Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
3:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Orzeł Iwanowice
1:3
MKS Nowa Proszowianka
Lot Balice
2:3
Prądniczanka Kraków
GMLKS Piliczanka Pilica
3:0
Bibiczanka Bibice
Przemsza Klucze
1:0
Pogoń Miechów
Sokół Kocmyrzów
2:0
Grębałowianka Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przebój Wolbrom
1:2
MKS Nowa Proszowianka
Grębałowianka Kraków
1:2
Lot Balice
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:3
Sokół Kocmyrzów
Pogoń Miechów
1:0
GMLKS Piliczanka Pilica
Bibiczanka Bibice
1:4
Orzeł Iwanowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
3:1
Przebój Wolbrom
Lot Balice
1:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Przemsza Klucze
1:3
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
1:1
Pogoń Miechów
GMLKS Piliczanka Pilica
1:1
Prądniczanka Kraków
MKS Nowa Proszowianka
3:0
Bibiczanka Bibice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Sokół Kocmyrzów
Przebój Wolbrom
1:2
Bibiczanka Bibice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:0
Przemsza Klucze
Grębałowianka Kraków
2:1
GMLKS Piliczanka Pilica
Pogoń Miechów
2:1
MKS Nowa Proszowianka
Orzeł Iwanowice
1:3
Prądniczanka Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
2:2
Zieleńczanka Zielonki
Przebój Wolbrom
1:2
Sokół Kocmyrzów
MKS Nowa Proszowianka
2:0
Prądniczanka Kraków
Bibiczanka Bibice
1:1
Pogoń Miechów
GMLKS Piliczanka Pilica
2:3
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Orzeł Iwanowice
0:1
Grębałowianka Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kocmyrzów
2:0
Lot Balice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:3
Orzeł Iwanowice
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Przemsza Klucze
Przebój Wolbrom
4:1
Pogoń Miechów
Grębałowianka Kraków
2:0
MKS Nowa Proszowianka
Bibiczanka Bibice
1:0
Prądniczanka Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GMLKS Piliczanka Pilica
3:1
Zieleńczanka Zielonki
Lot Balice
1:4
Przebój Wolbrom
Przemsza Klucze
1:4
Sokół Kocmyrzów
Pogoń Miechów
0:2
Prądniczanka Kraków
MKS Nowa Proszowianka
1:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Bibiczanka Bibice
0:1
Grębałowianka Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
0:0
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom
0:0
Prądniczanka Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
4:1
Bibiczanka Bibice
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
Sokół Kocmyrzów
5:1
GMLKS Piliczanka Pilica
Lot Balice
0:1
Przemsza Klucze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GMLKS Piliczanka Pilica
3:1
Lot Balice
Przemsza Klucze
0:0
Przebój Wolbrom
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
Pogoń Miechów
3:3
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
MKS Nowa Proszowianka
2:1
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
2:1
Sokół Kocmyrzów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
4:1
GMLKS Piliczanka Pilica
Lot Balice
1:1
Orzeł Iwanowice
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Bibiczanka Bibice
Przebój Wolbrom
1:1
Grębałowianka Kraków
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:2
Prądniczanka Kraków
Sokół Kocmyrzów
2:0
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
GMLKS Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
MKS Nowa Proszowianka
0:0
Lot Balice
Orzeł Iwanowice
2:2
Przemsza Klucze
Bibiczanka Bibice
0:3
Sokół Kocmyrzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
1:2
MKS Nowa Proszowianka
Zieleńczanka Zielonki
1:0
Prądniczanka Kraków
Przebój Wolbrom
1:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Sokół Kocmyrzów
2:0
Pogoń Miechów
GMLKS Piliczanka Pilica
1:4
Orzeł Iwanowice
Lot Balice
1:1
Bibiczanka Bibice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
1:0
Zieleńczanka Zielonki
MKS Nowa Proszowianka
2:1
GMLKS Piliczanka Pilica
Sokół Kocmyrzów
6:0
Prądniczanka Kraków
Pogoń Miechów
0:2
Lot Balice
Bibiczanka Bibice
3:4
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
2:2
Przebój Wolbrom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
4:1
Zieleńczanka Zielonki
Grębałowianka Kraków
2:3
Sokół Kocmyrzów
Prądniczanka Kraków
3:0
Lot Balice
Pogoń Miechów
2:1
Przemsza Klucze
Bibiczanka Bibice
0:2
GMLKS Piliczanka Pilica
MKS Nowa Proszowianka
1:2
Orzeł Iwanowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Iwanowice
2:0
Bibiczanka Bibice
Prądniczanka Kraków
2:0
Przemsza Klucze
Lot Balice
2:1
Grębałowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów
2:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
GMLKS Piliczanka Pilica
2:1
Pogoń Miechów
MKS Nowa Proszowianka
0:1
Przebój Wolbrom
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
1:1
GMLKS Piliczanka Pilica
Przebój Wolbrom
4:0
Zieleńczanka Zielonki
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
7:2
Lot Balice
Grębałowianka Kraków
2:2
Przemsza Klucze
Pogoń Miechów
3:2
Orzeł Iwanowice
Bibiczanka Bibice
0:1
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
2:1
Orzeł Iwanowice
Przemsza Klucze
0:3
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Bibiczanka Bibice
0:5
Przebój Wolbrom
GMLKS Piliczanka Pilica
1:0
Grębałowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów
5:2
Zieleńczanka Zielonki
MKS Nowa Proszowianka
3:1
Pogoń Miechów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
0:1
Lot Balice
Sokół Kocmyrzów
0:2
Przebój Wolbrom
Prądniczanka Kraków
1:1
MKS Nowa Proszowianka
Pogoń Miechów
5:2
Bibiczanka Bibice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:2
GMLKS Piliczanka Pilica
Grębałowianka Kraków
5:1
Orzeł Iwanowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
1:1
Bibiczanka Bibice
Lot Balice
0:1
Sokół Kocmyrzów
Pogoń Miechów
0:2
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
2:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Przemsza Klucze
0:4
Zieleńczanka Zielonki
MKS Nowa Proszowianka
5:1
Grębałowianka Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
5:2
Pogoń Miechów
Przebój Wolbrom
4:2
Lot Balice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:3
MKS Nowa Proszowianka
Sokół Kocmyrzów
5:0
Przemsza Klucze
Grębałowianka Kraków
4:0
Bibiczanka Bibice
Zieleńczanka Zielonki
5:0
GMLKS Piliczanka Pilica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
0:4
Przebój Wolbrom
Pogoń Miechów
2:0
Grębałowianka Kraków
GMLKS Piliczanka Pilica
1:1
Sokół Kocmyrzów
Przemsza Klucze
0:0
Lot Balice
Orzeł Iwanowice
0:3
Zieleńczanka Zielonki
Bibiczanka Bibice
1:5
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
Przebój Wolbrom
2:1
Przemsza Klucze
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:0
Pogoń Miechów
Sokół Kocmyrzów
3:0
Orzeł Iwanowice
Zieleńczanka Zielonki
0:1
MKS Nowa Proszowianka
Lot Balice
2:1
GMLKS Piliczanka Pilica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka Kraków
3:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
GMLKS Piliczanka Pilica
2:1
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
0:3
Lot Balice
Grębałowianka Kraków
0:1
Przebój Wolbrom
MKS Nowa Proszowianka
1:1
Sokół Kocmyrzów
Bibiczanka Bibice
2:1
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Klucze
1:0
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom
1:1
GMLKS Piliczanka Pilica
Sokół Kocmyrzów
8:0
Bibiczanka Bibice
Zieleńczanka Zielonki
0:2
Pogoń Miechów
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
5:2
Grębałowianka Kraków
Lot Balice
0:3
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
Przebój Wolbrom
Pogoń Miechów
0:3
Sokół Kocmyrzów
MKS Nowa Proszowianka
3:0
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
1:6
GMLKS Piliczanka Pilica
Bibiczanka Bibice
1:2
Lot Balice
Prądniczanka Kraków
2:2
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
0:0
Pogoń Miechów
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
Przebój Wolbrom
6:0
Orzeł Iwanowice
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
GMLKS Piliczanka Pilica
0:1
MKS Nowa Proszowianka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości