Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Słomniki
1:1
Bronowianka II Kraków
AP Kmita Zabierzów
2:1
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
2:0
MKS Nowa Proszowianka
GMLKS Piliczanka II Pilica
2:1
Podgórze Kraków
Jura Łobzów
6:2
Grębałowianka Kraków
Przemsza Klucze
0:0
JKS Zelków
Zieleńczanka Zielonki
0:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Garbarnia II Kraków
1:0
Wieczysta Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
0:2
Garbarnia II Kraków
JKS Zelków
2:0
Jura Łobzów
MKS Nowa Proszowianka
1:2
Przemsza Klucze
Bronowianka II Kraków
1:0
GMLKS Piliczanka II Pilica
Wieczysta Kraków
0:3
KS Olkusz
Clepardia Kraków
2:3
Słomniczanka Słomniki
Prądniczanka Kraków
1:2
Zieleńczanka Zielonki
Grębałowianka Kraków
3:1
AP Kmita Zabierzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GMLKS Piliczanka II Pilica
0:2
Clepardia Kraków
Przemsza Klucze
6:0
Wieczysta Kraków
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Grębałowianka Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:5
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
2:3
Podgórze Kraków
AP Kmita Zabierzów
0:0
JKS Zelków
Garbarnia II Kraków
3:0
Bronowianka II Kraków
Jura Łobzów
1:1
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
2:3
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wieczysta Kraków
0:3
Jura Łobzów
Słomniczanka Słomniki
0:3
GMLKS Piliczanka II Pilica
Bronowianka II Kraków
5:1
KS Olkusz
MKS Nowa Proszowianka
0:3
AP Kmita Zabierzów
Podgórze Kraków
3:0
Przemsza Klucze
Clepardia Kraków
1:1
Garbarnia II Kraków
JKS Zelków
3:4
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
2:0
Bronowianka II Kraków
KS Olkusz
4:4
Clepardia Kraków
Jura Łobzów
2:4
Podgórze Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
JKS Zelków
Zieleńczanka Zielonki
3:1
MKS Nowa Proszowianka
AP Kmita Zabierzów
2:1
Wieczysta Kraków
Prądniczanka Kraków
3:1
Grębałowianka Kraków
Garbarnia II Kraków
3:0
Słomniczanka Słomniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczysta Kraków
1:7
Zieleńczanka Zielonki
GMLKS Piliczanka II Pilica
2:2
Garbarnia II Kraków
Clepardia Kraków
4:0
Przemsza Klucze
Słomniczanka Słomniki
3:0
KS Olkusz
Podgórze Kraków
2:2
AP Kmita Zabierzów
JKS Zelków
1:0
Prądniczanka Kraków
MKS Nowa Proszowianka
1:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Bronowianka II Kraków
1:1
Jura Łobzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
4:4
Podgórze Kraków
AP Kmita Zabierzów
3:0
Bronowianka II Kraków
KS Olkusz
0:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
Przemsza Klucze
1:0
Słomniczanka Słomniki
Grębałowianka Kraków
0:2
JKS Zelków
Prądniczanka Kraków
3:1
MKS Nowa Proszowianka
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:2
Wieczysta Kraków
Jura Łobzów
2:4
Clepardia Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
0:1
Bronowianka II Kraków
GMLKS Piliczanka II Pilica
2:2
Przemsza Klucze
MKS Nowa Proszowianka
0:5
Grębałowianka Kraków
Słomniczanka Słomniki
0:0
Jura Łobzów
Clepardia Kraków
1:1
AP Kmita Zabierzów
Garbarnia II Kraków
1:4
KS Olkusz
Podgórze Kraków
3:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wieczysta Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
3:0
Garbarnia II Kraków
Grębałowianka Kraków
1:2
Wieczysta Kraków
Prądniczanka Kraków
5:2
Podgórze Kraków
JKS Zelków
3:0
MKS Nowa Proszowianka
Jura Łobzów
1:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:1
Bronowianka II Kraków
Zieleńczanka Zielonki
1:3
Clepardia Kraków
AP Kmita Zabierzów
3:1
Słomniczanka Słomniki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczysta Kraków
1:3
JKS Zelków
Słomniczanka Słomniki
0:6
Zieleńczanka Zielonki
KS Olkusz
1:4
Przemsza Klucze
Garbarnia II Kraków
1:2
Jura Łobzów
GMLKS Piliczanka II Pilica
2:1
AP Kmita Zabierzów
Podgórze Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
Clepardia Kraków
0:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Bronowianka II Kraków
2:3
Prądniczanka Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:0
Słomniczanka Słomniki
Grębałowianka Kraków
2:2
Bronowianka II Kraków
Prądniczanka Kraków
0:1
Clepardia Kraków
Zieleńczanka Zielonki
0:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
AP Kmita Zabierzów
2:0
Garbarnia II Kraków
JKS Zelków
3:2
Podgórze Kraków
MKS Nowa Proszowianka
1:2
Wieczysta Kraków
Jura Łobzów
2:2
KS Olkusz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
3:0
AP Kmita Zabierzów
Clepardia Kraków
3:1
Grębałowianka Kraków
Podgórze Kraków
3:1
MKS Nowa Proszowianka
GMLKS Piliczanka II Pilica
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Słomniczanka Słomniki
2:2
Prądniczanka Kraków
Bronowianka II Kraków
2:1
JKS Zelków
Garbarnia II Kraków
0:1
Zieleńczanka Zielonki
Przemsza Klucze
3:0
Jura Łobzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
5:2
Przemsza Klucze
Prądniczanka Kraków
2:4
GMLKS Piliczanka II Pilica
JKS Zelków
0:0
Clepardia Kraków
Wieczysta Kraków
1:2
Podgórze Kraków
Grębałowianka Kraków
0:0
Słomniczanka Słomniki
Zieleńczanka Zielonki
6:1
KS Olkusz
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:2
Garbarnia II Kraków
MKS Nowa Proszowianka
1:1
Bronowianka II Kraków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Słomniki
1:0
JKS Zelków
Bronowianka II Kraków
3:3
Wieczysta Kraków
Garbarnia II Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
GMLKS Piliczanka II Pilica
4:0
Grębałowianka Kraków
KS Olkusz
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
Clepardia Kraków
2:1
MKS Nowa Proszowianka
Jura Łobzów
0:4
AP Kmita Zabierzów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczysta Kraków
3:0
Clepardia Kraków
Podgórze Kraków
2:0
Bronowianka II Kraków
Prądniczanka Kraków
2:3
KS Olkusz
JKS Zelków
1:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:1
Przemsza Klucze
Zieleńczanka Zielonki
5:5
Jura Łobzów
Grębałowianka Kraków
1:2
Garbarnia II Kraków
MKS Nowa Proszowianka
4:2
Słomniczanka Słomniki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
0:2
Zieleńczanka Zielonki
GMLKS Piliczanka II Pilica
0:1
MKS Nowa Proszowianka
Słomniczanka Słomniki
1:1
Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków
1:4
Podgórze Kraków
Przemsza Klucze
1:2
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
2:3
Grębałowianka Kraków
Garbarnia II Kraków
1:2
JKS Zelków
Jura Łobzów
2:5
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
4:3
Garbarnia II Kraków
Podgórze Kraków
2:0
Słomniczanka Słomniki
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
AP Kmita Zabierzów
Grębałowianka Kraków
1:1
Przemsza Klucze
Prądniczanka Kraków
3:0
Jura Łobzów
Wieczysta Kraków
0:0
GMLKS Piliczanka II Pilica
Bronowianka II Kraków
0:3
Clepardia Kraków
JKS Zelków
1:4
KS Olkusz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
1:1
Jura Łobzów
Bronowianka II Kraków
0:3
Słomniczanka Słomniki
Przemsza Klucze
0:3
Clepardia Kraków
Wieczysta Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
Podgórze Kraków
0:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:1
Zieleńczanka Zielonki
Prądniczanka Kraków
0:1
AP Kmita Zabierzów
MKS Nowa Proszowianka
3:1
KS Olkusz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
1:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Zieleńczanka Zielonki
3:0
Słomniczanka Słomniki
Garbarnia II Kraków
0:2
MKS Nowa Proszowianka
Clepardia Kraków
1:2
KS Olkusz
GMLKS Piliczanka II Pilica
2:2
Wieczysta Kraków
Przemsza Klucze
2:1
Grębałowianka Kraków
Bronowianka II Kraków
0:2
Podgórze Kraków
Jura Łobzów
3:2
Prądniczanka Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
1:0
AP Kmita Zabierzów
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
Jura Łobzów
Prądniczanka Kraków
6:0
Przemsza Klucze
Słomniczanka Słomniki
0:3
Podgórze Kraków
Wieczysta Kraków
0:1
Bronowianka II Kraków
Grębałowianka Kraków
1:0
KS Olkusz
MKS Nowa Proszowianka
2:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
Garbarnia II Kraków
2:1
Clepardia Kraków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowianka II Kraków
0:0
MKS Nowa Proszowianka
Słomniczanka Słomniki
1:1
AP Kmita Zabierzów
KS Olkusz
2:0
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Clepardia Kraków
4:0
GMLKS Piliczanka II Pilica
Jura Łobzów
2:2
Zieleńczanka Zielonki
Garbarnia II Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
Podgórze Kraków
3:0
Wieczysta Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków
2:1
Słomniczanka Słomniki
AP Kmita Zabierzów
0:1
Jura Łobzów
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:4
KS Olkusz
Clepardia Kraków
0:1
Bronowianka II Kraków
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Przemsza Klucze
Grębałowianka Kraków
0:3
GMLKS Piliczanka II Pilica
MKS Nowa Proszowianka
5:0
Podgórze Kraków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
1:3
AP Kmita Zabierzów
Bronowianka II Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
Garbarnia II Kraków
3:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wieczysta Kraków
0:0
MKS Nowa Proszowianka
GMLKS Piliczanka II Pilica
1:1
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
1:3
Zieleńczanka Zielonki
Jura Łobzów
2:0
Słomniczanka Słomniki
Podgórze Kraków
1:1
Clepardia Kraków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
2:0
KS Olkusz
Słomniczanka Słomniki
1:3
MKS Nowa Proszowianka
Grębałowianka Kraków
1:1
Podgórze Kraków
Zieleńczanka Zielonki
3:3
Garbarnia II Kraków
Clepardia Kraków
6:2
Wieczysta Kraków
Prądniczanka Kraków
3:2
Bronowianka II Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
Jura Łobzów
0:3
Przemsza Klucze
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GMLKS Piliczanka II Pilica
3:4
Zieleńczanka Zielonki
Słomniczanka Słomniki
1:1
Przemsza Klucze
Wieczysta Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
KS Olkusz
2:0
Jura Łobzów
Garbarnia II Kraków
2:0
AP Kmita Zabierzów
MKS Nowa Proszowianka
3:1
Clepardia Kraków
Bronowianka II Kraków
2:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Podgórze Kraków
1:0
Prądniczanka Kraków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Łobzów
3:2
Garbarnia II Kraków
Przemsza Klucze
0:5
KS Olkusz
Słomniczanka Słomniki
3:0
Clepardia Kraków
AP Kmita Zabierzów
1:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:5
Podgórze Kraków
Bronowianka II Kraków
1:0
Zieleńczanka Zielonki
Prądniczanka Kraków
0:3
Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków
1:0
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
4:0
Słomniczanka Słomniki
Wieczysta Kraków
1:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
GMLKS Piliczanka II Pilica
1:1
Jura Łobzów
Bronowianka II Kraków
0:4
AP Kmita Zabierzów
Garbarnia II Kraków
1:1
Przemsza Klucze
MKS Nowa Proszowianka
4:0
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
2:2
Clepardia Kraków
Podgórze Kraków
4:1
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
4:0
Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków
6:0
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
1:3
GMLKS Piliczanka II Pilica
KS Olkusz
5:0
Garbarnia II Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:2
MKS Nowa Proszowianka
AP Kmita Zabierzów
1:1
Podgórze Kraków
Jura Łobzów
2:1
Bronowianka II Kraków
Słomniczanka Słomniki
1:0
Grębałowianka Kraków
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GMLKS Piliczanka II Pilica
0:1
KS Olkusz
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
Clepardia Kraków
Bronowianka II Kraków
2:0
Przemsza Klucze
Podgórze Kraków
1:2
Jura Łobzów
Wieczysta Kraków
1:2
AP Kmita Zabierzów
Słomniczanka Słomniki
1:0
Garbarnia II Kraków
Grębałowianka Kraków
0:1
Prądniczanka Kraków
MKS Nowa Proszowianka
0:3
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
4:1
MKS Nowa Proszowianka
KS Olkusz
1:1
Bronowianka II Kraków
Prądniczanka Kraków
2:5
Słomniczanka Słomniki
Przemsza Klucze
1:1
Podgórze Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:2
Grębałowianka Kraków
Clepardia Kraków
0:0
Zieleńczanka Zielonki
Jura Łobzów
0:3
Wieczysta Kraków
Garbarnia II Kraków
1:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
3:1
Grębałowianka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
7:4
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
1:1
MKS Nowa Proszowianka
Słomniczanka Słomniki
2:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
GMLKS Piliczanka II Pilica
2:3
Bronowianka II Kraków
KS Olkusz
1:2
Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków
7:3
Jura Łobzów
Garbarnia II Kraków
3:2
Podgórze Kraków
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
4:2
Jura Łobzów
Wieczysta Kraków
6:4
Przemsza Klucze
Podgórze Kraków
3:0
KS Olkusz
AP Kmita Zabierzów
0:4
Clepardia Kraków
GMLKS Piliczanka II Pilica
2:0
Słomniczanka Słomniki
Grębałowianka Kraków
3:6
Zieleńczanka Zielonki
Bronowianka II Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
Prądniczanka Kraków
1:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości