Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kunów
1:2
Piast Stopnica
Orlicz Suchedniów
2:0
GKS Rudki
Astra Piekoszów
0:5
Moravia Morawica
OKS Opatów
3:0
Bucovia Bukowa
Star Starachowice
5:0
Sparta Dwikozy
Zenit Chmielnik
1:1
Piaskowianka Piaski
Nidzianka Bieliny
3:3
ŚWIT Ćmielów
LZS Samborzec
3:0
Sparta Kazimierza Wielka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
3:1
OKS Opatów
Sparta Kazimierza Wielka
2:2
GKS Rudki
Bucovia Bukowa
5:2
Nidzianka Bieliny
Sparta Dwikozy
3:2
Astra Piekoszów
Zenit Chmielnik
1:3
LZS Samborzec
Piaskowianka Piaski
1:2
Moravia Morawica
Piast Stopnica
1:2
Star Starachowice
ŚWIT Ćmielów
1:2
Stal Kunów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Star Starachowice
1:0
ŚWIT Ćmielów
Stal Kunów
2:0
Bucovia Bukowa
Astra Piekoszów
0:2
Piast Stopnica
LZS Samborzec
0:1
Piaskowianka Piaski
GKS Rudki
2:1
Zenit Chmielnik
OKS Opatów
2:3
Sparta Kazimierza Wielka
Nidzianka Bieliny
0:2
Orlicz Suchedniów
Moravia Morawica
1:3
Sparta Dwikozy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
1:0
Stal Kunów
Sparta Kazimierza Wielka
5:1
Nidzianka Bieliny
Bucovia Bukowa
2:7
Star Starachowice
Zenit Chmielnik
0:0
OKS Opatów
Piaskowianka Piaski
0:2
Sparta Dwikozy
Piast Stopnica
0:0
Moravia Morawica
LZS Samborzec
2:5
GKS Rudki
ŚWIT Ćmielów
2:1
Astra Piekoszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Piekoszów
0:2
Bucovia Bukowa
GKS Rudki
3:1
Piaskowianka Piaski
Sparta Dwikozy
5:1
Piast Stopnica
OKS Opatów
5:0
LZS Samborzec
Star Starachowice
2:0
Orlicz Suchedniów
Stal Kunów
3:2
Sparta Kazimierza Wielka
Moravia Morawica
2:1
ŚWIT Ćmielów
Nidzianka Bieliny
0:1
Zenit Chmielnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
6:2
Astra Piekoszów
Sparta Kazimierza Wielka
0:3
Star Starachowice
Bucovia Bukowa
1:5
Moravia Morawica
GKS Rudki
5:1
OKS Opatów
Zenit Chmielnik
2:1
Stal Kunów
Piaskowianka Piaski
0:1
Piast Stopnica
LZS Samborzec
1:9
Nidzianka Bieliny
ŚWIT Ćmielów
3:3
Sparta Dwikozy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Piekoszów
4:2
Sparta Kazimierza Wielka
Sparta Dwikozy
1:1
Bucovia Bukowa
OKS Opatów
2:1
Piaskowianka Piaski
Star Starachowice
4:0
Zenit Chmielnik
Stal Kunów
4:1
LZS Samborzec
Moravia Morawica
0:1
Orlicz Suchedniów
Nidzianka Bieliny
0:1
GKS Rudki
Piast Stopnica
2:2
ŚWIT Ćmielów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
1:1
Sparta Dwikozy
Sparta Kazimierza Wielka
1:4
Moravia Morawica
GKS Rudki
2:2
Stal Kunów
OKS Opatów
4:0
Nidzianka Bieliny
Zenit Chmielnik
6:0
Astra Piekoszów
Piaskowianka Piaski
1:1
ŚWIT Ćmielów
LZS Samborzec
0:5
Star Starachowice
Bucovia Bukowa
0:1
Piast Stopnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Piekoszów
0:0
LZS Samborzec
Sparta Dwikozy
1:0
Sparta Kazimierza Wielka
Star Starachowice
1:1
GKS Rudki
Stal Kunów
0:1
OKS Opatów
Moravia Morawica
2:1
Zenit Chmielnik
Nidzianka Bieliny
1:3
Piaskowianka Piaski
Piast Stopnica
0:2
Orlicz Suchedniów
ŚWIT Ćmielów
1:0
Bucovia Bukowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
6:0
ŚWIT Ćmielów
Sparta Kazimierza Wielka
4:1
Piast Stopnica
GKS Rudki
2:1
Astra Piekoszów
OKS Opatów
1:3
Star Starachowice
Zenit Chmielnik
0:2
Sparta Dwikozy
Piaskowianka Piaski
0:3
Bucovia Bukowa
Nidzianka Bieliny
1:1
Stal Kunów
LZS Samborzec
2:2
Moravia Morawica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Star Starachowice
9:0
Nidzianka Bieliny
Bucovia Bukowa
1:3
Orlicz Suchedniów
Astra Piekoszów
2:1
OKS Opatów
Sparta Dwikozy
1:1
LZS Samborzec
Stal Kunów
3:0
Piaskowianka Piaski
Moravia Morawica
0:1
GKS Rudki
Piast Stopnica
2:1
Zenit Chmielnik
ŚWIT Ćmielów
0:1
Sparta Kazimierza Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Bucovia Bukowa
GKS Rudki
2:1
Sparta Dwikozy
LZS Samborzec
0:1
Piast Stopnica
OKS Opatów
2:0
Moravia Morawica
Stal Kunów
0:1
Star Starachowice
Zenit Chmielnik
0:1
ŚWIT Ćmielów
Piaskowianka Piaski
1:2
Orlicz Suchedniów
Nidzianka Bieliny
2:3
Astra Piekoszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
2:3
Sparta Kazimierza Wielka
Astra Piekoszów
1:2
Stal Kunów
Sparta Dwikozy
0:0
OKS Opatów
Star Starachowice
5:2
Piaskowianka Piaski
Moravia Morawica
3:0
Nidzianka Bieliny
Piast Stopnica
2:2
GKS Rudki
ŚWIT Ćmielów
5:1
LZS Samborzec
Bucovia Bukowa
1:0
Zenit Chmielnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rudki
5:2
ŚWIT Ćmielów
OKS Opatów
1:2
Piast Stopnica
Star Starachowice
5:0
Astra Piekoszów
Stal Kunów
2:4
Moravia Morawica
Zenit Chmielnik
3:1
Orlicz Suchedniów
Piaskowianka Piaski
0:2
Sparta Kazimierza Wielka
Nidzianka Bieliny
2:1
Sparta Dwikozy
LZS Samborzec
0:7
Bucovia Bukowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
7:0
LZS Samborzec
Sparta Kazimierza Wielka
3:1
Zenit Chmielnik
Sparta Dwikozy
3:1
Stal Kunów
Moravia Morawica
1:2
Star Starachowice
Bucovia Bukowa
2:4
GKS Rudki
Astra Piekoszów
2:3
Piaskowianka Piaski
Piast Stopnica
2:1
Nidzianka Bieliny
ŚWIT Ćmielów
3:0
OKS Opatów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości