Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
0:0
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:1
BKS Lublin
Motor Lublin SA
9:0
Gaudium Zamość
OSiR Biłgoraj
4:3
Dubler Opole Lubelskie
Orlik Lubartów
2:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
4:0
Widok Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
5:1
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:0
Widok Lublin
Avia Świdnik
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
2:14
Motor Lublin SA
Gaudium Zamość
2:2
OSiR Biłgoraj
Dubler Opole Lubelskie
2:0
Orlik Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
3:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
7:1
Wisła Puławy
Motor Lublin SA
8:0
Avia Świdnik
OSiR Biłgoraj
1:2
BKS Lublin
Orlik Lubartów
0:1
Gaudium Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:7
Motor Lublin SA
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
2:8
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
1:1
OSiR Biłgoraj
BKS Lublin
2:1
Orlik Lubartów
Gaudium Zamość
1:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Dubler Opole Lubelskie
3:0
Widok Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
4:4
Gaudium Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin SA
16:0
Niedźwiadek Chełm
OSiR Biłgoraj
3:3
Wisła Puławy
Orlik Lubartów
4:0
Avia Świdnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:7
Dubler Opole Lubelskie
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
BKS Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
2:2
Orlik Lubartów
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:4
Dubler Opole Lubelskie
Niedźwiadek Chełm
4:3
OSiR Biłgoraj
Avia Świdnik
0:10
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Motor Lublin SA
BKS Lublin
3:1
Widok Lublin
Gaudium Zamość
1:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:2
Avia Świdnik
Motor Lublin SA
5:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
OSiR Biłgoraj
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
3:0
Gaudium Zamość
Orlik Lubartów
9:2
Niedźwiadek Chełm
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:3
BKS Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Wisła Puławy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
6:2
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:4
Gaudium Zamość
Niedźwiadek Chełm
1:8
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Orlik Lubartów
BKS Lublin
2:1
Dubler Opole Lubelskie
Motor Lublin SA
4:2
OSiR Biłgoraj
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Zamość
1:3
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
0:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Dubler Opole Lubelskie
7:0
Avia Świdnik
Orlik Lubartów
1:3
Motor Lublin SA
Huragan Międzyrzec Podlaski
4:3
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
6:2
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:4
Dubler Opole Lubelskie
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
5:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Avia Świdnik
1:1
Gaudium Zamość
Motor Lublin SA
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
OSiR Biłgoraj
0:2
Orlik Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Widok Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
4:1
Avia Świdnik
Gaudium Zamość
3:1
Wisła Puławy
Dubler Opole Lubelskie
8:2
Niedźwiadek Chełm
Orlik Lubartów
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
8:0
OSiR Biłgoraj
Widok Lublin
0:9
Motor Lublin SA
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:2
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
2:1
Gaudium Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Dubler Opole Lubelskie
Motor Lublin SA
3:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlik Lubartów
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
OSiR Biłgoraj
3:4
Widok Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
3:0
Wisła Puławy
BKS Lublin
1:2
Niedźwiadek Chełm
Gaudium Zamość
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
0:1
Motor Lublin SA
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:0
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
1:2
Orlik Lubartów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
8:1
Wisła Puławy
Avia Świdnik
5:0
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
9:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gaudium Zamość
2:8
Motor Lublin SA
Dubler Opole Lubelskie
2:0
OSiR Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:0
Orlik Lubartów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
6:1
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:0
Avia Świdnik
Motor Lublin SA
1:1
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
1:1
Gaudium Zamość
Orlik Lubartów
0:1
Dubler Opole Lubelskie
Orlęta Radzyń Podlaski
4:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:1
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
0:15
Motor Lublin SA
BKS Lublin
10:1
OSiR Biłgoraj
Gaudium Zamość
1:1
Orlik Lubartów
Dubler Opole Lubelskie
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
5:3
Widok Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:1
Dubler Opole Lubelskie
Tomasovia Tomaszów Lubelski
9:2
Niedźwiadek Chełm
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin SA
5:2
Wisła Puławy
OSiR Biłgoraj
1:0
Avia Świdnik
Orlik Lubartów
0:2
BKS Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Gaudium Zamość
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Gaudium Zamość
2:1
Widok Lublin
Wisła Puławy
2:1
OSiR Biłgoraj
Niedźwiadek Chełm
1:10
Motor Lublin SA
Avia Świdnik
1:6
Orlik Lubartów
Dubler Opole Lubelskie
2:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
OSiR Biłgoraj
1:1
Niedźwiadek Chełm
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:1
Gaudium Zamość
Motor Lublin SA
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Avia Świdnik
Widok Lublin
1:8
BKS Lublin
Orlik Lubartów
1:1
Wisła Puławy
Dubler Opole Lubelskie
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Motor Lublin SA
Niedźwiadek Chełm
6:1
Orlik Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
12:0
OSiR Biłgoraj
BKS Lublin
5:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Gaudium Zamość
2:4
Dubler Opole Lubelskie
Wisła Puławy
2:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
0:3
Widok Lublin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Zamość
0:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Dubler Opole Lubelskie
1:1
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
5:0
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
6:2
Niedźwiadek Chełm
OSiR Biłgoraj
1:1
Motor Lublin SA
Widok Lublin
3:2
Wisła Puławy
Orlik Lubartów
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
0:9
Dubler Opole Lubelskie
BKS Lublin
5:1
Gaudium Zamość
Motor Lublin SA
1:2
Orlik Lubartów
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:0
OSiR Biłgoraj
Wisła Puławy
8:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
1:0
Widok Lublin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Motor Lublin SA
BKS Lublin
3:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Gaudium Zamość
2:2
Avia Świdnik
Dubler Opole Lubelskie
5:0
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:5
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlik Lubartów
2:1
OSiR Biłgoraj
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin SA
1:1
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Orlik Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
1:5
Gaudium Zamość
Avia Świdnik
0:7
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
0:5
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Orlik Lubartów
Widok Lublin
2:0
OSiR Biłgoraj
Avia Świdnik
3:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
8:0
Wisła Puławy
Dubler Opole Lubelskie
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:5
Motor Lublin SA
Gaudium Zamość
7:3
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
0:3
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
0:7
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Gaudium Zamość
Motor Lublin SA
0:2
Dubler Opole Lubelskie
OSiR Biłgoraj
2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
2:1
Avia Świdnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości