Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
2:1
KS Wiązownica
San Gorzyce
2:6
Start Pruchnik
LKS Niziny
1:3
Majdan Sieniawski
Błękitni Maćkówka
1:0
Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa
0:2
Orzeł Przeworsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
5:0
LKS Niziny
Majdan Sieniawski
2:1
Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk
5:1
Płomień Morawsko
Huragan Gniewczyna
3:5
Pogórze Dubiecko
San Gorzyce
2:1
Błękitni Maćkówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Morawsko
1:0
Majdan Sieniawski
Sokół Sieniawa
0:6
KS Wiązownica
Pogórze Dubiecko
4:0
San Gorzyce
Błękitni Maćkówka
0:3
Start Pruchnik
LKS Niziny
3:3
Huragan Gniewczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
1:0
Sokół Sieniawa
Start Pruchnik
1:0
Orzeł Przeworsk
Błękitni Maćkówka
2:1
Pogórze Dubiecko
San Gorzyce
6:1
LKS Niziny
KS Wiązownica
5:0
Płomień Morawsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:0
Majdan Sieniawski
Sokół Sieniawa
4:2
San Gorzyce
Pogórze Dubiecko
1:2
Start Pruchnik
Płomień Morawsko
1:3
Huragan Gniewczyna
LKS Niziny
0:1
Błękitni Maćkówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
3:0
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
8:0
Majdan Sieniawski
Pogórze Dubiecko
4:1
LKS Niziny
Błękitni Maćkówka
8:0
Sokół Sieniawa
KS Wiązownica
3:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
6:0
Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa
1:4
Pogórze Dubiecko
Majdan Sieniawski
1:2
KS Wiązownica
LKS Niziny
0:6
Start Pruchnik
Płomień Morawsko
1:0
Błękitni Maćkówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
0:3
Orzeł Przeworsk
Huragan Gniewczyna
1:2
Majdan Sieniawski
Start Pruchnik
0:1
KS Wiązownica
Pogórze Dubiecko
3:0
Płomień Morawsko
LKS Niziny
2:3
Sokół Sieniawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
5:2
Błękitni Maćkówka
KS Wiązownica
8:1
Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa
1:5
Start Pruchnik
Majdan Sieniawski
2:4
San Gorzyce
Płomień Morawsko
1:0
LKS Niziny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
1:2
KS Wiązownica
Sokół Sieniawa
1:1
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
2:2
Huragan Gniewczyna
Pogórze Dubiecko
0:2
Orzeł Przeworsk
Błękitni Maćkówka
3:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:0
LKS Niziny
KS Wiązownica
2:0
Błękitni Maćkówka
Majdan Sieniawski
4:4
Pogórze Dubiecko
Płomień Morawsko
0:2
Start Pruchnik
Huragan Gniewczyna
2:5
San Gorzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
2:3
Błękitni Maćkówka
KS Wiązownica
5:3
Pogórze Dubiecko
Majdan Sieniawski
4:0
LKS Niziny
Start Pruchnik
5:2
San Gorzyce
Orzeł Przeworsk
3:0
Sokół Sieniawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
2:1
Huragan Gniewczyna
LKS Niziny
0:3
KS Wiązownica
Płomień Morawsko
0:7
Orzeł Przeworsk
Błękitni Maćkówka
3:2
San Gorzyce
Sokół Sieniawa
0:0
Majdan Sieniawski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
0:2
LKS Niziny
Majdan Sieniawski
3:0
Płomień Morawsko
Pogórze Dubiecko
1:2
San Gorzyce
KS Wiązownica
2:0
Sokół Sieniawa
Start Pruchnik
- : -
Błękitni Maćkówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:1
Start Pruchnik
Sokół Sieniawa
3:4
Huragan Gniewczyna
Pogórze Dubiecko
1:3
Błękitni Maćkówka
LKS Niziny
2:6
San Gorzyce
Płomień Morawsko
0:0
KS Wiązownica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
5:2
Sokół Sieniawa
Majdan Sieniawski
0:3
Orzeł Przeworsk
Błękitni Maćkówka
6:1
LKS Niziny
Huragan Gniewczyna
2:3
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
1:1
Pogórze Dubiecko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
0:6
Start Pruchnik
Sokół Sieniawa
1:4
Błękitni Maćkówka
LKS Niziny
2:4
Pogórze Dubiecko
Płomień Morawsko
4:3
San Gorzyce
Orzeł Przeworsk
4:2
KS Wiązownica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruchnik
2:1
LKS Niziny
Huragan Gniewczyna
0:3
Orzeł Przeworsk
Pogórze Dubiecko
1:5
Sokół Sieniawa
KS Wiązownica
14:0
Majdan Sieniawski
Błękitni Maćkówka
5:1
Płomień Morawsko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
0:2
LKS Niziny
Orzeł Przeworsk
3:1
San Gorzyce
Majdan Sieniawski
0:0
Huragan Gniewczyna
KS Wiązownica
- : -
Start Pruchnik
Płomień Morawsko
- : -
Pogórze Dubiecko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
- : -
Majdan Sieniawski
Huragan Gniewczyna
- : -
KS Wiązownica
Start Pruchnik
- : -
Sokół Sieniawa
LKS Niziny
- : -
Płomień Morawsko
Błękitni Maćkówka
- : -
Orzeł Przeworsk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
- : -
Pogórze Dubiecko
Huragan Gniewczyna
- : -
Start Pruchnik
KS Wiązownica
- : -
San Gorzyce
Majdan Sieniawski
- : -
Błękitni Maćkówka
Płomień Morawsko
- : -
Sokół Sieniawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
- : -
San Gorzyce
Start Pruchnik
- : -
Płomień Morawsko
Pogórze Dubiecko
- : -
Majdan Sieniawski
LKS Niziny
- : -
Orzeł Przeworsk
Błękitni Maćkówka
- : -
KS Wiązownica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości