Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
16:0
Zdrój Busko Zdrój
UKS Iwaniska
2:3
Hetman Włoszczowa
Stal Kunów
2:0
Wisła Nowy Korczyn
Łysica Bodzentyn
1:2
Orlicz Suchedniów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Włoszczowa
0:5
Wisła Nowy Korczyn
UKS Iwaniska
1:4
Sparta Daleszyce
Orlicz Suchedniów
0:8
Stal Kunów
Łysica Bodzentyn
3:1
Zdrój Busko Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
8:3
Hetman Włoszczowa
Wisła Nowy Korczyn
3:0
Orlicz Suchedniów
Stal Kunów
13:0
Zdrój Busko Zdrój
Łysica Bodzentyn
1:0
UKS Iwaniska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Iwaniska
1:4
Stal Kunów
Hetman Włoszczowa
2:1
Orlicz Suchedniów
Zdrój Busko Zdrój
0:4
Wisła Nowy Korczyn
Sparta Daleszyce
3:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Nowy Korczyn
2:0
UKS Iwaniska
Orlicz Suchedniów
2:0
Zdrój Busko Zdrój
Stal Kunów
2:0
Sparta Daleszyce
Łysica Bodzentyn
2:2
Hetman Włoszczowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
3:1
Wisła Nowy Korczyn
UKS Iwaniska
0:0
Orlicz Suchedniów
Łysica Bodzentyn
0:2
Stal Kunów
Hetman Włoszczowa
3:0
Zdrój Busko Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Nowy Korczyn
6:0
Łysica Bodzentyn
Orlicz Suchedniów
1:6
Sparta Daleszyce
Stal Kunów
2:0
Hetman Włoszczowa
Zdrój Busko Zdrój
2:4
UKS Iwaniska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Busko Zdrój
0:3
Sparta Daleszyce
Orlicz Suchedniów
1:0
Łysica Bodzentyn
Wisła Nowy Korczyn
2:0
Stal Kunów
Hetman Włoszczowa
8:3
UKS Iwaniska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kunów
7:0
Orlicz Suchedniów
Wisła Nowy Korczyn
2:1
Hetman Włoszczowa
Zdrój Busko Zdrój
0:0
Łysica Bodzentyn
Sparta Daleszyce
13:0
UKS Iwaniska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Iwaniska
0:8
Łysica Bodzentyn
Zdrój Busko Zdrój
0:9
Stal Kunów
Hetman Włoszczowa
0:4
Sparta Daleszyce
Orlicz Suchedniów
2:1
Wisła Nowy Korczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
0:0
Hetman Włoszczowa
Stal Kunów
15:0
UKS Iwaniska
Wisła Nowy Korczyn
6:0
Zdrój Busko Zdrój
Łysica Bodzentyn
0:4
Sparta Daleszyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Busko Zdrój
0:1
Orlicz Suchedniów
UKS Iwaniska
0:2
Wisła Nowy Korczyn
Sparta Daleszyce
1:0
Stal Kunów
Hetman Włoszczowa
1:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
7:1
UKS Iwaniska
Stal Kunów
2:0
Łysica Bodzentyn
Wisła Nowy Korczyn
0:2
Sparta Daleszyce
Zdrój Busko Zdrój
0:5
Hetman Włoszczowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Daleszyce
2:0
Orlicz Suchedniów
Łysica Bodzentyn
0:1
Wisła Nowy Korczyn
UKS Iwaniska
0:2
Zdrój Busko Zdrój
Hetman Włoszczowa
2:5
Stal Kunów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości