Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
4:0
Pogoń Miechów
Orzeł Iwanowice
1:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Bolesław Bukowno
1:1
Zieleńczanka Zielonki
Lot Balice
1:1
MKS Nowa Proszowianka
LKS Niedźwiedź
2:3
Przebój Wolbrom
GMLKS Piliczanka Pilica
0:3
Przemsza Klucze
KS Olkusz
2:3
Grębałowianka Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
Zieleńczanka Zielonki
0:5
MKS Nowa Proszowianka
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Iwanowice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:0
Lot Balice
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
0:1
GMLKS Piliczanka Pilica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
0:3
Zieleńczanka Zielonki
Lot Balice
1:3
Przebój Wolbrom
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:1
MKS Nowa Proszowianka
Prądniczanka Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
GMLKS Piliczanka Pilica
0:1
Bolesław Bukowno
Orzeł Iwanowice
2:2
Pogoń Miechów
LKS Niedźwiedź
2:1
Przemsza Klucze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
4:2
Orzeł Iwanowice
Zieleńczanka Zielonki
3:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Przebój Wolbrom
0:2
MKS Nowa Proszowianka
KS Olkusz
2:2
GMLKS Piliczanka Pilica
Prądniczanka Kraków
2:6
Bolesław Bukowno
Pogoń Miechów
3:0
Lot Balice
Grębałowianka Kraków
1:3
LKS Niedźwiedź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GMLKS Piliczanka Pilica
1:3
Zieleńczanka Zielonki
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:1
Przebój Wolbrom
Lot Balice
0:2
Przemsza Klucze
Prądniczanka Kraków
3:0
KS Olkusz
Orzeł Iwanowice
0:0
Grębałowianka Kraków
MKS Nowa Proszowianka
2:0
Pogoń Miechów
LKS Niedźwiedź
1:2
Bolesław Bukowno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
0:1
MKS Nowa Proszowianka
Grębałowianka Kraków
1:1
Lot Balice
Bolesław Bukowno
4:0
Orzeł Iwanowice
Zieleńczanka Zielonki
1:3
Przebój Wolbrom
Pogoń Miechów
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
KS Olkusz
1:5
LKS Niedźwiedź
GMLKS Piliczanka Pilica
2:2
Prądniczanka Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
Przemsza Klucze
Przebój Wolbrom
2:1
Pogoń Miechów
Prądniczanka Kraków
5:1
Zieleńczanka Zielonki
LKS Niedźwiedź
0:3
GMLKS Piliczanka Pilica
Lot Balice
2:1
Bolesław Bukowno
MKS Nowa Proszowianka
1:0
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
3:2
KS Olkusz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
3:1
Przebój Wolbrom
Zieleńczanka Zielonki
1:5
Pogoń Miechów
Grębałowianka Kraków
0:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Bolesław Bukowno
0:1
MKS Nowa Proszowianka
GMLKS Piliczanka Pilica
3:1
Orzeł Iwanowice
KS Olkusz
4:1
Lot Balice
Prądniczanka Kraków
2:3
LKS Niedźwiedź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
0:2
GMLKS Piliczanka Pilica
Przebój Wolbrom
6:0
Grębałowianka Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:2
Bolesław Bukowno
Pogoń Miechów
0:2
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
2:8
Prądniczanka Kraków
LKS Niedźwiedź
2:3
Zieleńczanka Zielonki
MKS Nowa Proszowianka
6:0
KS Olkusz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Przemsza Klucze
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
Bolesław Bukowno
0:5
Przebój Wolbrom
LKS Niedźwiedź
3:0
Orzeł Iwanowice
KS Olkusz
1:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Prądniczanka Kraków
2:1
Lot Balice
GMLKS Piliczanka Pilica
2:3
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
0:3
Grębałowianka Kraków
Przebój Wolbrom
3:0
KS Olkusz
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:2
GMLKS Piliczanka Pilica
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
MKS Nowa Proszowianka
1:1
Prądniczanka Kraków
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
Lot Balice
1:0
LKS Niedźwiedź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
0:2
Grębałowianka Kraków
KS Olkusz
1:1
Pogoń Miechów
Bolesław Bukowno
0:1
Przemsza Klucze
LKS Niedźwiedź
1:1
MKS Nowa Proszowianka
Prądniczanka Kraków
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Orzeł Iwanowice
3:1
Lot Balice
GMLKS Piliczanka Pilica
3:1
Przebój Wolbrom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
2:1
Bolesław Bukowno
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:1
LKS Niedźwiedź
Pogoń Miechów
0:0
GMLKS Piliczanka Pilica
Lot Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
MKS Nowa Proszowianka
1:2
Orzeł Iwanowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości