Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:2
BKS Lublin
Widok Lublin
2:5
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
0:2
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
0:1
Motor Lublin SA
OSiR Biłgoraj
2:2
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Stal Kraśnik
Orlęta Łuków
4:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
10:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
4:0
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin SA
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
4:0
KS Hetman Zamość
Stal Kraśnik
5:2
OSiR Biłgoraj
BKS Lublin
2:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
2:0
Orlęta Łuków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Motor Lublin SA
Orlęta Łuków
0:9
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
1:3
Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski
4:0
Wisła Puławy
OSiR Biłgoraj
1:4
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
2:4
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
Widok Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
1:1
KS Hetman Zamość
Motor Lublin
4:1
Wisła Puławy
Stal Kraśnik
8:1
Orlęta Łuków
Widok Lublin
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin SA
2:0
OSiR Biłgoraj
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
4:0
Górnik Łęczna
Orlęta Łuków
1:7
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
1:1
Motor Lublin SA
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:7
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Stal Kraśnik
OSiR Biłgoraj
0:0
Widok Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
3:2
OSiR Biłgoraj
Motor Lublin
2:1
Górnik Łęczna
Stal Kraśnik
1:0
Wisła Puławy
Widok Lublin
5:0
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
5:0
Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
4:2
Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Motor Lublin SA
Orlęta Łuków
1:8
Widok Lublin
Wisła Puławy
1:1
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
0:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:1
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
2:1
Orlęta Łuków
Motor Lublin
6:1
Stal Kraśnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
OSiR Biłgoraj
Widok Lublin
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
3:0
Wisła Puławy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
3:2
Motor Lublin SA
OSiR Biłgoraj
0:8
Motor Lublin
Wisła Puławy
2:5
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Niedźwiadek Chełm
Stal Kraśnik
2:0
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
3:0*
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:2
Orlęta Łuków
Motor Lublin
3:0
BKS Lublin
Widok Lublin
2:0
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
1:2
Wisła Puławy
OSiR Biłgoraj
2:3
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
4:2
Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:4
Motor Lublin SA
Stal Kraśnik
2:4
Widok Lublin
Wisła Puławy
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
2:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
1:2
OSiR Biłgoraj
KS Hetman Zamość
0:5
Motor Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
1:2
Stal Kraśnik
KS Hetman Zamość
2:2
Orlęta Łuków
Widok Lublin
4:0
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Górnik Łęczna
OSiR Biłgoraj
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
6:0
Motor Lublin SA
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin SA
1:2
Widok Lublin
BKS Lublin
5:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Łuków
0:2
Motor Lublin
Stal Kraśnik
3:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
4:1
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin SA
1:2
Niedźwiadek Chełm
Wisła Puławy
0:1
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
0:1
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Orlęta Łuków
Stal Kraśnik
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
0:2
Wisła Puławy
KS Hetman Zamość
0:2
Górnik Łęczna
OSiR Biłgoraj
2:0
Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Motor Lublin SA
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
BKS Lublin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Lublin
3:1
OSiR Biłgoraj
Motor Lublin SA
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
2:0
Orlęta Łuków
Stal Kraśnik
0:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Łuków
1:4
Stal Kraśnik
KS Hetman Zamość
4:0
BKS Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
Górnik Łęczna
OSiR Biłgoraj
2:1
Motor Lublin SA
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
5:0
Orlęta Łuków
Niedźwiadek Chełm
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin SA
3:0
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
0:1
Wisła Puławy
Stal Kraśnik
3:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
4:0
Stal Kraśnik
Orlęta Łuków
0:3
Motor Lublin SA
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
5:1
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
OSiR Biłgoraj
BKS Lublin
4:2
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
2:2
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik
0:3
Górnik Łęczna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:0
Motor Lublin SA
Orlęta Łuków
0:0
Niedźwiadek Chełm
KS Hetman Zamość
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
4:1
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Orlęta Łuków
BKS Lublin
1:0
Stal Kraśnik
Niedźwiadek Chełm
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin SA
2:2
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Łuków
2:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
0:2
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik
0:1
Motor Lublin SA
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:4
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
3:0
Górnik Łęczna
Motor Lublin SA
0:2
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
1:1
Orlęta Łuków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
0:5
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
OSiR Biłgoraj
Stal Kraśnik
1:2
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:2
Stal Kraśnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:1
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
4:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
0:1
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
0:3
Wisła Puławy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości