Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Głusk
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
1:1
Tęcza Kraśnik
Unia Wilkołaz
5:1
LZS Krężnica Jara
Perła Rudnik
2:1
Orzeł Łaziska
Stal Poniatowa
3:0
Płomień Trzydnik Duży
Motor Lublin
0:3
Widok Lublin
Kamex Polichna
1:5
Sygnał Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
Pauza
Tęcza Kraśnik
6:0
Perła Rudnik
AF Głusk
0:3
Unia Wilkołaz
LZS Krężnica Jara
0:4
Motor Lublin
Płomień Trzydnik Duży
2:11
Kamex Polichna
Orzeł Łaziska
0:16
Stal Poniatowa
Widok Lublin
9:1
Heksa Niedrzwica Duża
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
0:3
LZS Krężnica Jara
Motor Lublin
0:10
AF Głusk
Kamex Polichna
11:4
Orzeł Łaziska
Stal Poniatowa
4:2
Tęcza Kraśnik
Perła Rudnik
2:8
Widok Lublin
Sygnał Lublin
24:0
Płomień Trzydnik Duży
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
Pauza
Unia Wilkołaz
6:1
Motor Lublin
Tęcza Kraśnik
6:1
Kamex Polichna
AF Głusk
5:2
Heksa Niedrzwica Duża
LZS Krężnica Jara
2:0
Perła Rudnik
Orzeł Łaziska
0:13
Sygnał Lublin
Widok Lublin
3:1
Stal Poniatowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
0:3
Unia Wilkołaz
Sygnał Lublin
4:1
Tęcza Kraśnik
Perła Rudnik
1:3
AF Głusk
Płomień Trzydnik Duży
0:1
Orzeł Łaziska
Stal Poniatowa
8:0
LZS Krężnica Jara
Kamex Polichna
1:3
Widok Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łaziska
Pauza
Unia Wilkołaz
1:1
Perła Rudnik
Motor Lublin
2:3
Heksa Niedrzwica Duża
Tęcza Kraśnik
11:0
Płomień Trzydnik Duży
LZS Krężnica Jara
1:2
Kamex Polichna
AF Głusk
11:6
Stal Poniatowa
Widok Lublin
0:4
Sygnał Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Heksa Niedrzwica Duża
Pauza
Perła Rudnik
2:2
Motor Lublin
Kamex Polichna
3:1
AF Głusk
Stal Poniatowa
9:0
Unia Wilkołaz
Orzeł Łaziska
0:10
Tęcza Kraśnik
Płomień Trzydnik Duży
1:5
Widok Lublin
Sygnał Lublin
4:0
LZS Krężnica Jara
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
2:0
Perła Rudnik
Unia Wilkołaz
1:0
Kamex Polichna
Motor Lublin
1:5
Stal Poniatowa
LZS Krężnica Jara
4:3
Płomień Trzydnik Duży
Widok Lublin
15:0
Orzeł Łaziska
AF Głusk
4:4
Sygnał Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rudnik
Pauza
Sygnał Lublin
3:0
Unia Wilkołaz
Płomień Trzydnik Duży
0:5
AF Głusk
Kamex Polichna
3:0
Motor Lublin
Stal Poniatowa
3:1
Heksa Niedrzwica Duża
Tęcza Kraśnik
2:4
Widok Lublin
Orzeł Łaziska
2:1
LZS Krężnica Jara
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Widok Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
3:2
Kamex Polichna
Unia Wilkołaz
6:2
Płomień Trzydnik Duży
AF Głusk
17:1
Orzeł Łaziska
LZS Krężnica Jara
0:8
Tęcza Kraśnik
Perła Rudnik
1:5
Stal Poniatowa
Motor Lublin
0:6
Sygnał Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
Tęcza Kraśnik
- : -
AF Głusk
Płomień Trzydnik Duży
- : -
Motor Lublin
Kamex Polichna
- : -
Perła Rudnik
Orzeł Łaziska
- : -
Unia Wilkołaz
Widok Lublin
- : -
LZS Krężnica Jara
Sygnał Lublin
- : -
Heksa Niedrzwica Duża
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
Pauza
Heksa Niedrzwica Duża
- : -
Płomień Trzydnik Duży
Unia Wilkołaz
- : -
Tęcza Kraśnik
Motor Lublin
- : -
Orzeł Łaziska
Perła Rudnik
- : -
Sygnał Lublin
Stal Poniatowa
- : -
Kamex Polichna
AF Głusk
- : -
Widok Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamex Polichna
Pauza
Sygnał Lublin
- : -
Stal Poniatowa
Tęcza Kraśnik
- : -
Motor Lublin
LZS Krężnica Jara
- : -
AF Głusk
Płomień Trzydnik Duży
- : -
Perła Rudnik
Orzeł Łaziska
- : -
Heksa Niedrzwica Duża
Widok Lublin
- : -
Unia Wilkołaz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości