Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Łęki
2:3
Puls Broszkowice
Iskra Brzezinka
1:1
LKS Piotrowice
Przeciszovia Przeciszów
3:0
Solavia Grojec
Strumień Polanka Wielka
11:1
LKS Bulowice
Zatorzanka Zator
1:1
LKS Poręba Wielka
Orzeł Witkowice
5:0
Sygnał Włosienica
Brzezina II Osiek
1:5
Zgoda Malec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bulowice
1:8
Orzeł Witkowice
Puls Broszkowice
4:1
Zatorzanka Zator
Solavia Grojec
0:5
Strumień Polanka Wielka
LKS Piotrowice
0:6
Soła Łęki
Sygnał Włosienica
0:5
Iskra Brzezinka
Przeciszovia Przeciszów
3:2
Brzezina II Osiek
Zgoda Malec
3:2
LKS Poręba Wielka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumień Polanka Wielka
6:0
Brzezina II Osiek
Iskra Brzezinka
4:1
LKS Bulowice
Orzeł Witkowice
3:1
Solavia Grojec
LKS Poręba Wielka
0:3*
Puls Broszkowice
Zatorzanka Zator
0:1
LKS Piotrowice
Sygnał Włosienica
0:6
Soła Łęki
Przeciszovia Przeciszów
0:4
Zgoda Malec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bulowice
0:8
Soła Łęki
Solavia Grojec
1:3
Iskra Brzezinka
LKS Piotrowice
1:3
LKS Poręba Wielka
Sygnał Włosienica
0:3
Zatorzanka Zator
Przeciszovia Przeciszów
3:0
Strumień Polanka Wielka
Zgoda Malec
4:3
Puls Broszkowice
Brzezina II Osiek
0:0
Orzeł Witkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumień Polanka Wielka
1:2
Zgoda Malec
Puls Broszkowice
3:2
LKS Piotrowice
Orzeł Witkowice
3:1
Przeciszovia Przeciszów
Soła Łęki
8:0
Solavia Grojec
Iskra Brzezinka
3:1
Brzezina II Osiek
Zatorzanka Zator
6:0
LKS Bulowice
LKS Poręba Wielka
7:3
Sygnał Włosienica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bulowice
1:4
LKS Poręba Wielka
Strumień Polanka Wielka
3:0
Orzeł Witkowice
Solavia Grojec
3:2
Zatorzanka Zator
Sygnał Włosienica
1:6
Puls Broszkowice
Przeciszovia Przeciszów
0:2
Iskra Brzezinka
Zgoda Malec
3:0
LKS Piotrowice
Brzezina II Osiek
6:2
Soła Łęki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzezinka
1:1
Strumień Polanka Wielka
Orzeł Witkowice
1:3
Zgoda Malec
Puls Broszkowice
11:1
LKS Bulowice
Soła Łęki
2:2
Przeciszovia Przeciszów
Zatorzanka Zator
3:1
Brzezina II Osiek
LKS Poręba Wielka
1:0
Solavia Grojec
LKS Piotrowice
1:1
Sygnał Włosienica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bulowice
0:2
LKS Piotrowice
Orzeł Witkowice
6:3
Iskra Brzezinka
Strumień Polanka Wielka
3:1
Soła Łęki
Solavia Grojec
5:4
Puls Broszkowice
Przeciszovia Przeciszów
1:1
Zatorzanka Zator
Zgoda Malec
12:0
Sygnał Włosienica
Brzezina II Osiek
4:0
LKS Poręba Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Puls Broszkowice
2:1
Brzezina II Osiek
LKS Poręba Wielka
2:5
Przeciszovia Przeciszów
Soła Łęki
0:1
Orzeł Witkowice
Iskra Brzezinka
2:1
Zgoda Malec
Zatorzanka Zator
1:1
Strumień Polanka Wielka
LKS Piotrowice
0:1
Solavia Grojec
Sygnał Włosienica
1:3
LKS Bulowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzezinka
5:0
Soła Łęki
Orzeł Witkowice
0:2
Zatorzanka Zator
Strumień Polanka Wielka
5:1
LKS Poręba Wielka
Solavia Grojec
8:0
Sygnał Włosienica
Zgoda Malec
9:1
LKS Bulowice
Przeciszovia Przeciszów
0:1
Puls Broszkowice
Brzezina II Osiek
4:0
LKS Piotrowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Włosienica
0:7
Brzezina II Osiek
Puls Broszkowice
0:4
Strumień Polanka Wielka
LKS Poręba Wielka
1:2
Orzeł Witkowice
Soła Łęki
1:2
Zgoda Malec
Zatorzanka Zator
1:2
Iskra Brzezinka
LKS Bulowice
4:3
Solavia Grojec
LKS Piotrowice
0:2
Przeciszovia Przeciszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Witkowice
2:1
Puls Broszkowice
Soła Łęki
2:2
Zatorzanka Zator
Iskra Brzezinka
6:0
LKS Poręba Wielka
Przeciszovia Przeciszów
5:1
Sygnał Włosienica
Strumień Polanka Wielka
3:0
LKS Piotrowice
Zgoda Malec
8:0
Solavia Grojec
Brzezina II Osiek
4:1
LKS Bulowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Solavia Grojec
4:3
Brzezina II Osiek
LKS Bulowice
3:4
Przeciszovia Przeciszów
Puls Broszkowice
3:4
Iskra Brzezinka
LKS Poręba Wielka
1:4
Soła Łęki
Zatorzanka Zator
2:3
Zgoda Malec
LKS Piotrowice
3:4
Orzeł Witkowice
Sygnał Włosienica
0:4
Strumień Polanka Wielka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości