Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
0:1
Gol Częstochowa
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:1
KKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
AZS UJ Kraków
Rolnik Biedrzychowice
6:1
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Widok Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Widok Lublin
2:1
Korona Łaszczów
AZS UJ Kraków
6:0
KKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych
1:3
Rolnik Biedrzychowice
Gol Częstochowa
4:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
4:4
AZS UJ Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
MUKS Tomaszów Mazowiecki
2:2
Widok Lublin
Korona Łaszczów
1:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
KKS Bogdańczowice
1:0
Gol Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
4:0
Korona Łaszczów
Widok Lublin
0:1
KKS Bogdańczowice
AZS UJ Kraków
3:0*
Gol Częstochowa
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Bogdańczowice
4:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:3
AZS PWSZ Wałbrzych
Korona Łaszczów
0:1
Rolnik Biedrzychowice
Gol Częstochowa
1:0
Widok Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:3
AZS UJ Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:3
Gol Częstochowa
AZS PWSZ Wałbrzych
3:1
KKS Bogdańczowice
Rolnik Biedrzychowice
4:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
AZS UJ Kraków
8:1
Widok Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Korona Łaszczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:1
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
MUKS Tomaszów Mazowiecki
2:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Gol Częstochowa
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
Korona Łaszczów
0:7
AZS UJ Kraków
KKS Bogdańczowice
0:0
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
1:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
AZS UJ Kraków
3:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
4:1
Widok Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
KKS Bogdańczowice
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Gol Częstochowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:4
AZS UJ Kraków
Widok Lublin
0:6
Rolnik Biedrzychowice
KKS Bogdańczowice
1:0
Korona Łaszczów
Gol Częstochowa
0:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:3
Rolnik Biedrzychowice
KKS Bogdańczowice
7:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Gol Częstochowa
0:0
Korona Łaszczów
AZS UJ Kraków
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
Korona Łaszczów
2:2
Widok Lublin
KKS Bogdańczowice
0:1
AZS UJ Kraków
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:1
Gol Częstochowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
2:1
Korona Łaszczów
AZS PWSZ Wałbrzych
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
AZS UJ Kraków
2:0
Rolnik Biedrzychowice
Gol Częstochowa
0:1
KKS Bogdańczowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
0:4
AZS PWSZ Wałbrzych
KKS Bogdańczowice
1:0
Widok Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Rolnik Biedrzychowice
MUKS Tomaszów Mazowiecki
2:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Gol Częstochowa
0:1
AZS UJ Kraków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:0
Gol Częstochowa
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:0
KKS Bogdańczowice
Rolnik Biedrzychowice
11:1
Korona Łaszczów
AZS UJ Kraków
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
AZS PWSZ Wałbrzych
7:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Widok Lublin
0:6
AZS UJ Kraków
KKS Bogdańczowice
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:10
Rolnik Biedrzychowice
Gol Częstochowa
2:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
3:1
Gol Częstochowa
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
4:2
Widok Lublin
Rolnik Biedrzychowice
5:1
KKS Bogdańczowice
AZS UJ Kraków
1:0
Korona Łaszczów
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:5
AZS PWSZ Wałbrzych
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
2:2
AZS UJ Kraków
KKS Bogdańczowice
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:3
Korona Łaszczów
Gol Częstochowa
1:4
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
5:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Korona Łaszczów
4:4
KKS Bogdańczowice
Rolnik Biedrzychowice
6:0
Widok Lublin
AZS UJ Kraków
7:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Gol Częstochowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości