza
4:0
Sprint Wierzchowiska
LKS Biskupice
1:5
Perła Mełgiew
Widok Lublin
4:2
Roztocze Batorz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rudnik
21:0
Widok Lublin
Sprint Wierzchowiska
4:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Roztocze Batorz
1:2
Vir Dorohucza
LKS TRAWENA
1:3
LKS Biskupice
Perła Mełgiew
4:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
2:1
LKS TRAWENA
Świdniczanka Świdnik Mały
2:2
Roztocze Batorz
Vir Dorohucza
2:1
Perła Rudnik
Krzczonovia Krzczonów
1:5
LKS Biskupice
Widok Lublin
1:5
Perła Mełgiew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Biskupice
0:5
Klub Sportowy Bronowice Lublin
LKS TRAWENA
2:2
Widok Lublin
Sprint Wierzchowiska
2:5
Krzczonovia Krzczonów
Perła Rudnik
3:5
Świdniczanka Świdnik Mały
Perła Mełgiew
6:2
Vir Dorohucza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
2:0
Perła Mełgiew
Sprint Wierzchowiska
1:5
Roztocze Batorz
Vir Dorohucza
1:1
LKS TRAWENA
Widok Lublin
0:3*
LKS Biskupice
Krzczonovia Krzczonów
2:7
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
3:0
Widok Lublin
LKS Biskupice
2:1
Vir Dorohucza
Perła Rudnik
3:1
Sprint Wierzchowiska
Roztocze Batorz
5:2
Krzczonovia Krzczonów
LKS TRAWENA
3:5
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rudnik
3:1
Roztocze Batorz
Klub Sportowy Bronowice Lublin
5:0
Vir Dorohucza
Krzczonovia Krzczonów
4:2
Widok Lublin
LKS Biskupice
3:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Perła Mełgiew
7:1
Sprint Wierzchowiska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rudnik
7:0
Krzczonovia Krzczonów
Sprint Wierzchowiska
0:8
LKS TRAWENA
Świdniczanka Świdnik Mały
3:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Vir Dorohucza
5:2
Widok Lublin
Roztocze Batorz
2:6
Perła Mełgiew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS TRAWENA
11:0
Roztocze Batorz
Widok Lublin
0:13
Świdniczanka Świdnik Mały
Krzczonovia Krzczonów
1:1
Vir Dorohucza
LKS Biskupice
4:1
Sprint Wierzchowiska
Perła Mełgiew
7:0
Perła Rudnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
5:2
Vir Dorohucza
Sprint Wierzchowiska
3:5
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Perła Rudnik
3:0*
LKS TRAWENA
Roztocze Batorz
2:5
LKS Biskupice
Perła Mełgiew
5:2
Krzczonovia Krzczonów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Krzczonovia Krzczonów
0:6
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Biskupice
0:1
Perła Rudnik
LKS TRAWENA
6:2
Perła Mełgiew
Widok Lublin
0:3*
Sprint Wierzchowiska
Klub Sportowy Bronowice Lublin
5:0
Roztocze Batorz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Mełgiew
3:2
LKS Biskupice
Perła Rudnik
1:3
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Sprint Wierzchowiska
4:1
Vir Dorohucza
LKS TRAWENA
10:0
Krzczonovia Krzczonów
Roztocze Batorz
4:6
Widok Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
1:2
Perła Mełgiew
Świdniczanka Świdnik Mały
5:1
Sprint Wierzchowiska
Vir Dorohucza
2:2
Roztocze Batorz
LKS Biskupice
0:1
LKS TRAWENA
Widok Lublin
6:2
Perła Rudnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rudnik
1:1
Vir Dorohucza
Roztocze Batorz
3:6
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Biskupice
9:3
Krzczonovia Krzczonów
LKS TRAWENA
11:0
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Perła Mełgiew
5:0
Widok Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
1:2
LKS Biskupice
Świdniczanka Świdnik Mały
2:0
Perła Rudnik
Vir Dorohucza
2:6
Perła Mełgiew
Krzczonovia Krzczonów
1:4
Sprint Wierzchowiska
Widok Lublin
1:13
LKS TRAWENA
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
0:0
Krzczonovia Krzczonów
Roztocze Batorz
2:8
Sprint Wierzchowiska
LKS Biskupice
6:1
Widok Lublin
LKS TRAWENA
6:0
Vir Dorohucza
Perła Mełgiew
1:5
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:1
LKS TRAWENA
Sprint Wierzchowiska
3:1
Perła Rudnik
Vir Dorohucza
1:0
LKS Biskupice
Krzczonovia Krzczonów
1:1
Roztocze Batorz
Widok Lublin
3:2
Klub Sportowy Bronowice Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości