Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
2:1
KS Wiązownica
San Gorzyce
2:6
Start Pruchnik
LKS Niziny
1:3
Majdan Sieniawski
Błękitni Maćkówka
1:0
Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa
0:2
Orzeł Przeworsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
5:0
LKS Niziny
Majdan Sieniawski
2:1
Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk
5:1
Płomień Morawsko
Huragan Gniewczyna
3:5
Pogórze Dubiecko
San Gorzyce
2:1
Błękitni Maćkówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Morawsko
1:0
Majdan Sieniawski
Sokół Sieniawa
0:6
KS Wiązownica
Pogórze Dubiecko
4:0
San Gorzyce
Błękitni Maćkówka
0:3
Start Pruchnik
LKS Niziny
3:3
Huragan Gniewczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
1:0
Sokół Sieniawa
Start Pruchnik
1:0
Orzeł Przeworsk
Błękitni Maćkówka
2:1
Pogórze Dubiecko
San Gorzyce
6:1
LKS Niziny
KS Wiązownica
5:0
Płomień Morawsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:0
Majdan Sieniawski
Sokół Sieniawa
4:2
San Gorzyce
Pogórze Dubiecko
1:2
Start Pruchnik
Płomień Morawsko
1:3
Huragan Gniewczyna
LKS Niziny
0:1
Błękitni Maćkówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
3:0
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
8:0
Majdan Sieniawski
Pogórze Dubiecko
4:1
LKS Niziny
Błękitni Maćkówka
8:0
Sokół Sieniawa
KS Wiązownica
3:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
6:0
Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa
1:4
Pogórze Dubiecko
Majdan Sieniawski
1:2
KS Wiązownica
LKS Niziny
0:6
Start Pruchnik
Płomień Morawsko
1:0
Błękitni Maćkówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
0:3
Orzeł Przeworsk
Huragan Gniewczyna
1:2
Majdan Sieniawski
Start Pruchnik
0:1
KS Wiązownica
Pogórze Dubiecko
3:0
Płomień Morawsko
LKS Niziny
2:3
Sokół Sieniawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
5:2
Błękitni Maćkówka
KS Wiązownica
8:1
Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa
1:5
Start Pruchnik
Majdan Sieniawski
2:4
San Gorzyce
Płomień Morawsko
1:0
LKS Niziny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
- : -
KS Wiązownica
Sokół Sieniawa
- : -
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
- : -
Huragan Gniewczyna
Pogórze Dubiecko
- : -
Orzeł Przeworsk
Błękitni Maćkówka
- : -
Majdan Sieniawski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
- : -
LKS Niziny
Huragan Gniewczyna
- : -
San Gorzyce
KS Wiązownica
- : -
Błękitni Maćkówka
Majdan Sieniawski
- : -
Pogórze Dubiecko
Płomień Morawsko
- : -
Start Pruchnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości