Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
8:0
GKS II Niedźwiada
Polesie II Kock
2:2
KS Ciecierzyn
LKS Kamionka
3:2
KS II Dąbrowica
Żyrzyniak II Żyrzyn
5:1
Amator Leopoldów-Rososz
Wawel Wąwolnica
1:1
GLKS II Głusk
Widok Lublin
11:0
GKS II Niemce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
4:4
KS II Dąbrowica
GKS II Niemce
1:12
Wawel Wąwolnica
Żyrzyniak II Żyrzyn
8:2
Zawisza Garbów
GKS II Niedźwiada
1:6
Widok Lublin
GLKS II Głusk
0:3
Polesie II Kock
KS Ciecierzyn
4:0
LKS Kamionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Dąbrowica
1:3
KS Ciecierzyn
Polesie II Kock
3:0*
GKS II Niemce
Zawisza Garbów
1:2
Amator Leopoldów-Rososz
LKS Kamionka
2:1
GLKS II Głusk
Widok Lublin
1:2
Żyrzyniak II Żyrzyn
Wawel Wąwolnica
5:1
GKS II Niedźwiada
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:6
Widok Lublin
Amator Leopoldów-Rososz
3:0
KS Ciecierzyn
GKS II Niedźwiada
0:5
Polesie II Kock
GKS II Niemce
5:1
LKS Kamionka
Żyrzyniak II Żyrzyn
3:0
Wawel Wąwolnica
GLKS II Głusk
5:2
KS II Dąbrowica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Dąbrowica
5:1
GKS II Niemce
Polesie II Kock
1:0
Żyrzyniak II Żyrzyn
LKS Kamionka
1:2
GKS II Niedźwiada
Wawel Wąwolnica
1:3
Zawisza Garbów
Widok Lublin
7:1
Amator Leopoldów-Rososz
KS Ciecierzyn
1:0
GLKS II Głusk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
9:0
Wawel Wąwolnica
Zawisza Garbów
3:1
Polesie II Kock
Amator Leopoldów-Rososz
3:1
GLKS II Głusk
GKS II Niedźwiada
3:2
KS II Dąbrowica
GKS II Niemce
2:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak II Żyrzyn
7:0
LKS Kamionka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
0:3
Zawisza Garbów
Wawel Wąwolnica
3:5
Amator Leopoldów-Rososz
Polesie II Kock
0:4
Widok Lublin
GLKS II Głusk
2:1
GKS II Niemce
KS II Dąbrowica
1:1
Żyrzyniak II Żyrzyn
KS Ciecierzyn
3:0*
GKS II Niedźwiada
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
7:4
LKS Kamionka
Zawisza Garbów
0:1
KS II Dąbrowica
Amator Leopoldów-Rososz
9:1
GKS II Niemce
Wawel Wąwolnica
0:3
Polesie II Kock
Żyrzyniak II Żyrzyn
2:1
KS Ciecierzyn
GKS II Niedźwiada
1:1
GLKS II Głusk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
0:5
Wawel Wąwolnica
Polesie II Kock
2:4
Amator Leopoldów-Rososz
KS II Dąbrowica
1:6
Widok Lublin
GKS II Niemce
1:1
GKS II Niedźwiada
GLKS II Głusk
2:5
Żyrzyniak II Żyrzyn
KS Ciecierzyn
6:4
Zawisza Garbów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
6:2
KS Ciecierzyn
Zawisza Garbów
9:0
GLKS II Głusk
Amator Leopoldów-Rososz
0:0
GKS II Niedźwiada
Wawel Wąwolnica
4:2
KS II Dąbrowica
Polesie II Kock
4:3
LKS Kamionka
Żyrzyniak II Żyrzyn
6:0
GKS II Niemce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
2:4
Amator Leopoldów-Rososz
GKS II Niemce
2:3
Zawisza Garbów
GKS II Niedźwiada
1:5
Żyrzyniak II Żyrzyn
GLKS II Głusk
0:4
Widok Lublin
KS II Dąbrowica
3:0*
Polesie II Kock
KS Ciecierzyn
1:0
Wawel Wąwolnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
2:1
Żyrzyniak II Żyrzyn
GKS II Niemce
1:6
Widok Lublin
GKS II Niedźwiada
0:1
Zawisza Garbów
KS II Dąbrowica
- : -
LKS Kamionka
GLKS II Głusk
1:1
Wawel Wąwolnica
KS Ciecierzyn
4:2
Polesie II Kock
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
13:0
GKS II Niedźwiada
Zawisza Garbów
0:0
Żyrzyniak II Żyrzyn
Polesie II Kock
3:1
GLKS II Głusk
KS II Dąbrowica
2:4
Amator Leopoldów-Rososz
Wawel Wąwolnica
4:0
GKS II Niemce
LKS Kamionka
3:4
KS Ciecierzyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
0:2
Zawisza Garbów
GKS II Niemce
0:4
Polesie II Kock
Żyrzyniak II Żyrzyn
1:3
Widok Lublin
GLKS II Głusk
5:2
LKS Kamionka
GKS II Niedźwiada
0:4
Wawel Wąwolnica
KS Ciecierzyn
5:5
KS II Dąbrowica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:1
Zawisza Garbów
LKS Kamionka
5:0
GKS II Niemce
KS Ciecierzyn
0:3
Amator Leopoldów-Rososz
Wawel Wąwolnica
1:0
Żyrzyniak II Żyrzyn
Polesie II Kock
0:0
GKS II Niedźwiada
KS II Dąbrowica
4:1
GLKS II Głusk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
2:2
Widok Lublin
GKS II Niemce
2:4
KS II Dąbrowica
Żyrzyniak II Żyrzyn
5:2
Polesie II Kock
GKS II Niedźwiada
1:1
LKS Kamionka
Zawisza Garbów
5:0
Wawel Wąwolnica
GLKS II Głusk
1:11
KS Ciecierzyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS II Głusk
2:5
Amator Leopoldów-Rososz
LKS Kamionka
1:3
Żyrzyniak II Żyrzyn
KS Ciecierzyn
6:0
GKS II Niemce
Wawel Wąwolnica
3:0*
Widok Lublin
Polesie II Kock
2:0
Zawisza Garbów
KS II Dąbrowica
0:3
GKS II Niedźwiada
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
4:2
Polesie II Kock
Zawisza Garbów
1:4
LKS Kamionka
Żyrzyniak II Żyrzyn
3:0*
KS II Dąbrowica
Amator Leopoldów-Rososz
4:0
Wawel Wąwolnica
GKS II Niemce
0:3
GLKS II Głusk
GKS II Niedźwiada
0:4
KS Ciecierzyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
3:0*
KS II Dąbrowica
LKS Kamionka
3:0
Widok Lublin
KS Ciecierzyn
0:2
Żyrzyniak II Żyrzyn
Polesie II Kock
- : -
Wawel Wąwolnica
GKS II Niemce
1:8
Amator Leopoldów-Rososz
GLKS II Głusk
3:1
GKS II Niedźwiada
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
3:0
KS II Dąbrowica
Zawisza Garbów
4:1
KS Ciecierzyn
Amator Leopoldów-Rososz
7:2
Polesie II Kock
Wawel Wąwolnica
2:2
LKS Kamionka
Żyrzyniak II Żyrzyn
5:0
GLKS II Głusk
GKS II Niedźwiada
0:3
GKS II Niemce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
1:0
Polesie II Kock
KS Ciecierzyn
3:0
Widok Lublin
GKS II Niemce
0:6
Żyrzyniak II Żyrzyn
GKS II Niedźwiada
0:0
Amator Leopoldów-Rososz
GLKS II Głusk
0:3
Zawisza Garbów
KS II Dąbrowica
0:3
Wawel Wąwolnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
- : -
GLKS II Głusk
Zawisza Garbów
- : -
GKS II Niemce
Amator Leopoldów-Rososz
1:3
LKS Kamionka
Wawel Wąwolnica
0:1
KS Ciecierzyn
Polesie II Kock
- : -
KS II Dąbrowica
Żyrzyniak II Żyrzyn
- : -
GKS II Niedźwiada
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości