Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
Motor Lublin
0:1
Widok Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
0:1
UKS DYS
Klub Sportowy Bronowice Lublin
0:1
Skarpa Lublin
Sygnał II Lublin
0:0
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
9:0
Sokół Konopnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Zawisza Garbów
2:3
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Widok Lublin
1:1
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Sokół Konopnica
0:9
Motor Lublin
UKS DYS
0:2
Sygnał II Lublin
Skarpa Lublin
5:0
Vrotcovia Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Pauza
Motor Lublin
0:2
Skarpa Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
16:0
Sokół Konopnica
Sygnał II Lublin
1:1
Widok Lublin
Vrotcovia Lublin
3:1
Zawisza Garbów
Lublinianka Lublin
6:2
UKS DYS
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS DYS
Pauza
Zawisza Garbów
3:2
Motor Lublin
Widok Lublin
1:0
Lublinianka Lublin
Skarpa Lublin
2:1
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Klub Sportowy Bronowice Lublin
0:3
Vrotcovia Lublin
Sokół Konopnica
0:11
Sygnał II Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Vrotcovia Lublin
Pauza
Motor Lublin
5:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Lublinianka Lublin
11:0
Sokół Konopnica
UKS DYS
0:1
Widok Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
2:5
Zawisza Garbów
Sygnał II Lublin
0:1
Skarpa Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Skarpa Lublin
1:0
Lublinianka Lublin
Klub Sportowy Bronowice Lublin
3:4
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Sokół Konopnica
0:10
UKS DYS
Zawisza Garbów
0:9
Sygnał II Lublin
Vrotcovia Lublin
3:2
Motor Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Sygnał II Lublin
5:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Widok Lublin
4:0
Sokół Konopnica
Lublinianka Lublin
2:1
Zawisza Garbów
UKS DYS
1:1
Skarpa Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
2:0
Vrotcovia Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
Pauza
Motor Lublin
3:3
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Zawisza Garbów
0:3
UKS DYS
Skarpa Lublin
1:0
Widok Lublin
Klub Sportowy Bronowice Lublin
1:3
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
4:2
Sygnał II Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Pauza
Widok Lublin
3:1
Zawisza Garbów
UKS DYS
4:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Sokół Konopnica
0:8
Skarpa Lublin
Lublinianka Lublin
2:0
Vrotcovia Lublin
Sygnał II Lublin
2:0
Motor Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skarpa Lublin
Pauza
Motor Lublin
1:2
Lublinianka Lublin
Zawisza Garbów
7:0
Sokół Konopnica
Klub Sportowy Bronowice Lublin
0:2
Widok Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
1:1
Sygnał II Lublin
Vrotcovia Lublin
3:1
UKS DYS
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał II Lublin
Pauza
Skarpa Lublin
7:0
Zawisza Garbów
Lublinianka Lublin
2:0
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Sokół Konopnica
0:10
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Widok Lublin
2:1
Vrotcovia Lublin
UKS DYS
8:0
Motor Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości